Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
17-06-2011 - 09:19:28
avatar
Quote
greenbul

За да стигнеш 38 000 евро средна цена ще има и такива по 45 000 и такива по 27 000, тогава естествено, аз ще твърдя, че цените са стигнали 27 000 посочвайки по-евтините обяви, а ти ще твърдиш, че са 45 000 евро посочвайки по-скъпите обяви.

Е, кратко и ясно обясни безсмислието на битките, които водите.
И правотата на разбирането ми за статистиката...........
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
17-06-2011 - 09:33:31
avatar
Quote
greenbul
Quote
Imotko
Quote
greenbul
Теб специално те наблюдавам. Ако отново се окажа прав, след 3-4 години твоите глупости ще вадя да им се смеем. Разправяхме ние, че цените са тройни, не та не, балон нямало нямало и да има. Хубаво паднаха с 1/3. Сега новата мантра е, че са се нормализирали. Не не са се нормализирали. Двойни са и всеки, който твърди противното ще бъде ваден за посмешище след време.

Като станат през 2014г. двустайните в Борово по 27000 евро, или каквато валута имаме тогава, ела ми се обади.

Панелите броят ли се? Ако да, ще ти се обаждам по-скоро от колко ти си мислиш. Иначе шегата на страна наистина до 2014 двустаен в Борово ще се купува средно за около 38 000 евро, защото мечият капан там е бил 2005-та за 41 000 евро. За да стигнеш 38 000 евро средна цена ще има и такива по 45 000 и такива по 27 000, тогава естествено, аз ще твърдя, че цените са стигнали 27 000 посочвайки по-евтините обяви, а ти ще твърдиш, че са 45 000 евро посочвайки по-скъпите обяви.

2-СТАЕН
35 990 EUR (599.83 EUR/кв.м)

град София, Борово
ул. Тодор Каблешков
Квадратура: 60 m2
Етаж: 8-ми
Телефон: -
ТEЦ: ДА
Тип строителство: Панел

Оппааа....
ся ше вземат да разправят, че гроздето е кисело smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход