Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лека-полека и Южното Черноморие си заминава

Публикувано от Petar(Peter) 
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 13:05:33
Коте, аз боклук на улицата не хвърлям. Може да се каже, че малко съм се вманиачила на тази тема- понякога чантата ми е пълна с хартийки, обвивки от бонбончета, дъвки,...Но, не се вманиачавам да правя разследване кой е изхвърлил боклука си не където трябва. Негова воля, въпрос на съзнание, култура и възпитание. smiling smiley
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 13:10:02
До Начев:
"Възмутените и недоволните туристи са най-страшни. Те водят след себе си поне още 100 такива." Така казваше Професор Енчев/маркетинг и реклама/ smiling smiley
Ama az ne govoria za razsledvane! Az pitam ne te li drazni? Joan kaza, che ne ia drazni, sigurno i drugade praveli taka...Ako malko poveche ni pukashe sigurno niamashe da zhiveem v mrasni i grozni gradove, ne mislite li? Ako ne ni puka - to togava vsichko e nared, samo da ne iskame i na chuzhdentsite da im haresva i da ne im prechi i da go postignem s "pravilna reklama".
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 13:15:49
ДОбре, де на вас защо са ви туристи. Лично на всеки от вас? ДА имахте хотели ви разбирам, ама като нямате защо са ви милиони чужди туристи - аз да можете да плащате повече за почивка ли?
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 13:20:53
До човек: Може и да имаме, не се знае........ :} :} :}
Ne mi triabvat VAOBSHTE! Az mislia che osobenno na iug si e za bulgari - nie si ia razbirame taia romantika i si ia "tarpim" kakto kazva nachev. Niamam zor da obiasniavam na nikoi kakvo e plazh i kakvo more. No me drazni "osiraneto" osobenno s opravdanieto - mi to navsiakade e taka....
Маги,
Не познавам проф. Енчев, но не мога да не се съглася с него! (първото изречение)
Може би имаш пред вид, че недоволният турист е силно мотивиран да разтръби неблагополучията си и да "откаже" много други кандидати да пътуват за съответното място.

Един стар форумец дори беше споделил за едни изследвания :
Доволен турист води след себе си примерно 2-ма.
Недоволният гони 10 потенциално заинтересовани.
Не твърдя, че числата са верни. По-скоро твърдя, че са неверни (защото съм забравил), но илюстрират процесите.

В продължение на десетки години нещата са вече оставени на хаоса и случайността и неизбежно ще има сериозни последици.

А иначе ние с колежката Joan не пропускаме случай да се "хързулнеме" , ама съвсем приятелски ! Да не ти прави впечатление ! Една друга колежка ни викаше, че сме се "пощипквали", но това може ад се възприеме и леко неприлично :-)))), а ние такива неща не правим :-))
Kote,
Радвам се, че си ме разбрала много правилно за морето на юг.
Хващал съм се , че по един странен и "нелогичен" начин са ми липсвали тихите прашни улички и утъпканата земя вместо асфалтирани тротоари.
Айде да не прекалявам ..
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 13:41:48
Kote,

Не съм казала, че не ме дразни боклука. Казах само (за да предотвратя излияния от сорта "ние, българите...!"winking smiley, ч ене само на нашия бряг се хвърля. Цитирам си част от поста на стр. 8 : "Виж пластмасовуи бутилки и торбички - да! И съм умирала от яд ада видя да ги хвърлят летуващите. "
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 13:42:51
Аха, същото имам предвид. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход