Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
е аз кат сам лапнал 5к за твоето джакузи ли да ги дам. мислим по-добре да зема на жената да и купа една нова кола че нейната на 20 години баси
Повеченот 1000 за кола да не даваш, в никакъв случай.
6-7К ми се види добре. за нещо на 5-6 години
Quote
Imotko
Повеченот 1000 за кола да не даваш, в никакъв случай.

Искаш да кажеш за джанта 1000 лв.,щото иначе накъде отива раздумката в раздела за милионери?!Няма да сваляш нивото,тука всичко си е на ангро!
Честита и весела 2012 !*ok*По темата ...Всичко е възможно! Ще поживеем,оцелявайки и ще видим,дали родните саяни ще похлабят хватката...
Quote
nradev
петте хиляди вече са в банковата ми сметка

Ааааа, вярваме, вярваме, няма как да не вярваме!
Я, преди да похарчиш парите, да ни обясниш как точно спечели 5000 / чисти!/ при 180 000 долара за ТРИ дни?
Хайде, обясни ни схемата с числа и проценти, за да се убедим в крайния резултат!

winking smiley
Ето една стара публикация. Автора е изразил доста актуални и днес мисли.

[marandi.blog.bg]
А, онзи умника от инвестора. Доста плитки мисли, не мислиш ли? И то с двегодишна давност, поради което повечето очаквания и умозаключения за имотите са вече опровергани. Сори.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-10 10:31 от Imotko.
Quote
Imotko
А, онзи умника от инвестора. Доста плитки мисли, не мислиш ли? И то с двегодишна давност, поради което повечето очаквания и умозаключения за имотите са вече опровергани. Сори.
Да, тва е гледна точка, всеки ще открие доколко се разминава с днешната ситуация.
Quote
PER0
Quote
nradev
драги ми PERO засега плащам 200 евро и джакузи не ми требе

Аууу, печелите 5000 бона за 2 дена а не Ви требе джакузи??? Нямате си представа какъв кеф изпускате. Пълните ваната с вода, сипвате и от онези специални аромати за вана, пускате релаксираща музика, и щом се потопите вътре така се отпускате, че сякаш сте в някакъв друг свят. Поиграйте си и с дюзите за вода, те са за масаж, а също и с въздушните дюзи. Пробвайте, ако още не сте, усещането е върховно!!!

И за кво да ти дава 1000 евра като за 100 2 дена ще си на джакузи, сауна, парна баня, турска баня, басейн. На това отгоре ще ядеш, пиеш и е@еш на корем ....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход