Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:19:03
продавач едно е да се правиш на интересен и съвсем друго постоянно да игнорираш фактите и реалността.

Кого си мислиш че баламуркаш със писанията си? Ти наистина ли варваш в марсианци/японци/шейхове?

Хората от целия свят вече дори и от Европа започнаха да ви предупреждават че не може да се продължава вечно да се лапа на кредит и трупа дефицит и че България я чака сериозна криза а ти продължаваш с твоята си песен.

Разбирам те тъй като това ти е работата ти друог не може и да пишеш ама прояви малко уважение моля, ние тука доматите не ги ядем с корените...
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:19:45
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Еми много въпроси имаше към омразния ви Продавач и
> аз да ви обърна внимание и докато ви отговоря на
> въпросите и вие...гнездо на оси...
>
> Продавач,поне да беше почукал на вратата преди да
> влезнеш и едно добър вечер да беше подхвърлил.
> А ,ако е имало въпроси,то те са били за
> домашно,така че,наздраве.
>


Аз у вас ли влязох Яворе...о извинете ами ъъъ чук чук...може ли да вляза и да ви разваля жмичката ъъъ :ami:
Наздраве и на теб.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:20:16
и стига с тази докторовска градина, не е пъпа на вселената
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:25:38
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач а иначе това което си го пишем е на
> сериозно и скоро ще го усетиш и в София,както сам
> споменал по-горе.
> ДАТА:2.08.2008 в 18.30 по NT
>


Кое казваш ще усетя? "скоро" май е доста ооооообширно понятие за много хора тук...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:36:54
avatar
kuku Написал:
-------------------------------------------------------
> продавач едно е да се правиш на интересен и съвсем
> друго постоянно да игнорираш фактите и
> реалността.


Пич "фактите и реалността" в момента не са 300-400 евро нали го осъзнаваш?
А какво се задавало, какво ще ни издави, потопи и т.н....ЩЕ не го виждаш и ти а много ти се иска да го видиш...smiling smiley


>
> Кого си мислиш че баламуркаш със писанията си? Ти
> наистина ли варваш в марсианци/японци/шейхове?


Приятелю не баламуркам никого така като гледам по-скоро ти го правиш... А ти истиснки ли вярваш в потопа или просто си напълно убеден че България се давиsmiling smiley?

>
> Хората от целия свят вече дори и от Европа
> започнаха да ви предупреждават че не може да се
> продължава вечно да се лапа на кредит и трупа
> дефицит и че България я чака сериозна криза а ти
> продължаваш с твоята си песен.


Човече не бъди развален грамофон и не се обръщай към мен с подобни нелепи въпроси, защото другия път няма да си правя труда да се занимавам да ти отговарям.
Разбра вече цяла България че иде потопа и ако не си обърнал внимание вече си търся надуваема лодка...


>
> Разбирам те тъй като това ти е работата ти друог
> не може и да пишеш

Работата ми е да продавам имоти куку и дали ще продавам имотите с -20% на долу в цените или с + 20% не ми е толкова важно. Важно е явно за хората, които искат да си купят нещо - те са тези, които са в неизгодна позиция не аз сещаш ли сеsmiling smiley?
Тях ги вълнува най-много факта, че цените в София не са мръднали и съответно пишат до припадък как не е възможно да са такива...


ама прояви малко уважение моля,
> ние тука доматите не ги ядем с корените...


Уважение...как проявих неуважение към вашата персона уважаемиsmiling smiley?
Ами извените че не очаквам аз да ям доматите с колците че видите ли 300 евро щяло да стане в центъра на София... clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:37:47
има предвид човека скоро за финансовата криза...

да ти имам чувството за хумор, тебе ще те издуха, не мен.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:39:25
avatar
kuku Написал:
-------------------------------------------------------
> и стига с тази докторовска градина, не е пъпа на
> вселената

Никой не е казвал че е! А и никога няма да бъде пъпа на вселената, но и никога няма да се продават имоти там за 300 евро на кв.м сещаш ли се... Прояви малко уважение не ядем доматите с колците winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:40:39
значи определено си тиква.

Аз мисля че право на арогантност имат само иключутелно спосодбните хора, както един мой бивш директор дето стана ВП на една световно известна компания (в топ 20) казваше на времето: to be arogant you better be damn good.

съсвем нормален човек който държеше да го наричаме с първото му име....




Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:41:47
то сещаш ли се колко струваше през пролетта на 1997 един квадрат там?

щото кризата през 1997 ще ти се стори песен в сравенние с това дето се задава.
Re: Защо по света цените падат, а у нас имотите поскъпват рекордно?
02-02-2008 - 21:44:29
avatar
kuku Написал:
-------------------------------------------------------
> има предвид човека скоро за финансовата криза...
>
> да ти имам чувството за хумор, тебе ще те издуха,
> не мен.

Ох аз си имам чувство за хумор ама много притеснени хора във форума незнам на какво се дължи тяхното притеснение... Който знае какво се очаква СЪС СИГУРНОСТ и знае кога - нека да действа за да се предпази... Тези другите дето не "игнорират" това, което ЩЕ стане ги оставете да ги залее потопа и това е какво сте връзвате толковаwinking smiley

Не ме занимавайте повече тази вечер. Надъхвайте си се на воля за потопа утре ще погледна до къде е придошло цунамито winking smiley
Наздраве на всички и умната докато ме няма smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход