Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лека-полека и Южното Черноморие си заминава

Публикувано от Petar(Peter) 
Borcho, niamash li chuvstvoto che si go obarkal toia forum s niakoi chat? I zashto smiatash che NA TEB ti priliaga da otsiavash temite? Mi to po temata za imotite se e izkazalo i izpisalo tolkova, che az vikam da go zakrivame napravo toia forum - vsichko e "star vestnik", dai da si govorim za polzata ot sexapila v brokerskata rabota. Ne kazvam, che temata ti ne beshe dobra i che ne se poluchi priatna razdumka, no molia te ne se uvlichai! To e iasno che si velik v bransha, no tona ti e dosta prostashki. Tuk nivoto e malko po-visoko, shte ti doskuchee skoro...

4ovek, ne nasarchavam greshnopisa! Drazni me UZHASNO! No...uvi...Govorili sme si s tebe za badeshteto na rodnata ni gramatika i ezik, mai kato badeshteto na rodnoto ni chernomorie se ochertavat.
борчо
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
11-03-2006 - 14:32:42
Въпреки че съм простак "тона ти е просташки" и "не ми приляга да отсявам темите", и " че съм го объркал с някой чат " и че "тук нивото е високо" , само искам да те питам нивото със себе си ли го асоциираш или говориш от името на някой друг , аз много имам да говоря за имоти , но ти явно сис се изчерпала "да го закриваме направо тоя форум" ..... както и да е , уточнение форума е чат .....ти пак нещо се угелпи .............мисля да открия нова тема "Болните размисли на едно невелико Коте"
borcho,
Iskrenno se nadiavam ti pone da si razbirash - Boga mi, nishto smisleno ne mozhah da svarzha v poslednia ti post! Osven che razbirash ot bolni razmisli...
Moga li da te popitam s kakvo tochno ti precha na tebe lichno? Osven che ne haresah temata ti za mazhete i zhenite brokeri v smisala v koito ti go beshe opisal(ama ponezhe horata se zaprikazvaha i ti reshi che si velik temopisets). Imash li neshto, koeto da kazhesh po temata za iuzhnoto chernomorie? Az mai se izkazah nepodhodiashto, dai da smenia formata,che da me razberesh:
Kaf ti e problema be brato???
стефан
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
12-03-2006 - 09:27:25
Не се плашете толкова за южното черноморие то по принцип е загубена клауза- няма музей или свестен клуб в радиус от 100 км. Само евтини кебапчийници и къмпинзи с гнусни тоалетни това е. За прпривържениците на девствените плажове препоръчвам зоната на юг от Варна- 40 км девствени плажове а вечер във Варна може да се почувстваш като бял човек -светлини ,чистота ,добре облечени хора ,международни екипажи от корабите ,минерални извори и тн .
E, ne e savsem taka. Na iug si ima edna druga atmosfera - malki semeini hotelcheta, krachmichki, po-spokoino, po-semeino. A toaletnite na kampingite sa otvrat, za tova si napalno prav!!! Chudia se dali tova shte se promeni niakoga?!? Hubavo beshe che chovek mozheshe da si izbira pochivkata - dali kupon (krai Varna) ili otmor (krai Burgas). Kak li naistina shte izglezhda Chernomorieto sled 10 godini??? Mai dosta hora shte posledvat 4ovek i shte pochivat v chuzhbina. Madro, bih kazala...uvi.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
12-03-2006 - 14:16:29
Не се съмнявам, че и на юг от Варна ще посегнат. Ще имаме един морски курорт Резово-Дуранкулакsmiling smiley
Какво трябваше да се направи според мен - къмпинзи, с бунгалца и места за палатки. Да се инвестира в тоалетни, бани (наистина са отвратителни, а инвестицияна в баня е нищо и съ сигурност се изплаща по-бързо от хотелsmiling smiley) и разнообразни забавления. Така или иначе идват хора с по-скромни възможности - защо трябва да се строят хотели, като може същите пари да се спечелят с по-малки инвестиции? НА нивата правиш водопровод и канал , монтираш бунгала и основните инвестиции ги правиш в заведения, тенискортове, плажен волейбол, водни ски.... НЯма да привличаш хора, които искат да почиват и спят, а хора, които са дошли да се веселят.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
12-03-2006 - 14:53:37
Това за езика си е твое мнениеsmiling smiley Моето е, че грамотността ще е признак на по-високо социално положение.
Az govoreh za atmosferata na iug i na sever, ne sam kazala che triabvat samo legla i horata da spiat. Predpolagam, che tvoiata ideia e za kurorti tip MMC Primorsko, no po-dobre ureden i s po-hubavi vilichki. Zashtoto ako e samo kampingi i bungala, no s novi bani neznam dali shte ima efect.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
13-03-2006 - 09:50:12
Да си кажа и аз....smiling smiley

Къмпингите имат отвратителни тоалетни - спор няма. Но пък атмосферата е на "всички сме едно голямо семейство" - поне беше такава. Та донякъде разбирам какво иска д акаже 4ovek - иска хем да се запази (доколкото е възможно) тази атмосфера, хем да има добри битови условия. Лошото е, че не можа да стане според мен. Атмосефрата идва факта, че там летуваха и още летуват познати и приятели от много години, и се е формирал "кръг от къмпингари". Сега къмпингите ги реституираха и "разпарчетосаха" и всеки си прави, каковото си иска на тях - един строи бунгалца (както 4ovek каза), друг продава на борчета за хотелчета, трети нищо не прави, ами го оставил да буренясва. Как да стане нещо от къмпинга при това положение? Ако все пак окрупнят земята и настроят бунгалца и тоалетни, кръгът от "къмпингари" просто ще се разпадне. Ами нищо на този свят не е вечно :]

Колкото до застрояването - аз лично не одобрявам безразборното строене върху дюните на слънчев бряг, но пък ми е ясно, че щом играят много пари, няма спасение. И все пак не мисля, че сме изключение - не съм била на много места по света, но в Соренто, а и в някои гръцки курорти си беше подобно положението. За испанските курорти непрекъснато се пише точно по тази тема - презастрояването. И имам усещането, че са опазени само тези кътчета, където са купени от много богати и се ползват от много богати. Там с многото пари си позволяавт лукса на уединението и спокойствието на плажа. Това си е лукс и не виждам как да стане, както 4ovek го иска - хем да е за средна и ниска ръка летуващи, хем да е спокойно, зелено и да няма тълпи.

Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
13-03-2006 - 09:56:55
Не съм казал, че няма да има тълпиsmiling smiley Специално за момента говорех за това, че на социално слаби лукс не трябва да им се правиsmiling smiley
При 350 евро оферта заедно с чартъра за едноседмична почивка, колко според теб се пада за хотела? По-добре 300 евро за бунгалце и другите 50 ще му ги вземеш с по-малки инвестицииsmiling smiley
И не ми разправяй за Испания, защото там е пълно с къмпинги, в коитно по цяло лято седят хора с каравани, а собственикът а къмпинга от една ливата прави повече пари отколкото повечето хотели у нас. Защото към ливатада има ресторант, кафе и т.н. и спестените то спане пари клиентите ги дават там. Печалбите при туризма не са от спането, а от забавленията. Ако ще правиш хотели - це ните трябва да са по-високи, ако ще привличаш хората с ниски цени - значи и инвестициите ти трябва да са съобразени с това.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход