Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !

Публикувано от Znae6t 
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
16-10-2006 - 11:10:48
"Za momenta ne gi prodavam zashoto imam njakakva ideja da se vyrna sled vreme (da ne chue gena mi) a sa na top mesta. "
Kuku ти идиот ли си? Тръбиш, че цените ще се сгромолясат и не си продаваш апартаментите за да може след година-две да си купиш подобни на половин цена.
Или нямаш какво да продаваш, или не си сигурен, че цените ще се сгромоляста или си пълен идиот да вярваш в нещо и да не се възползваш от изгодната ситуация.
А може би взимаш останалите за идиоти като мисбиш, че не могат да съберат две и две за да видят, че в писанията има много гнили неща.
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
16-10-2006 - 13:48:40
100% ще има спад на цените , както и банките ще намалят лихвите за жилищните кредити, аз лично очаквам да са около 4 % както е в Европата нали за там сме се запътили :}
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
16-10-2006 - 13:56:22
Аз пък виждам противоречие между твоите две твърдения smiling smiley
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
16-10-2006 - 14:07:48
пък аз не съм Ванга и затова нищо не виждам, освен реални неща от живота в Европата :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-10-16 14:08 от lelkazelka.
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
16-10-2006 - 19:38:32
... нисък лихвен процент - платежоспособно търсене - предлагане на по-висока цена или три събития са ти много за логическа връзка?
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 03:42:57
Apartamentite mi sa na top mjasto.

Top location njama da se srutjat. Dori i da padnat s 10 porzenta ili 20 dori mi e po-izgodno da si pazja kachestvenoto a ne da kupuvam bokluzi.

location location location.

I kachestveno (staro stoitelstvo).
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 06:34:23
Куку,
не отъждествявай старо строителство с качественно строителство.
В соц. времето работниците бързаха да претупат държавната работа, за да им остане време и сили за часпрома след това. Освен това се крадеше (материали).

Факт е че има стари сгради по-качествени от новото строителство, но далеч не всички са такива.
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 08:52:02
Е така е, как не се сетих по-рано, че точно твоите имоти най-много с 10% да им се понижи цената, защото са супер при положение, че на това мнение са 99% от собствениците на имоти в БЪлгария. Просто за момент се заблудих, че след като живееш в друга държава мисленето ти може да се отличава от това на бабата от съседната улицаsmiling smiley
Значи имаме малка корекция в твоето мнение относно срива на цените - очаква ни катастрофален срив на цените, който обаче подминава твоите имотиsmiling smiley
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 11:26:41
kalinka- никак не са ми много три събития за логическа връзка, но ти е доста елементарна логиката, както и предположих(предполагам си брокерка, но не с много голям опит, ако греша извинявай) ......... а и твойта логика няма нищо общо с мойта .......изказах мнение дали ще има спад на цените каквато е и темата , дори само цитирах факти от там, на където сме се запътили,а факторите мойто момиче ,които ще определят % интерес и %възможност на българите да купуват недвижими имоти в Бг. са доста , но това е тема на друг разговор spinning smiley sticking its tongue out
Re: Иде спад на цените на имотите или това ,за което винаги съм бил сигурен !
17-10-2006 - 12:48:42
lelkazelka Написал:
-------------------------------------------------------
> kalinka- никак не са ми много три събития за
> логическа връзка, но ти е доста елементарна
> логиката, както и предположих(предполагам си
> брокерка, но не с много голям опит, ако греша
> извинявай) ......... а и твойта логика няма нищо
> общо с мойта .......изказах мнение дали ще има
> спад на цените каквато е и темата , дори само
> цитирах факти от там, на където сме се запътили,а
> факторите мойто момиче ,които ще определят %
> интерес и %възможност на българите да купуват
> недвижими имоти в Бг. са доста , но това е
> тема на друг разговор

lelka-zelka, haide stuga s tezi izkazvaniq ot sorta na mnogo ti e elementarna logikata, mojto momi4e i t.n. Dali e elementarna ili ne, tova 6te se vidi v byde6te, neka prosto izkazvame mnenie bez da se obijdame! Vinagi 6te ima protivore4ivi mneniq, no nqmq zna4enie, nali zatova sme se sybrali, neka da go davame po-krotko.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход