Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!

Публикувано от Продавач 
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
09-07-2009 - 18:27:18
От 10 реда текст с резултатите, се открояват още:
перфекна вразка
Непоследствено да сградат
училище и университе
младо семейсво

И още куп дребни нещица...

Е това ако е реклама.Това ако е скъпа реклама clap:
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
09-07-2009 - 18:36:44
milkob Написал:
-------------------------------------------------------
> Да спрели били туристите.А Вие какво сте?Още
> по-големи туристи.Разходвали пари за реклама?Къде
> е тая реклама?Хостинг-а Ви е 50 лв/месечно.Веднъж
> платен уебсайт примерно за 1500 лв.В него има
> обяви на стотици имоти.Качествени снимки на имоти
> аз съм видял много малко на брой, качествено
> представяне също.Какво рекламирате Вие точно?
> Ето линк към едни от най-уважаваните фирми при Вас
> в бранша.Във всички обяви за имоти се ползват
> сигурно сумарно не повече от 100 думи.Дори и тях
> не можете да се научите да пишете правилно.
>
>
> Пребройте колко пъти има "детцка градина".С кеф ще
> дам даже 100 лв да ме заведат да видя имота до
> детцката градина.


:} Уфтсе! :]
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
09-07-2009 - 18:43:20
Който уважава Адрес и ги сочи за пример си няма представа от бранша и от фирмите в бранша.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
09-07-2009 - 18:48:51
Scyther,

И ти си допуснал една грешка

Уфтси

се пише winking smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-09 19:08 от dragula.
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
09-07-2009 - 19:02:01
avatar
Хееееей изровили сте една от най-яките теми от близкото форумно минало smiling smiley)))
Браво :–) Между другото сега отново идва времето на такса огледи и темата отново става актуална smiling smiley)) Не за друго, а защото сега купувачите още повече се оглеждат заради нарасналия избор на застояли имоти и си оглеждат ли оглеждат smiling smiley)))))))
*pardon* :] :] :] :]

Темата има още две продължения ето го второто и продължение!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-09 23:48 от Продавач.
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
09-07-2009 - 19:10:14
avatar
Третата част на темата е тук!

Но е много добре преди да прочетете и трите части да прочетете това уточнение, което съм правил няколко пъти за много хора, които бързат да напишат нещо от сорта на "Хайде вие сложете малко снимки и първо вие вижте имоте на място пък после искайте пари за оглед!" И точно за това цитирам какво съм уточнявал за поредния пишещ във форума за брокерите като за един човек, който той много добре познава:

"Таксата която се коментира всъщност е когато имота е детайлно описан и няма въпросителни около него - попрочети малко от темата и тогава пиши, че ми омръзна да се повтарям - ПЪРВО СЕ ЧЕТЕ А ПОСЛЕ СЕ ПИШЕ ПО ДАДЕНА ТЕМА в противен случай ще си говорим празни приказки. Който си описва имотите с по две изречения и ги предлага без снимки и без да ги е виждал не само не може да си помисли за такса за оглед, но и трябва да почерпи клиентите за да идват да гледат - тук спор няма...но моля четете темата!"

*book* *book* *book* *book* *book* *book* *book* *book* *book*

Сега като се замисля наистина не е лоша тази такса - "анти-турист" spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

Ха сега плюйте на воля, но не и преди да сте изчели поне една от трите теми по този въпрос - дискусийте бяха зловещи и има какво да прочетете така, че не бързайте да пишете, а четете ще ви е от полза *write*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
09-07-2009 - 19:15:25
Ние никога не сме искали пари за огледи и няма и да искаме никога.
Има обаче едни хора, които са уж големи, а още вярват в Дядо Коледа. Прочели в някакъв форум, че в офертните цени има включена стандартна отстъпка от 20% и ходят да гледат имоти, които са над тавана на финансовите им възможности. Губят безценното ми време. winking smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: ок
09-07-2009 - 19:27:04
Аз нямам нищо против да си платя за огледа. 2 лв даже ми се струва смешно. Ако има имот, отговарящ на моите изисквания бих платил повече за оглед, само и само да съм сигурен, че брокера няма да ме гледа отегчено и да си мисли: тоя е поредния клошар, който ходи по апартаментите без да знае защо и нищо няма да купи. Бих заплатил и прилична такса при сключване на сделка, но 3% от стойността на имота ми се струва твърде много.
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
09-07-2009 - 19:38:47
наи ме кефи да ми искат такса оглед
обаче ако не отговаря на посочените от мен изисквания да ми връщат таксата в двоен размер :]


динииии, диниииии , диниииии - 1 лв килото
които иска първо да види дините - 50 стинки за оглед
аидееееее не остааанаааахххаааааа
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
09-07-2009 - 20:46:38
avatar
А имаше и още една култова тема "да отговорят брокерите" или нещо от сорта, където пък с тъпанарски аргументи защитавахте тезата за двойната комисиона и възможността да "защитавате" интересите и на двете страни едновременно.

Шеф диригент беше Камелия плюс няколко подгласника, които вече ги няма никакви, сигурно са на някой остров.

Оттогава стана модерно "0% комисиона" не само от Адрес, а скоро може да получите и просветление, че 6% е много и няма кой да ви ги плаща за некачествените (масово) "услуги".
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.