Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Мненията на неброкери са мноу важни, щото са преки реални впечатления от реалното състояние на пазара.
---------------
Ти или не си пил кафе, или имаш нужда от личния си лекар. Спешно. Кои са "реалните" впечатления" от пазара, твоите ?! Я кажи кога направи последната си сделка с имот ? Ако аз като брокер съм склонен да послъгвам и изкривявам истината / цитирам/, то ти на какво си склонен, освен да фантазираш ?
Quote
spgufi

Ти или не си пил кафе, или имаш нужда от личния си лекар. Спешно. Кои са "реалните" впечатления" от пазара, твоите ?! Я кажи кога направи последната си сделка с имот ?
В момента пия кафе. Последната ми сделка е през март 2009-та с Божията помощ да се свети Името Му! Иначе в пощата си още получавам инфо от калкулатора на Имот.бг "колко струва моя имот"......последната е с 43% надолу спрямо цената, на която продадох........и една панелка изчистих в края на 2011-та, ма тя беше свинарник меко казано, за 8000 еуро. Да не и плащам тръбите на ТЕЦ-а , майна.
Въпреки, че имам къща, живея в чудесен апартамент с чудесен наем в центъра на един чудесен град в централна България, дето нема синя, виолетова, зелена, кафява и оранжева зона, задръствания и смрад. Тва е!
Браво на теб, от 2009 не участваш на пазара, обаче твоето мнение е приоритетно, на фона моите над хиляда сделки от 1991 до днес ?!
Quote
spgufi
Браво на теб, от 2009 не участваш на пазара, обаче твоето мнение е приоритетно, на фона моите над хиляда сделки от 1991 до днес ?!
Бравос на теб! Ми ти си продал над 20% от сичко дет реално мое да са продаде в София! И сигурно при 2000 лева комисион си спастрил барем 2 мильона лева!
Браво, имаме мильонер във форума! Първия, дет си призна! Да си жив и здрав, да ги харчиш!
20% от сичко дет реално мое да са продаде в София!
----------
Както винаги - скучен. начинът ти да оригиналничиш е елементарен.
Quote
spgufi
20% от сичко дет реално мое да са продаде в София!
----------
Както винаги - скучен. начинът ти да оригиналничиш е елементарен.
Мисля, че елементарния си ти. Освен тва ти липсва до голяма степен добро образование, добро възпитание и ерудицията на човек, който мое да си защити тезата!
липсва до голяма степен добро образование, добро възпитание и ерудиция
------------
До каква степен ? А нещо за познанията ми за пазара на имотите, там до каква степен ми липсват информация и знания ?
Quote
spgufi
липсва до голяма степен добро образование, добро възпитание и ерудиция
------------
До каква степен ? А нещо за познанията ми за пазара на имотите, там до каква степен ми липсват информация и знания ?
Честита 2013-та и на теб!
]Информацията ти е като на сички останали хора, като изключим разбира се няколкото сделки, които си осъществил!......Като холивудски звезди сте на "имотната сцена"! Информация за пазара?!!....Информация по-скоро за купувача и продавача......нещо като психолози го давате, тва е.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-01-01 14:14 от paio.
честита 2013 на всички - и сривлогари (кат мене), и брокери, и имотковци, и безимотни, и бездомни, и безпризорни smiling smiley

Тази година ще е дъното на пазара - така че ще има работа.
За ваша радост брокери единия от познатите ми адвокати почти ме нави да си взема чрез ЧСИ апартамент (радвайте се щото така или иначе комисионна нема да ви дам). Още другата седмица почвам да събирам инфо и впечатления от първа ръка - кво да правим само на моите очи и уши имам някаква вяра.


spgufi
то и кучето на село всяка година гледа как се коли прасето, даже и си похапва много доволно от подхвърлените дреболии и боклуци (брокери разбирайте КОМИСИОННА) ама грам си няма представа за КОЛЕДАТА (брокерииии - разбирайте ПАЗАРА на имоти).
Мога да ВИ дам още примери: касиерката на банката и тя милиони брои всеки ден ама това не я прави финансов гуру май а?
Честита 2013 -та ни всички ! Дано понамалее насочената към брокерите злоба и омраза която витае тук , дано станете някак по-добри, да мразиш не е качество. Вие по същата логика мразите работещите в туроператорските агенции, хората, които продават на лизинг, продавачите в магазините, всеки, който по някакъв начин посредничи между вас и производителите. Не че вярвам, че можете да се промените, ама не пречи да си кажа какво ми се иска. Ще подмина нелепиците /поредните/ на ботко и зайо-пайо, нищо ново под слънцето.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход