Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
01-02-2008 - 09:36:58
Евала селяк, дано ти се сбъднат пожеланията, че иначе много отрасли свързани със строителството ще пострадат.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
01-02-2008 - 10:48:02
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> защото явно българите са най-тъпи....
>
> ама мнооооооооооооооооооого тъпи....


Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
Изпратено от: kuku987 (204.101.19.140)
Дата: January 31, 2008 06:11PM

аз по принцип избягвам да обобщавам, няма такова нещо като 'българите' всеки като качество и интелект си е строго индивидуален.


Куку ти изобщо не обобщаваш и всеки интелект си е строго индивидуален налиsmiling smiley)))?
Ама българите са най-тъпи...Ти канадец ли си между другото или само ти правиш изключение от тъпите българи? Всъщност забрави за въпроса не ми отговаряй moody smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
01-02-2008 - 12:07:37
Куку мнението ти е важно за мен.
Изчела съм всичко във форумите за имоти ,мисленето ти е обосновано.
Кажи ми във каква сфера работиш и защо представляват тези форуми интерес за теб?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
01-02-2008 - 12:26:01
Изпратено от: daniella_kr (IP съхранено)
Дата: February 1, 2008 12:07PM


Куку мнението ти е важно за мен.
Изчела съм всичко във форумите за имоти ,мисленето ти е обосновано.
Кажи ми във каква сфера работиш и защо представляват тези форуми интерес за теб?

Даниела, виж и мненията на Асен1975, Петър, Явор. Мисля, че ще са ти от полза (поне за мен са).
Петър някъде разписа и съотношенията наеми/лихви и евентуалните ползи за теб, ако не инвестираш сега.
Ти решаваш все пак smiling smiley
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 00:00:41
Благодаря!
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 00:42:59
Парцалев,радвам се ,че забелязваш капките в този проливен дъжд.Ако не се лъжа,ти намекваше,колко са тези, които предпочитат да се изкажат а не да научат нещо.
За счетоводител,незнам дали сам подходящ,но за Иконом бих се кандидатирал!
Dantes,според мен,Куку,Асен,NА,Петър,Парцалев,Калоянчев и нмнoгo други знаят повече от мен и аз не го крия.Мерси все пак.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-02 00:48 от javor.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 01:09:15
Ооооо,Продавач,както обикновенно предпочиташ да задаваш въпроси а не да одговаряш?
Първо ми се иска, да ти честитя новата ти ризка,тази,дето беше с БОЙНИТЕ орнаменти от първото тримесечие на 2007г и я замени с нова от трето-четвърто тримесечие на 2007г.Това е чудесно,но ния вече навлезнахме в 2008г и скоро сте трябва да я сменяш отново!
Е в края на краищата ти си определяш ,кво ще носиш.Както ,не веднъж споменаваш,че желаеш да се движиш по модата,в която някои се опитват да те въведат,но.....
Майче,Куку не ти е виновен за старата ти Ризка! smoking smiley
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 01:26:08
кое е по-обидното, някой да ти каже че си тъп или следното:

[www.novinar.net]

Според данни от агенция “Митници” за една година през границите на България са преминали 344 000 надуваеми секскукли. Това е със 100 000 бройки повече от предишната година и свидетелства за нелицеприятната тенденция мъжете да разчитат все повече на “изкуствена” помощ за осъществяване на сексуалните си фантазии.






Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-02-02 01:29 от kuku.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 01:50:43
по принцип не значи че няма изключения...

ок, не е тъп (сори), умен е.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-02 01:51 от kuku.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 12:05:07
А, и у нас можело да падат цените

Свръхпредлагане сваля най-ниските цени в Банско

Свръхпредлагане на ваканционни имоти в най-големия ни зимен курорт - Банско, свали с 48% за последната година минималните цени на офертите за гарсониерите. Преди 12 месеца те бяха на ниво 900 евро за квадрат, а сега са паднали - до 607.

[www.monitor.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход