Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !

Публикувано от Znae6t 
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 20:03:55
Добре и според теб тази цена заслужава ли си за панелен?
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 20:15:25
Аз откъде да знам. Във всеки град е различно smiling smiley
Ти в кой град си?
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 20:16:11
В Берковица съм.
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 20:20:34
Ами изглежда че продавачите вече калкулират в цената бъдещото развитие на града, или по-точно надеждата за него. Ако вземат да потръгнат бързо нещата със ски пистите и т.н. изведнъж може цените да скочат двойно и тройно. Ти сам трябва да си преценяваш, повечето тук живеем в София все пак и би ни се искало да има такива цени които на тебе ти се виждат високи. Всичко е относително smiling smiley

Сега като се загледам в офертата:
"Предложиха ми такъв апартамент за 30 000лв.като е обзаведен с PVC дограма теракот и нов паркет абе след основен ремонт.И мебелите са нови.Вие какво ще ме посъветвате.Благодаря ви предварително."
Моето скромно мнение, че мебелите, дограмата и паркета и основния ремонт са поне 10-15 000 лв, поне толкова би струвало ако се прави в София. Не знам при вас как е.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-10-17 20:23 от Boby.
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 20:25:03
Да напълно ви разбирам че тези цени за вас са доста смешни.Благодаря ви за съветите.Е ако се навия и купя жилището ще ви поканя да се почерпим. :} :} :}
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
18-10-2006 - 09:10:36
Позволявам на Доналд Тръмп да си защитава от паниката своите инвестицииsmiling smiley
НЕ мисля, че разбирам повече от Тръпм, но не мисля, че може да се има на доверие на човек направил много пари от имоти, когато съветва за имоти. Има сблъсък на интереси.
И мога да те уверя, че много бъркаш какво се случва при срив. Всъщност най-много падат надценените имоти.
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
18-10-2006 - 09:41:03
Абе, хора!
Естествено че в София и по курортите ще е скъпо, защото хората там търсят да купуват.
Естествено, че в дълбоката провинция ще е евтино, защото народа от там се е изсипал в големият град да учи и да работи. Тези, които са завършили висшето си образование в София, дали ще се върнат на село да пасат кози????Естествено, че не!!!Т.е. те ще останат в София, ще почнат работа, ще си купят жилище с кредит и т.н. КАКТО Е ПО ЦЯЛ СВЯТ! Други хора, които имат някой свободен лев, си купуват имоти с цел да ги дават под наем и добре печелят, повярвай ми! Тука за 100 000-150 000 евро можеш да купиш приличен имот и да рентиерстваш срещу 1000 евро месечно. Това в Европа нямя как да ти се случи. Там в столиците нещо, на което наема му е 1000-1500 евро можеш да си го купиш за 500 000!!!!
Прочетете, информирайте се, разходете се в нета и вижте в столиците и елитните квартали какви са цените и когато сте в час, пишете!!!!!!
Аз лично в момента сеи търся имот точно с цел даване под наем, ще го взема с кредит, наема ще ми покрива кредита, пък ще остане и някой лев за мене! А след 10 години ще съм собственик. Ако станат много такива като мене, най-много да паднат ценитге на наемите!!!
4ovek/Itrx
18-10-2006 - 14:46:19

4ovek, никога не съм имал такива прогнози (150 евро на кв.м.) !

Но нещо твойте прогнози за непрекъснат растеж, не отговарят на истината,както ни показва реалността !

А и друго да ти кажа ,за да си все пак в час , няма стока по света ,която да е
в непрекъснат възход ! А в случая с НИ , си беше гола спекулация без никаква икономическа обосновка !

...............

Itrx, не мога да съм твърдял нищо през 2004, щото във форума съм от 2005 !
ха,ха,ха.

Това за доходите в + и цените е вярно, но нас драги ни чака намаляването им ,не увеличение следващите доста години (справка новоприетите ).

Колкото за 300 Е/кв.м - ти наистина ли смяташ ,че панелите, ЕПК , и старите бараки в Люлин, Надежда , Младост няма да станат по -толкова ?!
Виж новото сега,че е 500-550 Е и помисли , за цитираното от мен мнение в началото пък пак ще си говорим .

Аз като говорих миналата година ,че цени 1000-1500 Е по морето са малоумни за това което се предлага и че неминуемо ще паднат , кво се оказа бях прав и за цените в София например можете да сте сигурни съм прав .

Ако смятате,че не съм оборете поне един от аргументите ми в началото на поста , няма сега да ги повтарям за "умници " като вас.



Re: 4ovek/Itrx
18-10-2006 - 14:58:25
Знаещ,

Помним много добре прогнозите ти от 2004г. Помним и басовете ти с Панчо и Човек. Между другото, те платиха ли си 1000-та лева. Доколкото си спомням нещо се уговаряхте как да стане разплащането. Май си бяхте чукнали среща на Докторската Градина?!

Това че си се регистрирал през 2005г. не ти пречи да си влизал като нерегистриран потребител с ник Знаещ.
Znaiko
18-10-2006 - 15:01:23

Znaiko казал :

Аз лично в момента сеи търся имот точно с цел даване под наем, ще го взема с кредит, наема ще ми покрива кредита, пък ще остане и някой лев за мене! А след 10 години ще съм собственик. Ако станат много такива като мене, най-много да паднат ценитге на наемите!!!


Абе знайко ако ставаше така банката нямаше да дава пари на такива умници като теб, а щеше сама да прави същото със своите пари , защо да ти дава на теб.

А и да те светна ,че с апартамент за 100 000 Е, колкото е например добър в центъра на софия , повече от 400-450 Е, няма кой да ти даде , щото толкова му е вноската ако самия той вземе кредит за същия.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход