Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДА РИСКУВАМ ЛИ:

Публикувано от sbb26 
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
07-06-2007 - 10:47:58
ето мнението на един караконджул

"Ако в момента един килограм бижутерско злато е 7000 евро, то един
апартамент струва 10 килограма злато при цена 70 000 евро.И около
половин тон сребро!!!

И около 1000 барела с петрол - половин милион литра петрол!

Има две възможности
1) Златото и среброто са евтини 2) Апартаментчето е скъпо.

Така че измерено в злато не смятам че в бъдеще ще видим каквото и
да е поскъпване."
na
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
07-06-2007 - 20:15:09
v imoti.net ima edna statia, v koiato pishe ce Sofia e 3ta po dohodnost ot imoti s return ot 10%; az po-goliama prostotia ne biah cel; molia niakoi da me oprovergae, zastoto ako e vazmojno az vednaga ste si kupia imot v sofia - spored tiah edin dvustaen apartament v Lozenec, koito struva 80hil evro ste triabva da go otdam pod naem za 680evro/mesec;ocakvam niakoi da me oprovergae
spored mene dohodnostta v sofia e 4% - toest super neizgodno, osobeno za riska i glavoboliata,koito poema investitora; :crazy:
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
07-06-2007 - 21:07:00

Tozi deto idva v Sofia che ne moge da otide v chugbina da givee normalen givot ne mi go hvali...

Takiva hora imat dosta ogranicheni vyzmognosti za dobri dohodi... v Bylgaria...


А такива дето въобще не могат да се реализират в България и ходят да бачкат на гъза на географията по 16 часа на ден имат не ограничени възможности, а ограничени мозъци
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
07-06-2007 - 21:35:55
Broker111, ще е интересно да разкажеш ти как си се реализирал благодарение на неограничения си мозък moody smiley
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
07-06-2007 - 22:01:02
ани достатъчно добре, за да не ми се налага да работя по 16 часа на ден на гъза на географията, на пет места и всичките ми придобивки и принадлежности да са на кредит
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
07-06-2007 - 22:53:58
Без думи.
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
08-06-2007 - 00:39:36
Aha znachi Toronto (6 miliona) e na gyza na geografijata a Sofia e na pypa i.

Az rabotja 7.5 chasa na den. Rabotja na edno mjasto, njamam nito dolar credit.
Chuh se s brat si prez weekend-a, raboti sybota i nedelja (mnogo 'dobra' za Bylgaria rabota v financial institution v Sofia), vecher bachka do 8.

Tezi usrednjavanija i iztyrkani shabloni ot soz vreme si gi zavri otzad.
Zabravi mieneto na chinii...



Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
08-06-2007 - 00:41:52
Tova za realizazijata v Bylgaria e viz...

Ne che ne si bjah dobre i tam. Prostotijata obache e ugasjavashta...
I neuredenosta, ipsata na vsjakakvo obslugvane...

Ako te kefi da si mazohist tova e drug vypros...
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
08-06-2007 - 06:22:55
като Ви чета мненията и по-спец. терминологията (ако греша моля за извинение)
барели , злато , сребро,ливъридж се надявам , че може да сте от "онези".Това ми усещане обаче не е много силно, като гледам императивните Ви безплатни прозрения . като се сещам , че пазарите работят точно за такива като вас -надеждите ми мигом се на пух и прах разпиляват.И като приемам отново ролята на детето от приказката за новите дрехи на царя пак Ви припомням - всеки пазар коригира - помогнете това да не се забавя , не слагайте пръчка в колелото на историята - нали за това историята се повтаря - южните движения са здравословни . койт се е познал-да му е халал

================================
Ако на 20 год НЕ СИ оптимист-нямаш сърце
Ако на 40 год НЕ СИ РЕАЛИСТ-нямаш - ? *xxx* *huh*
================================



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-08 06:25 от вазовия мунчо.
Re: ДА РИСКУВАМ ЛИ:
08-06-2007 - 10:36:00

до: kuku987

ами като си толкова успял що не вземеш брат ти при теб, за да не се мъчи горкия в София, и защо въобще си в изостанал български форум, я се ориентирай към някой канадски, простотия имало в България, това е извинението на сички емигранти, хора никой не ви е виновен, че сте смотани и не ставате за нищо, та ходите да бачкате за черните.
София поне е от българи, в Торонто колко националности има, всякъкви боклуци от цял свят, като ти харесва да миеш чинии мий ги, то е нормално ако преди си вземал 200 - 300 лева заплата, сега като взимаш 2000 - 3000 долара да мислиш, че си супер богаташ, само че с тия пари в България мойто момче можеш само гъза да си изтриеш, така си си го набил отзад, че ти се показва през устата, върни се в България, виж стандарта на живот тука и после пак можеш да се върнеш на майната си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход