Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!

Публикувано от Продавач 
Анонимен потребител
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
25-06-2007 - 08:53:24
Твоята роля е да помагаш на продавача чийто имот рекламираш. Кой да помага на мен като купувач е мой избор.
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
25-06-2007 - 15:11:10
avatar
klara Написал:
-------------------------------------------------------

>
> Разбира се, че всички са се обединили, нямат друга
> работа и само мислят как да мамят невинните
> измъчени агънца - самостоятелни брокерчета или
> АНИ. И този-тази не схваща, че интересите на двете
> страни са като правило противоположни!!!
>
> Надявам се пазарът бързо да отсее такива
> *брокери*!
След повече от 15г. работа на пазара за недвижими имоти,"тази" може само да ти гледа сеира.То бива невъзприемчивост и липса на елементарна логика,но като твоето рядко се среща.Покупко-продажбата е сделка,не футболен мач.Всъщност,обяснила съм подробно,няколко пъти.Явно,няма да схванеш,щото толкова си можеш.


:} :} :} :} :} :} :} :}
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
25-06-2007 - 20:21:10
Гарантирам Ви, че когато пазарът е регламентиран и придобие цивилизовани измерения, такива като Вас ще бъдат бързо издухани. Зависи само колко време ще отнеме това. Като добавим и простотията, която прозира в обноските Ви, по-скоро това ще е по-рано.
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
25-06-2007 - 20:26:58
Тинки Уинки написал:
"Моето мение че портали като имоти.нет ще играят все по-голяма роля. Както Продавач спомена хората влизат тука и гледат. Надали има купувач, който преди да е тръгнал да се свързва с АНИ и да почва търсене не е минал през този портал. Значи така да се каже имоти.нет държи купувачите. АНИ държат продавачите. Защо АНИ държат продавачите? Ами защото са "монополизирали" рекламния пазар. Дето се вика на 1000 обяви само една е от продавач. Но според мен това ще се промени и то най-бързо в София. До няколко години всеки потенциален продавач ще има достъп до интернет и ще знае как да го използва. Няколко снимчици, малко текстче, безплатен портал като имоти.нет и хоп - имаме си обява в нета от частно лице. Е при това положение как ви звучи - "ние продаваме информация"?

Тинки Уинки написал:
"Чакай малко сега. Аз с имоти.нет нямам нищо общо, така че тях не ги намесвай тука."

Не си ли противоречите....
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
25-06-2007 - 20:50:20
И понеже сайта Ви е безплатен, та затова се въртят сума ти неактуални обяви и никой не си дава зор да ги трие, звъни ги , ако си нямаш работа; за разлика от платените, където тези неща се следят по- стриктно. На този принцип трябва да се въведе и такса оглед ..... Ангажирате се финансово, задължаваме се да Ви заведем!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-25 21:28 от Иво75.
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
25-06-2007 - 22:02:22
Простотия е да отидеш и да кажеш на някого в очите, че е простак. Изтънчените хора, за каквато Вие се вземате, не правят така.

А що се отнася до пазара- не се тревожете. Такива, като Вас от доста години чакат да им дойде реда, като ние бъдем "издухани" /много изтънчен израз, между другото/, пък тъй все не идва.

Мъка, мъкааааааа! Колко много мъка има по тоя свят!

Мен щял да издуха пазара. Тя тръгнала да се надлъгва с хората, с които уж прави сделка, мен щял да издуха пазара. Гиди гьостерица неокастрена за такива измамници... :g: Естествено, че брокерите Ви пречат. Нали те не Ви дават да мамите отстрещната страна по сделката. Много има да чакате да ни издуха пазара, че да си правите, каквото си искате!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-25 22:04 от другата страна.
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
25-06-2007 - 22:28:50
avatar
klara Написал:
-------------------------------------------------------
> Гарантирам Ви, че когато пазарът е регламентиран и
> придобие цивилизовани измерения, такива като Вас
> ще бъдат бързо издухани. Зависи само колко време
> ще отнеме това. Като добавим и простотията, която
> прозира в обноските Ви, по-скоро това ще е
> по-рано.

Аз пък ви гарантирам,че хората в България все по-рядко работят на принципа "направи си сам".Че такива многознайковци като Вас,дето са се самоиздухали навън,все повече ще стават за посмешище с претенциите си за цивилизованост.Всъщност от километър им личи,че са водени единствено от мерака на г-н Ганьо Балкански-келепир с цената на всичко!
:} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
Анонимен потребител
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
26-06-2007 - 08:19:07
За какво да си противореча?

Ако кажа, че Технополис в хубав магазин и можеш да намериш почти всичко свързано с бяла и черна техника значи ли, че работя в Технополис?

Отговора ми беше по повод на:
Quote

добре, че сте вие от имоти.нет
което беше в отговор на мой коментар.
Анонимен потребител
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
26-06-2007 - 08:24:56
Ама кой говори тука за "направи си сам".

Тука говорим за това да си свободен да избираш с кого да работиш, а не да ти се натрапва брокера на продавача.
Re: Време е за такса ОГЛЕДИ колеги!!!
26-06-2007 - 09:47:17
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Ама кой говори тука за "направи си сам".
>
> Тука говорим за това да си свободен да избираш с
> кого да работиш, а не да ти се натрапва брокера на
> продавача.

Тя стана като вица за баничките.............
spinning smiley sticking its tongue out
Ти избираш да работиш с брокера,щом го ангажираш да те води на оглед.Ако не харесаш имота,нямаш никакъв ангажимент,пък и пари не ти искат.Отвсякъде си на далавера.Ако искаш да купиш, приемаш да извърши услугата,защото тя е комплексна..........
Защо е комплексна-обяснено е подробно поне в сто поста. smiling smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.