Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !

Публикувано от Znae6t 
Re: 4ovek/Itrx
18-10-2006 - 15:29:41
Quote

Itrx, не мога да съм твърдял нищо през 2004, щото във форума съм от 2005 !
ха,ха,ха

явно имаш избирателна памет и бързо забравяш небивалиците които казваш. Лошото е ако някой се върже и ти повярва

едно търсене в архива какво показа: на 27 Юли 2004, преди 27 месеца, Znae6t излиза със следната прогноза ( [imoti.net] ):

Quote

В мойта агенция забелязваме , че тенденцията от началото на годината се запазва и за юни имаме ново понижение от около 3-4 %
Намаление на цените спрямо началото на годината около 20-25 % ,
Интересно дали до края на годината ще се върнат на миналогодишните си нива ,
или ще слязат още по надолу когато банките изкарат на пазара имотите с неизрядни плащания по кредитите, които стават все повече !

Да не говорим, че при почти при всички сделки цената се коментира допълнително
и в повечето случаи купувачите успяват да смъкнат около 1000 - 2000 EUR.

да Znae6t, голям разбирач си - който те е послушал тогава и е чакал да се върнат цени от 2003-та, 1966-та или там каквото е чакал май си остава само с чакането

Куку е същия - две години повтаря как ще има срив на пазара, но не му стиска да си продаде панелките в България, независимо че не смята никога да се връща

кучетата си лаят, кервана си върви...
Re: 4ovek/Itrx
18-10-2006 - 15:36:29
Я сега покажи къде съм казал, че очаквам непрекъснато увеличение на цените.
Re: 4ovek/Itrx
18-10-2006 - 15:37:44
Цитат "Itrx, не мога да съм твърдял нищо през 2004, щото във форума съм от 2005 !
ха,ха,ха. "

Ето малко линкове към архива на форума:

от средата и края на 2004:

[imoti.net]
малка извадка:
"Автор: Znae6t (213.240.254.---)
Дата: 26.07.2004

В мойта агенция забелязваме , че тенденцията от началото на годината се запазва и за юни
имаме ново понижение от около 3-4 %
Намаление на цените спрямо началото на годината около 20-25 %..........."


[imoti.net]
малка извадка:
"Автор: Znae6t (213.240.254.---)
Дата: 18.08.2004

Докога ще издържи балонът с цените,..................
Прогноза от мен до 2 месеца пазарът ни ще се срине минимум с % в Чехия т.е. ~ 17 %"

[imoti.net]

[imoti.net]


има и от началото на 2005

[imoti.net]
малка извадка:
"Автор: Znae6t (213.240.254.---)
Дата: 24.01.2005

По темите "Цените си растат " от Ivan и
"Защо няма да паднат цените ... " от 4ovek
се вижда ,че и 2-мата не могат да си защитят тезите и преобладаващото мнение на колегите в бранша е точно обратното , то се доказва и от реалността !
Интересното е с колко ще паднат цените през 2005 година ?!
Дано не се случат най-песимистичните прогнози щото тогава лошо ...."

и т.н., и т.н.... има още много smiling smiley
Re: 4ovek/Itrx
18-10-2006 - 15:38:57
ltrx,

Извинения за повтарянето smiling smiley
Peter123
18-10-2006 - 16:11:17
Няма такъв филм приятелю за 2004 , влизам от 2005 !

Това първо и второ кво значение има ?
Въпросът е , че квото съм казал в началото на 2006 се потвърждава от действителността сега !

чисто и просто нещата си имат своя естествен и нормален логически ход и някой малоумник ,ако ти казва,че след като влезем в ЕС, ще ни скочат кинтите и респективно цените НИ ,или е откровено луд (ха,ха,ха) или няма елементарна интернет връзка да види кво става навсякъде !

Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
18-10-2006 - 16:18:48
За 2004 не отговарям , просто някой е писал с ник Znae6t !

Но аз кво да направя сега и пак питам кво значение има това и има ли някой да обори цитираните неща в началото на поста или не ?!
тези неща и аз съм ги писал и обяснявал през 2005 / 2006 година .


четете темата на поста ,който съм открил, други коментари не ме интересуват !




Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
18-10-2006 - 16:55:40
Не виждам какво има да се коментира. Няма нищо определено в това което си написал.
Ако напишеш нещо по-определено може и да се коментира. Примерно - в момент в Обеля има тристайни апартаменти за цени около 35000 евро. Цените им драстично ще паднат и след една година ще могат да се купуват за по 25000 евро, а пък едностайните в района ще вървят за 12000. И тогава може и да коментираме.
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
18-10-2006 - 17:02:33
Znae6t,

Това тук ти ли си или не си smiling smiley от средата на 2005-та е - линк: [imoti.net]

цитат:
"Ръст на цените - ДА ама НЕ !!!
Автор: Znae6t (213.240.254.---)
Дата: 17.06.2005

Вече почти няма защитници на тезата ,че цените щели и през 2005 да продължават да растат..........." Пък те си растяха....

Ти определено имаш проблеми с идентичността smiling smiley

А по повод "има ли някой да обори цитираните неща в началото на поста или не ?!" - какво да оборваме - ти даваш някаква прогноза, че цените ще се сринат - като даже не уточняваш какво разбираш под "срив". И други дават такава (справка Куку и Камикадзе, последния даже даде времеви хоризонт 6 месеца). Други пък казваме, че няма да се сринат с 80 % вероятност (като под срив разбирам намаление на средната цена с повече от 10 %-15 %).

Ще поживеем, ще видим.......
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
18-10-2006 - 18:06:57
Znaest-kato gledam tuk edinstveniia maloumnik si ti.
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
18-10-2006 - 18:08:39
При нас тенденция за спад няма , хубавите места са ограничени да не говорим че и инфраструктората се подобрява и интереса се засилва . Строи се малко по бързо с по добри материали - 600- 700 е на кв . Близо до морето пътя за перла . Качеството на добро место се продава без проблем на добра цена . Някъде може и да пада нещо но тук поне 10 год масово щесе строи .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход