Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лека-полека и Южното Черноморие си заминава

Публикувано от Petar(Peter) 
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 15:42:46
Не си права - ако искам асфалт, бетон и стъкло - има много места на които мога да отида. Това не е развитие, това е унификация на света. Нещо като макдоналдс - навсякъде под един калъп. Натам вървят нещата, защото е най-лесно не да мислиш, а да мултиплицираш. Светът става панелен комплексsmiling smiley Ще имаме еднакви мебели от ИКЕА, ще работим на еднкив операционни системи предлиже ни ни от Майкрософт, ще пазаруваме в еднакви магазини... Я да познаем, кои са най-богатите хора в света - тези, които мислят или тези, които мултиплициратsmiling smiley
Знаеш ли каква депресия ме налегна , когато за пръв път влязох в друго (не в това дето бях влизал) Метро. НА излизане се шокирах, че съм далеч, то там , където си мислехsmiling smiley
Та носталгията по прашната уличка е носталгия по времето, когато имаше хора дето имат мозъкsmiling smiley
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 15:48:16
Кога беше това - под турско ли? :} :} :}
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 15:53:35
4ovek,

Забелязала съм, че миналото някак винаги се идеализира.

Аз помня прашна уличка на морето, ама ми влизаше прахта в носа и непрексъанто кихах, и в гърлото - та кашлях. И майка ми реши, че съм настинала от "студената" -25 градуса, вода, и ни подбра всички заедно за към къщи преждевременно. Напразно лекарят на станцията я убеждаваше, че ми няма нищо - а защо кашля детето тогава, а?!

Та си мисля, че асфалтът си има и някои предимства :} :} :}
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 15:55:14
Quote

Ще имаме еднакви мебели от ИКЕА, ще работим на еднкив операционни системи предлиже ни ни от Майкрософт, ще пазаруваме в еднакви магазини...

ами това е избора, който клиентите са направили

Мебели по поръчка има колкото си искаш, но хората предпочитат по-евтината ИКЕА. Операционни системи също има достатъчно, но на повечето хора всяко нещо различно от Windows им е над възможностите. Еднаквите магазини също са си избор на хората - и като асортимент и като цени

няма смисъл обвиняваш тези които мултиплицират, вместо да измислят нови неща - те го правят не защото не могат друго, а защото клиентите не искат друго
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 16:06:04
Аз не ги обвинявам. Констатирам какво е положението и накъде вървят нещатаsmiling smiley
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 16:15:01
Сега се правиш на буквоядка. Не е проблемът в асфалта, а в цялата идея. Ultrix e прав - потребителят е виновен. Защото единствената му цел в живота е да потребяваsmiling smiley
Явно потребителски свят е стигнал до ниво индивидът да не иска да рискува и ИКЕА, Майкрософт, Холивуд, Черноморието.... са отражение на това, какво се случва, когато една цивилизация стигне до това нивоsmiling smiley
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 16:17:13
Следват "Стоманените пещери" и страхът от "голото слънце" :} :} :}
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 16:19:45
Аз пък и с асфалт, и без асфалт в басейни няма да се къпя smiling smiley И на пясъка ще си лежа, не на шезлонги. Чак като стане радиоактивна Земята, тогава ще му мисля :}
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 16:31:27
Ще си лежиш ако си си платила хотела и шезлонгаsmiling smiley
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 16:37:30
Е, няма как - няма безплатен обяд на този свят ! :}

Ще си платя, ако трябва, ама пак няма да лежа на него! Обаче за карти е добре - по удобно е, отколкото "поза Лотос" на пясъка. Ще му намерим и на шезлонг априложение, споко smiling smiley като сме си го платили......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход