Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДА РИСКУВАМ ЛИ:

Публикувано от sbb26 
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 19:59:32
Broker11,

Tova e vsyhnost idejata: zaribjavane na balamurnizi sred emigrantite che tezi v Bylgaria deto mogat da tegljat credit posvyrshiha... Dano gi namerish tezi balamurnizi. Na men hich ne mi jasno koj shte se vyrne

ot Canada da givee vyv Volujak ama ti po dobre gi znash tezi raboti...

Az po-skoro vigdam obratnata kartina: vishko vse oshte godno za njakakva rabota se iznasja na tylpi ot Bylgaria bez nikakvo namerenie da se vryshta. Na deza na moj prijateli i poznati sega zavyshshvashi

universitet v Sofia im predlagat 400 leva zaplata...
Poznaj kyde shte gi otvee vjatyra tezi deza...
Imah vyzmognostta da govorja s prijateli i rodnini ostaali v Bylgaria naskoro, vsichkite ot Sofia, ne znam kyde go vigdate tozi prosperitet,
v momenta 1000 leva (bruto), 700 chisto e mechta za Sofia. S tezi pari ne mogesh se izhranish oblechesh i da si platish tyransporta (che kakva kola pri tozi benzin 2 leva i nagore lityra). Kamo li za gilishte,

izplashtane na zaem i prochee, tova sa aboljutni fantazii.

Inache si mi napylno jasen (Crystal Clear). Takiva deto mechtajat bez da si mrydnat prysta da stanat bogati (che bili tarikati, umni i prochee) v Bylgaria s lopata da gi rinesh. Poblema e che drugite

(balamurnizite) posvyrshiha...

Poznavam edin, oshte si stiska talonite ot plovdivskite igri i chaka da stane bogat... Kolko pyk poznavam izgoreli po piramidite...
Vishckte si mechtaeha da stanat bogati ot nishtopravene...

A tragedijata na balamurnizite s crediti veche ja gledame i po internet deto veche banki prodavat gilishtata na glygnizite (Raifaisen naprimer).

Da ima hljab za takiva kato tebe ot sega natatyk v tazi boza hich ne ja vigdam tazi rabota....
Mnogo si mi smeshen, ti si napravil dalaverata, drugite pasli treva i sega da go duhat...

Az v momenta izkarvam pylnomoshtno na brat si da mi prodava apartamenta, kato si zaminat roditelite prodavam tehnija i tova si e.

A ti kato njamash deza strashno njama, ziganite imat dostatychno...


Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 20:03:31
за broker111

Ти си Наполеон от "фермата"
Колко е жалко, че утайката на ганьо балканския избуя в плодородната почва на реалния социализъм.
Може би не трябваше да има мирен преход.

то не е късно де...
може да не достигне комсомолците, но децата на пионерчетата може и да ги достигне....
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 20:04:51
A inache si oktoven prostak, izvinjavaj, ne che e neshto unikalno, i dosta po-prosti sym vigdal v Bg to prosto malko pozabravih rodnata prostotija...

Ne znam obache kakvo se stremish da posginesh tuka - napravil si 'dalaverata' (spored teb), opraven si za givot, ne si gubi vremeto ami s i givej givota be chovek...

Ili apartamencthetata neshto ne se prodavat...

Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 21:03:54
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------
> A inache si oktoven prostak, izvinjavaj, ne che e
> neshto unikalno, i dosta po-prosti sym vigdal v Bg
> to prosto malko pozabravih rodnata prostotija...
>
> Ne znam obache kakvo se stremish da posginesh tuka
> - napravil si 'dalaverata' (spored teb), opraven
> si za givot, ne si gubi vremeto ami s i givej
> givota be chovek...
>
> Ili apartamencthetata neshto ne se prodavat...
>
>


Като си говорим за простаци:

Re: Първият фундаментален анализ на цените
"Изпратено от: kuku (IP съхранено)
Дата: August 29, 2006 02:14PM


..........................
Joan, dreme mi na patkata che ne mi chetesh postingite. "

Линк: [forum.imoti.net]

"Re: Кога да купя апартамент в София
Изпратено от: kuku (IP съхранено)
Дата: June 14, 2007 03:57AM


ivo 107, ne ochakvam ot edno govedo da ima chuvstvo za humor...

Jag si ljuzerntaa i pyrdi na volja...."

.....................................................................
Линк: [forum.imoti.net]






Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 22:08:17
Tova e po indukzija..

Ne si mislete che moge normalen chovek da vi chete prostotiite i da ne mu se otrazi...
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 22:09:30
Най-лошото нещо в България е да се казва истината в очите.

Всите лицемерци потръпват в потрес ...
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 22:12:17
до: kuku987

виж, не ми се занимава да ти отговарям вече на простотиите и на злобата, между другото имам деца, в Америка обикновенно имат деца над 40 - те, пак обърка страните, ама няма значение, за Райфайзен не си прав, за кредитите също, живей си виртуалният живот, изпълнен със злоба и това е, както казах по - горе кука ми на пура за всичките гадни, емигрирали злобари като теб, а от злобата ти съдя само, че най - вероятно и твоят апартамент ми е минал през ръцете или на някой друг като мен
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 22:52:43
Joan, добре дошла...
По добре не отговаря на Куку, че достатъчно е пълнил темите с глупости, ей сега ще натряска 10-на поста един след друг. Сигурно няма какво друго да прави. Човекът има някакъв ментален проблем, аз не бих му противоречил. Нали знаеш, с такива трябва да се съгласяваш за всичко.

За останалите от форума - момченца и момиченца, никoй не ви е карал да си продавате жилищата преди за жълти стотинки, и сега да ревете, че било много скъпо, но така е в цял свят - всеки прави някакви пари за сметка на някой друг. Това, че сте останали изиграни - да сте си правили сметката навреме.
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 23:02:42
Kato chuknesh na google izliza 24.9 godini 'Age of women at first childbirth' za US.
Kyde gi vidja tezi amerikanzi deto 'obiknoveno' imat deza nad 40 godini ne znam.

On the basis of 2003 birth rates, U.S. women have an average of 2.0 births during their lives.

Ei ti statisticata za raja narechen Bylgaria:
Year: 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005


Total fertility rate (births per woman) 1.90 1.81 1.65 1.54 1.45 1.37 1.23 1.24 1.09 1.11 1.23 1.27 1.24 1.21 1.23 1.29 1.31

Kato ne mi vjarvash za Rajfaizenbank idi na sait-a im i vig reklamata. Prodavat horata kyshti na takiva deto sa zakysali s kredita...

Za Creditite - dupkata vyv vynshnotyrgovskija balans e veche 3.3 miliarda leva za pyrvite 5 meseza na tazi godin, do kraja na godinata shte e 7-8 miliarda leva.
Otkyde si mislish che idvat tezi pari? Crediti, ej tova i e objasnenieto, otkyde shte se vryshatt ne znam..
Znam samo che v edin moment na njakogo shte mu servirat smetkata za plashtane i na tozi njakogo smetkata hich njama da mu h
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
20-06-2007 - 23:04:59
Nabludatel i broker,

Da si tarikat na drebno ponjakoga pomaga, ponjakoga ne...
Dano da vi izkupi njakoj bokluzite che belkim mirjasate...

Ako imashe kupuvachi ne bihte kisnali tuka obache....


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход