Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:45:55
Аз пък бях останал с впечатление, че ти си се впрегнал нещо да търсиш до 20 000 евро...е объркал съм се. Нищо лично нямам и аз към никого - нито те знам нито те познавам Просто днес пък и аз съм в настроение и реших да обърна ти обърна внимание .
Аааа ,това е чудено,че си решил да ми обърнеш внимание,но заглавието остана само символично,ако си следил развитието на темата.

Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:46:00
avatar
kuku Написал:
-------------------------------------------------------
> спокойно, не избързвай с краха...


Ааааа чакай чакай аз ли избързвамsmiling smiley)))? Май други пишат от години във форума как цените всеки момент ще паднат...не съм аз този който бързаsmiling smiley))


наслаждавай се
> на момента, друг такъв в Лайф Тайма си няма да
> имаш. Да заспиш с особената тръпка да си богат на
> хартия и да се събудиш с непродаваем 'актив'.
>
> Ти продавач ли си или брокер?


Брокер съмsmiling smiley


> щото ако си брокер скоро ще усетиш шифта...


Колко скороsmiling smiley?


> Постоянно ме търси един познат брокер от Флорида
> да ми продава ваканциони омоти или форклоужърс.
>
> Проблемът на България е че няма независими медии.



Нещо си се пообъркал според мен. Освен това както виждаш ти свободно пишеш от доста време тук. Е вярно във форума не е като по вестниците с голям тираж или като да си в новините на имоти.нет. Само че куку разликата между едното и другото е че ако преди две години беше казал лично ти във в.Труд да речем как цените утре се сриват и застанеш под една такава статия с името си и се изложиш тотално - утре ще те е срам да се покажеш (е освен ако нямаш срам от нищо налиsmiling smiley))



> Ако имаше за проблемите щеше да се знае отдавна и
> хората да са поподготвени. А сега такъв ще ги
> тресне и то отведнъж....
>


Направо като торнадо ще ни връхлети ми даsmiling smiley))


> Моето мнение е че в момента с малки изключения
> почти всички жилища в Бг са непродаваеми на тези
> цени.


То май и преди две години ти беше такова мнението? А от тогава до сега доста жилища се продадоха и много малко от тях бяха дори на кредит.


До няколко месеца практически непродаваеми
> ще станат аболютно всички жилища.
>


Значи примерно до средата на годината горе долу според теб това практически ще се случи?


> Може да ми изкаравате каквито си искате
> статистики, единствените който ще купуват и то
> много епизодично ще са перачите на пари колкото да
> поизперат някой лев че за друго акъла не им
> стига.
>


Добре...ако се окаже в края на тази година, че има едни 200 000 примерно сделки ще ги наречеш "перачи на пари" сигурен съм и от 2009 януари се почва старата песен на нов гласsmiling smiley Аз в това ни най-малко не се съмнявам...ами то ще минат 6 месеца...и ще видим winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:48:03
avatar
kuku Написал:
-------------------------------------------------------
> Куку за какво търсене става въпрос ти със
> сигурност незнаеш, защото не си в България май? Ти
> ми кажи кога ще стане 300-400 евро за топ локейшън
> цената на кв.м в София? Чакам
>
> 2012-2015.
>



:} :} :} :} :} clap: clap: clap: clap:

Бях останал с впечатлението че тези дни ще да е тц тц тц няма да се уредя и аз с апартамент на докторски паметник за 10000 евро ееееххх sad smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:48:59
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: February 2, 2008 08:45PM

Аз пък бях останал с впечатление, че ти си се впрегнал нещо да търсиш до 20 000 евро...е объркал съм се. Нищо лично нямам и аз към никого - нито те знам нито те познавам Просто днес пък и аз съм в настроение и реших да обърна ти обърна внимание .
Аааа ,това е чудено,че си решил да ми обърнеш внимание,но заглавието остана само символично,ако си следил развитието на темата.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

сори Яворе за темата.поотнесохме се е Глобал там.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:49:46
ООооолеее,да ме разбутах с тази статия гнездото на осите???
Вече не се смогва за четене а и само човека \"сепуко\" либсва
:}
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:55:20

Нямах това предвит Асене а ,че сумата остана символична.Иначе хубаво си пишете,та да можен да научим нещо
Quote

сори Яворе за темата.поотнесохме се е Глобал там.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 20:56:15
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> ООооолеее,да ме разбутах с тази статия гнездото на
> осите???
> Вече не се смогва за четене а и само човека
> \"сепуко\" либсва
>


:} clap: Еми много въпроси имаше към омразния ви Продавач и аз да ви обърна внимание и докато ви отговоря на въпросите и вие...гнездо на оси... clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:00:47
Еми много въпроси имаше към омразния ви Продавач и аз да ви обърна внимание и докато ви отговоря на въпросите и вие...гнездо на оси...

Продавач,поне да беше почукал на вратата преди да влезнеш и едно добър вечер да беше подхвърлил.
А ,ако е имало въпроси,то те са били за домашно,така че,наздраве.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:07:47
Продавач а иначе това което си го пишем е на сериозно и скоро ще го усетиш и в София,както сам споменал по-горе.
ДАТА:2.08.2008 в 18.30 по NT
:}
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:13:22
може да си останал с каквото си искаш мнение. Пазара на НИ е силно инерционен, писал съм го 100 пъти. Да твърдиш че цените ще паднат за седмица - 2 е несериозно.

може да си хилотиш колкото си искаш обаче кризата ще е много жестока и ще отнесе доста хора (като куцо пиле домат според едни други куковци...)

краха на НИ ще е само една не дотолкова важна характеристика на задаващата се за България буря. Съвсем скоро като ти закъркат чеврата от глад ще смениш тона.

И забрави тези елемнтарни номера с тичането по тъча и приписването на хората на мнения който те не са изразили или в 'леко' преиначаване на мненията на другите че да ти паснат на позицията.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход