Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започвам да строя....пак

Публикувано от markk 
Re: Започвам да строя....пак
25-02-2010 - 20:05:28
avatar
Re: Проекта е готов. А сега накъде? - преди 7 дни
По скоро тук можеш да вземеш препоръка за добра фирма която не лъже и краде като всички.Аз попаднах първо на мошенници за които не ми се говори сега.След това на хора които наистина си разбират от работата и с тяхна помощ успяхме да завършем прослувития си хотел.
от Радост - Строителство Ремонти

Радост/Мартин,от няколко дни се каня да те питам що за птица си.
Чини ми се,че си строител,въпреки че постовете ти като горецитирания ме объркват-време е да се определиш строител или хотелиер си.
Обърни внимание на правописа-аз лично не бих приел неграмотно формулирана оферта,колкото и да си кадърен.
И стига с тия снимки по повод и без повод-на когото си му нужен,ще ти обърне внимание и и без това.
За изказванията по всяка тема също-не се чувствай длъжен.
Нищо лично-дерзай и не се давай...smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
25-02-2010 - 20:09:36
avatar
..

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-25 20:19 от markk.
Re: Започвам да строя....пак
25-02-2010 - 20:18:35
avatar
dancingcorpse [ Отговор ]
Re: Започвам да строя....пак
25-02-2010 - 19:38:18 IP/Host: ---.networx-bg.com
Регистриран: Днес
Мнения: 1

на строежите ще има ли система за видеонаблюдение,сот,пожароизвестяване ?
Отговор Цитирай Докладвай
От какво естество е продиктуван интереса ти?smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
25-02-2010 - 21:07:29
До тук от написаното мисля че си личи че, съм строител.Отностно хотела за който споменах в началото на регистрацията си, Хотела е на мой приятел в който имам етаж.Грубият строеж и работата по фасадата са изпалнение от моята фирма.За другите довършителни дейностти наехме бригада:доста ядове некачествено строителство от тяхна страна.
А и марк каде ти бъркам като качвам снимки просто като стигнеш на снимки от мен си затваряй очите.Форума е за всеки:
нищо лично ще направим нова тема:

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Re: Започвам да строя....пак
25-02-2010 - 21:41:56
avatar
Quote
Радост
До тук от написаното мисля че си личи че, съм строител.Отностно хотела за който споменах в началото на регистрацията си, Хотела е на мой приятел в който имам етаж.Грубият строеж и работата по фасадата са изпалнение от моята фирма.За другите довършителни дейностти наехме бригада:доста ядове некачествено строителство от тяхна страна.
А и марк каде ти бъркам като качвам снимки просто като стигнеш на снимки от мен си затваряй очите.Форума е за всеки:
нищо лично ще направим нова тема:

Нищо,само за болдираното горе става въпрос-не обичам да чета неграмотни постове,а в тема,в която пиша постоянно,няма начин да не ги чета.Казаха ти го други хора в други теми,но нека и аз.
Спестил съм ти дори препинателнте знаци.Според мен това е недопустимо за собственик на фирма,/част от /хотел и дори сайт в безплатния hit.bg...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-25 21:42 от markk.
Re: Започвам да строя....пак
28-02-2010 - 10:23:54
Ще ти е от помощ да видиш сайта maistors.com , защото те чака много работа ! Успех !
Re: Започвам да строя....пак
28-02-2010 - 10:28:20
Quote
nika
Ще ти е от помощ да видиш сайта maistors.com , защото те чака много работа ! Успех !

Прекали с рекламата във всяка тема ли ще цапаш а???Аре марш!!!*sos*
Re: Започвам да строя....пак
28-02-2010 - 21:37:27
avatar
Quote
nika
Ще ти е от помощ да видиш сайта maistors.com , защото те чака много работа ! Успех !

Ще се радвам да ми помогнеш,но надали....
Много,много плитко....

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Започвам да строя....пак
01-03-2010 - 09:58:22
Сладурчета,за какво става въпрос ? Ако правя реклама очаквам да ми се плати.Към кой да се обърна?
Re: Започвам да строя....пак
01-03-2010 - 10:16:53
Дайте ми пушката,че не се сдържам да я гръмна :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход