Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 16:47:52
ами аз това и правя - осветлявам...

на твое място бих си водил записки... без да се изхърлям средното интелектуално ниво на останалите в Бг е наистина на нивото на кравар...

В София и по-големите градове е останала някаква интелигенция (предимно пенсионери и много малко млади) но в малките градчета и селата положението е трагично. Проблема е че точно тези пълнят в момента големите градове. щото не им стига пипето или не знаят език да отидат в някоя развита страна.

енциклопедията само споменава фактите, не ги тълкува...

манипулативните статии в българските вестници за предназначени за полуидиоти, щом им се връзват хората значи са такива...

Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 16:49:23
Е как да няма натурална размяна - имаш парцел и търсиш някой, който да ти дате апартаменти, та ти да му дадеш земята. Това е чиста натурална размяна.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 16:51:36
avatar
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Е как да няма натурална размяна - имаш парцел и
> търсиш някой, който да ти дате апартаменти, та ти
> да му дадеш земята. Това е чиста натурална
> размяна.


Бартер...и аз съм го правил...но човек какво разбираме ние с теб скоро ще дойде страшния съд и ще го отнесем :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 16:51:48
АЗ пък смея да си помисля какво ще стане ако стане земетресение - ще умреш от кеф, че останалите в България ги е сполетяло нещастиеsmiling smiley
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 16:53:55
така или иначе ще го отнесем, защо да не се позабавляваме докато дойдеsmiling smiley
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 16:58:40
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> ами аз това и правя - осветлявам...
>
> на твое място бих си водил записки... без да се
> изхърлям средното интелектуално ниво на останалите
> в Бг е наистина на нивото на кравар...
>

Виждам че имаш високо мнение за себе си и ниско за всички други в родната ти страна от където си излязал незнам преди колко време ти ще кажеш. Но не пасем всички крави някои пасат овце други кози... Остави ги тези оператори на биологични единици да се прецакват, а ти защо си се загрижил толкова за тях след като не са ти на нивото чудех се простоsmiling smiley?

> В София и по-големите градове е останала някаква
> интелигенция (предимно пенсионери и много малко
> млади) но в малките градчета и селата положението
> е трагично. Проблема е че точно тези пълнят в
> момента големите градове. щото не им стига пипето
> или не знаят език да отидат в някоя развита
> страна.


Е добре де нали развитите страни като щатите потопа вече заля местните кравари...или и там ти предстои да изнасяш лекции по оцеляване в критични ситуацииsmiling smiley?


>
> енциклопедията само споменава фактите, не ги
> тълкува...


Какви са фактите до моментаsmiling smiley? Какво се случи на пазара на НИ през последните 3 годиниsmiling smiley?


>
> манипулативните статии в българските вестници за
> предназначени за полуидиоти, щом им се връзват
> хората значи са такива...
>

Възможно е да са манипулативни малко по-малко от колкото темите, които се пускат тук... Предлагам ти да се обадиш в някой български вестник и да им предложиш съдействие чрез твои статии за "осветляване" на българските кравари за да не се налага да си водя записки. Така хем ще останеш в историята хем ще ни спестиш сумати писанеwinking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 16:59:55
avatar
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> АЗ пък смея да си помисля какво ще стане ако стане
> земетресение - ще умреш от кеф, че останалите в
> България ги е сполетяло нещастие



Именно clap: clap: clap: но той Куку е с благородна кауза не е нещо продиктувано от личен интерес почти съм сигурен... :ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 17:02:57
ако стане земетресение ше трябва да увелича траншовете за Бг.

Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 17:04:27
интереса клати феса. В общия случай.

Аз пиша от спортна злоба, дразнят ме простаците и мошениците, особено българските...
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
31-01-2008 - 17:10:14
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> интереса клати феса. В общия случай.
>
> Аз пиша от спортна злоба, дразнят ме простаците и
> мошениците, особено българските...


И мен те ме дразнят. Аз пиша пък за забавление и за да сортирам мненията на хората. Куку добре би било щом се дразниш от простаците да пишеш с по-малко обиди към българите, защото това е български форум... Да не се държиш просташки и така думите ти ще тежат много повече. Кой бил кравар, лъжец, простак, манипулатор, дезинформатор и т.н. ако ти твърдиш че си на ниво спести си тези мнения може да имаш по-голя успех в "осветляването" winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход