Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:33:55
Ооо Продавач,не се впрягай толкова.
Прощавай ,ако сам те засегнал нещо,но сам в готино настроение и се опитвам да пиша шеговито,като в същото време си изказвам и мнението,но няма нищо лично!!!
И друк път сам ти го казвал.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:34:31
avatar
kuku Написал:
-------------------------------------------------------
> той затова продавача с половин уста споменава
> инфраструктурата, важното било търсенето.
>
> забрави да споменеш че става дума за
> платежоспособното търсене продавачо.
>


Куку за какво търсене става въпрос ти със сигурност незнаеш, защото не си в България майsmiling smiley? Ти ми кажи кога ще стане 300-400 евро за топ локейшън цената на кв.м в София? Чакамsmiling smiley


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:36:39
спокойно, не избързвай с краха... наслаждавай се на момента, друг такъв в Лайф Тайма си няма да имаш. Да заспиш с особената тръпка да си богат на хартия и да се събудиш с непродаваем 'актив'.

Ти продавач ли си или брокер?
щото ако си брокер скоро ще усетиш шифта... Постоянно ме търси един познат брокер от Флорида да ми продава ваканциони омоти или форклоужърс.

Проблемът на България е че няма независими медии. Ако имаше за проблемите щеше да се знае отдавна и хората да са поподготвени. А сега такъв ще ги тресне и то отведнъж....

Моето мнение е че в момента с малки изключения почти всички жилища в Бг са непродаваеми на тези цени. До няколко месеца практически непродаваеми ще станат аболютно всички жилища.

Може да ми изкаравате каквито си искате статистики, единствените който ще купуват и то много епизодично ще са перачите на пари колкото да поизперат някой лев че за друго акъла не им стига.


Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:37:21
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Ооо Продавач,не се впрягай толкова.
> Прощавай ,ако сам те засегнал нещо,но сам в готино
> настроение и се опитвам да пиша шеговито,като в
> същото време си изказвам и мнението,но няма нищо
> лично!!!
> И друк път сам ти го казвал.
>


Аз пък бях останал с впечатление, че ти си се впрегнал нещо да търсиш до 20 000 евро...е объркал съм се. Нищо лично нямам и аз към никого - нито те знам нито те познавамsmiling smiley Просто днес пък и аз съм в настроение и реших да обърна ти обърна вниманиеsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:39:44
Може да ми изкаравате каквито си искате статистики, единствените който ще купуват и то много епизодично ще са перачите на пари колкото да поизперат някой лев че за друго акъла не им стига.

май и за друго им стига акъла, щом са изкарали пари за препиране, а не се е наложило да бачкат в Канада и да си живеят в канадски виртуален живот
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:39:53
Знам Асене ,какво ти беше мнението и за кремиковци,както и какви статии да очакваме.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:40:12
Куку за какво търсене става въпрос ти със сигурност незнаеш, защото не си в България май? Ти ми кажи кога ще стане 300-400 евро за топ локейшън цената на кв.м в София? Чакам

2012-2015.

имам в предвид при сегашното им качество и изпълнение.

Ако някой реши да строи нормална (например офис) сграда по световните стандарти може да му излез по-скъпо но за съществуващите в момента жилища това е таргета.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-02 21:00 от kuku.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:42:32
avatar
Интересно,защо не следиш световните медии,които са свободни?
Защо не четеш анализите за влиянието на кризата в Америка върху страните от ЕС?
Направили са си труда да обследват една по една държавите.............
Английски ли не знаеш,или Интернет нямаш? confused smiley confused smiley
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:43:29
хе,хе,

тва съвпада с мойта формулка за изчисление на цените в бг ,която я бях дал на компаса-2012-2015.тогава някъде ще се достигне дъно и според мен.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:45:33
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> София ще заприлича на Дубай.
>
> Експерти коментираха, че е възможно принцът и
> шейхът да вдигнат небостъргача около "Кремиковци".
> Там ще има възможност сградата да се разпростре на
> огромна площ и около нея да се изградят по-малки
> бизнес центрове. Според експерти сумата, която
> принц Файсал бин Ал Мешал бин Сауди бин Абдул-Азис
> и шейхът на Шаржа Тарек ал Касими са решили да
> вложат у нас, е близо 300 милиона долара. Освен
> кулата в столицата двамата имат намерения да
> инвестират и на българското Черноморие.
>

ей, като започнат с тия заглавия ме изкарват извън нерви...
с риск да обидя отново Продавач, но подобни новини винаги много ме "радват"!
все едно са писани или поствани от него smoking smiley

измисленото съдържание като: "възможно е", "носят се слухове", "богати хора от Катар/Дубай/Ню Йорк/Манила/Куртово Конаре/Злокучене", "план за проект за 120 млн. евро", "небостъргачи", "лунна експанзия", "невероятните български курори привличат чужденци от 20-30 полукулба", "представители на Адрес/Мирела/Бирела/ЕТ Шушу-Имоти/Световни Курорти", и т.н. показват некадърността и безпомощността на главатарите в бизнеса за недвижими имоти.
тия хора са толкова изалчнели в момента, че се чудят как да не секнат златните яйца на българската тъпа кокошка, която продължава да се напъва, за да им снася smiling smiley

айде със здраве.
лека вечер.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход