Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Да обобщим : в много от цивилизованите държави се плаща данък върху лихвата. Хубаво или лошо - всеки си преценя. Лека вечер на всички !
Quote
PER0


ЕТО САМОЦИТИРАМ СЕ ЗА ДА ПРОЧЕТЕШ ВНИМАТЕЛНО КАКВО ПИША !!!! Макар, че вече съм почти сигурен, че комуникирам с някой бавно- чаткащ !!!

Много енергия хабиш колега да обясниш една проста дума, която означава : ОБИКНОВЕНО или в ОБЩИЯ СЛУЧАЙ както ти си написал. А обикновено не е = на винаги , като той се опитва да сравнява несравнимото но нейсе с младото поколение е трудно. Всяко ново е по-неграмотно от по-старото.:]
Quote
javcho
,

Това, че някъде при някакви определени условия може да се избегнат лихвите, не значи че в общия случай ги няма какъвто беше първоначалната ти изцепка. Аз съм на страната на истината, не на твоя или на някой друг. Ти отначало се усъмни, че въобще има цивилизовани страни , които облагат лихвите, пък се оказа, че това са повечето цивилизовани. Нещо хайверче, водорасли или друга подобна инвестиция няма ли да ме светнеш?:] Щото имотите и среброто ги погребахте. Аз мисля да наблегна на цвекловична захар. Само тя е яко нагоре. Недостатъка и е че трябва да се пази много от влага в складовите помещения.
В Швеция данъка го удържа банката която ти плаща лихвата и го внася. Така че избягване няма. А в УСА не се облагат разлика между приходи и разходи а само прихода
Само за протокола - до настъпването на март'2012-а, остават малко над 45 дни.......
:]
Quote
камелия
Ти, тази просташка изцепка ли наричаш " ебаване?eye popping smiley

Добре де, Дай си адреса в Люлин (или Филиповци, все едно) та да дойда да те ебавам. Ма от баби вземам по хилядарка (Щото не съм геронтофил). Дали ще можеш да си го позволиш. Пенсийката че стигне ли?
Quote
1.9

Добре де, Дай си адреса в Люлин (или Филиповци, все едно) та да дойда да те ебавам. Ма от баби вземам по хилядарка (Щото не съм геронтофил). Дали ще можеш да си го позволиш. Пенсийката че стигне ли?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Quote
ivorad
Само за протокола - до настъпването на март'2012-а, остават малко над 45 дни.......
:]

И часовника безмилостно тъй трака
на никой веч не му се чака
че март се ей го дей задал
а пък никой срив не е видял

ко да прайме със парата
че не ще да пада таз цената
на хазяина да радваме душата
ще плащаме- туй ни е съдбата.
Quote
камелия
Quote
1.9

Добре де, Дай си адреса в Люлин (или Филиповци, все едно) та да дойда да те ебавам. Ма от баби вземам по хилядарка (Щото не съм геронтофил). Дали ще можеш да си го позволиш. Пенсийката че стигне ли?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...

Споко, Камелия! Никой не ти ги търси мозъчните гънки (не че ги имаш де).
И внимателно с панелите. Колкото и да си проста панел няма да пробиеш.
Кротко и с емотиконите. Прекаляването с тях е израз на изнервеност.
Quote
1.9

Добре де, Дай си адреса в Люлин (или Филиповци, все едно) та да дойда да те ебавам. Ма от баби вземам по хилядарка (Щото не съм геронтофил). Дали ще можеш да си го позволиш. Пенсийката че стигне ли?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
[/quote]
Quote
1.9
Споко, Камелия! Никой не ти ги търси мозъчните гънки (не че ги имаш де).
И внимателно с панелите. Колкото и да си проста панел няма да пробиеш.
Кротко и с емотиконите. Прекаляването с тях е израз на изнервеност.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...


Подпис, дизеловия, нищо общо с емотиконите няма, но къде по- лесно е да сипеш цинизми и простотии.............
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход