Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лека-полека и Южното Черноморие си заминава

Публикувано от Petar(Peter) 
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
13-09-2010 - 13:54:10
Хубово лошо нашето черноморие аз до вчера имах туристи.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
16-09-2010 - 15:09:16
Нашето Черноморие всяко лято го погребват, есента то пак е оцеляло. Тези дни се разходих из Южната част, времето е прекрасно, заведенията са пълни, магазини и сергии си работят. В комплекса, в който живея, намира се близо до Приморско, това лято беше пълно и с хора, закупили си жилища там и с туристи, наели апартаменти под наем.
Средата на август даже бе пренаселено. В Приморско, Китен и Созопол, вечер не можеше да си намериш свободна маса в заведение, хотелите бяха пълни....Тази пролет баща ми си купи жилище в Банско, почти му го подариха, имам чувството, че апартамент в Бобовдол или в Монтанско би излязал по-скъпо. Сега мисля да взема и за себе си студио, струва 12000 еуро, обзаведено, в затворен комплекс, пак там. Цените на жилищата на морето са в пъти по-скъпи, колкото и да се обсъжда " смъртта" на българското Черноморие.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
16-09-2010 - 18:04:03
Браво на татко. Имаме си имотче на морето, вярно в Приморско, "Меката на чалгата", ама то си ни личи, че сме си за там. Пък и така се пестят пари за хотел нали, кво да му ходим по разни Кариби, Бари-Мали и прочие.
Сега и в Банско!!! Супер, вземи си три, нали са без пари. Пък вие ми разправяйте, че българина не обича имотеца.
Само в София нещо не върви пазара, щом такова плюене на брокери пада. Ама нищо, може да си живееш в Банско и да пътуваш.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
16-09-2010 - 22:00:40
Аз си живея в София, умнико. Което не ми пречи да си имам жилище, където си поискам и колкото апартамента реша. И не съм в Приморско, а близо до Приморско. Чалгата е навсякъде, най-вече в главата на просякът Безимотко. Дразня ли, те, приятелю? Много ли те дразня? Бесен ли си? Давай, продължавай, избий си тук агресията, създай илюзията, че си някой. Утре сутрин пак те чака маршрутката, да те заведе до мизерната ти работа и пак козируване, пак свирки..Не е лесна твоята, Безимотко, ама никак...
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
16-09-2010 - 22:05:43
Imotko !! Купи си и ти някое и друго имотче по морето да не си капо !!*pardon*Пък остави я тая София на хората от прованса и те да грабнат някой апртаменче пък би ло то и в Банско на 3ч път /от люлин до дружба 2/
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
17-09-2010 - 00:00:20
Просто исках да кажа, че Сульо и Пульо имат кимизарници по морето и в Банско, не е повод за хвалба въобще. Ама кой както го разбира.
Работя от вкъщи, офиса го закрихме, защото хазайката нещо се оля с наема и не го свали заради кризата. Обаче така е по-добре, плащаме само един интернет.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
17-09-2010 - 17:42:25
Че кой се хвали? Коментирам ниските цени в Банско. Какво толкова има за хвалене да си купиш имот за 12000 евро? Само казвам, че излиза суперизгодно и е много по-добре, да си купиш там, отколкото всеки уикенд да плащаш хотел, за да караш ски примерно.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
17-09-2010 - 18:03:40
аз като се замисля хотела ми е най - малкия разход. повечето кинти отиват по кръчми, карти за лифта, и път- все пак живея на морето



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-17 18:04 от bate dimo.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
17-09-2010 - 21:43:23
Е, като си купиш едно апартаментче за 10000 в Банско, ще останат и за кръчми. Не знам обаче що за неща продават за тия пари, дето не са пари, щом един Опел на старо струва толкова.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
17-09-2010 - 22:52:55
Нещото си е съвсем прилично ателие, в комплекс, обзаведено. Не е голямо, ама за какво ти е голямо на курорт, няма да живееш, ще преспиваш само, докато почиваш. На морето в момента, такова жилище излиза два пъти по-скъпо. Та мисълта ми е, че въпреки кризата при ваканционните имоти, на морето не е съвсем без пари, докато в Банско или на Пампорово си е евтинийка. А, всъщност, в Слънчев бряг , на втора линия си е съвсем без пари. Аз обаче не мога да разбера, що за курорт е Слънчев бряг, на мен на пръв поглед ми прилича на ж.к. Дружба примерно,
или на кой да е сив комплекс.

Бате Димо, то е ясно, че не може без тези разходи, но освен тях, хотелът не е никак малък разход. Има хора, които ходят всеки уикенд, на сметка си е в момента да купуваш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход