Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Лека-полека и Южното Черноморие си заминава

Публикувано от Petar(Peter) 
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 11:41:50
Малтийска му работа... :}
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 11:46:26
Quote

Всичко е въпрос на реклама и стил и всичко може да се продаде с реклама и стил

и какво точно ще рекламираш? Къпане в море пълно с отпадъци?

По доста по-екзотични и чисти места от Черно Море е пълно с басейни на плажната ивица и повечето хора си предпочитат басейна пред морето. По-добре гледай какво хората искат и им го предлагай, вместо да ги убеждаваш, че искат непрвилното нещо

А в Черно Море трябва да не с наред за да се потопиш... (особено в някой претъпкан курорт, където за пречиствателна станция не са и чували, a канализацията се излива директно в морето на 50 метра от плажната ивица)
Анонимен потребител
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 11:47:21
преди две години на Албена попаднах в хотел пълен с немци. Е какво да ти кажа в 7:30 сутринта бяха окупирали басеина. Не знам дали пясъка на Албена или водата не им харесваше, ама имайки предвид как пълнеха шишета с кола на машината в ресторанта да ти кажа може и цената на чадърче и шазлонги да не им понася smiling smiley

Та това е положението - тука сме за бедните.
Petar(Peter)
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 11:47:47
"te i bez tova pluvat v baseini i si im haresva shezlonga da e na trevichka, dazhe mislia che tova e po-luxozen variant, mnogo po-trudno se poddarzha".

С две думи хората си имат странни вкусове. Най- ми е гот като изляза от водата, да се "пльосна" на пясъка и да усетя цялата топлина на земята. Относно шезлонгите: Ако жена лежи на шезлонг - ОК
Ама, ако мъж се е излегнал на шезлонг - това ако не е гейска история, здраве му кажи smiling smiley

Значи един вид ние им предлагаме супер-пясък, супер соленост,температура на вода итн, а те пристигат и ми се излежават на шезлонги. И тревичка вместо пясък. Ето това, ако не е "изкукуригала" история ??!!

Това е все едно бавареца да дойде на почивка в БГ и да си носи Weisswurst und Suesssenf за ядене. Ти му предлагаш български (по-скоро балкански) специалитети, той си носи "манджата" от Бавария.

Тези хора според наслаждават ли се на българската природа, могат ли те нещо да усетят от нея така както ние нещо усещахме от нея преди време. "Истинският" туризъм е нещо съвсем друго.
И 4овек знае много добре за какво говоря.

Не може да превръщаш курорта в град и да кажеш, че правиш туризъм??!!
Анонимен потребител
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 11:51:20
Quote

Това е все едно бавареца да дойде на почивка в БГ и да си носи Weisswurst und Suesssenf за ядене. Ти му предлагаш български (по-скоро балкански) специалитети, той си носи "манджата" от Бавария.

Ти майтап си правиш ама си е точно така.
Питаш ли ме как съм ял една седмица черен хляб, слушал съм немска музика, добре че на телевизора поне бяха сложили една две Бг програми.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 11:55:44
Quote

Govorila sam s brokeri po moreto, koito kazvat, che chuzhdentsite ne iskat da kupuvat hotelski apartament ako niama basein. Pitali zashto im e sled kato plazha e na dve krachki, no im kazvali che piasak ti se lepi po krakata, moreto ima vodorasli i t.n.
Това, което исках да кажа, е че рекламата е в неправилна насока.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 11:58:20
ltrx,

Аз с удоволствие се кандидатирам за титлата "най-не в ред" - потапям се в черно море без боязън от малка :} - и хич не мисля да преставам, ако съм жива и здрава.

Ами аз лично се съмнявам, че в гръцкия курорт канализационната вода я карат някъде да я изливат на километри от селището.... Пък и като ги знам гърците какви са, нищо чудно да излъжат, че го правят, за да докарат някои западняци в хотелите си :}
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 12:06:29
В Малта вода няма......къде ли им е канализацията, а???? :}
Joan,
naistina li ne te pritesniava fakta che se izlivat otpadachni vodi v Cherno more ili go kazvash malko presileno?!? Ako naistina smiatash, che tova ne e nikakav problem to togava kakvo komentirame - Chernomorieto e obrecheno!
I v BG mozhe da se uzakoni hotel s bio prechistvatelna mini sistema - edni gadinki deto iziazhdat vsichko i izkarvat 95% chista voda - godna za polivane. No nikoi ne go pravi, iavno mnogo hora smiatat kato teb che , s izvinenie, lainata mozhe da se izlivat i v moreto.
Re: Лека-полека и Южното Черноморие си заминава
14-03-2006 - 12:11:10
Peter и Маги,

Защо да ги убеждаваме чужденците колко е гот да се излегнеш на ситния горещ пясък, а защо не и замък да си направиш smiling smiley ? Да си вървят на басейна! :}

Ама да сме развивали туризъм чрез строителство на басейни и аквапаркове.... Ами аз бих рекламирала това, което има и смятам за хубаво на нашето море - пък който няма сетива да усети тази красота - жалко за него! Тъкмо ще има повече място за нас!

Peter - без тези за шезлонга - и мен отвсякъде ме убива, нищо че съм на хавлия :} Ти много си се нагледал на реклами на красавици по бански на шезлонги явно :} Не ги гледай тях - те се страхуват да не си повредят скъпия бански на пясъка, пък и явно на шезлонга може да заемаш по-така пози - като за пред камера, де. Ама истинското удоволствие си е на пясъка - хич не го запазвай само за мъжете :}

Колкото до яденето - не са чак толкова несветнати smiling smiley Много от тях са ходили или в гърция, или в турция, и с възторг говорят за балканската кухня. Това е нещо, което могат да разберат по-лесно, мисля аз.

Peter, ама ти защо говориш в минало време - "усещахме" - нещата се изменят във времето, ама все пак аз удоволствието си го усещам и до сега. Няма някакви си хотели върху дюните да ме отчаят до там, че да не се кефя на морето ни! :] Пък и аз обикновено ходя в несебър, та поне разходката до стария град (абе и зад кичовките сергии пак се виждат красивите старинни къщи) да ми изплакне очите - особено вечер на носа с лунната пътека и тихата песен на морето.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход