Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Quote
Imotko
Абе не може ли съотношение 1-2-3. На мен два четиристаини в "Иван Вазов" за по 3. Ако съм много нахален, може и 1,5-2,5-3,5.
И това до март 2012г., надявам се, щото обещахте.spinning smiley sticking its tongue out

Може, но трябва да имаш пари и да ходиш по търгове.
Дарки изпускаш фронта март наближава, а си се отуснал и не натискаш пазара.
Quote
Lubimec13
Дарки изпускаш фронта март наближава, а си се отуснал и не натискаш пазара.

Кьорав голям апартамент ново строителство в "Иван Вазов" няма на търг и никога не е имало.
Quote
granit
Quote
Imotko
Абе не може ли съотношение 1-2-3. На мен два четиристаини в "Иван Вазов" за по 3. Ако съм много нахален, може и 1,5-2,5-3,5.
И това до март 2012г., надявам се, щото обещахте.spinning smiley sticking its tongue out

Може, но трябва да имаш пари и да ходиш по търгове.

Ма как така пари, ората имат задници, искат тях да залагат, никой ли не ги ще, само пари ли искат по търговете?

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Quote
Lubimec13
Дарки изпускаш фронта март наближава, а си се отуснал и не натискаш пазара.
Прав си, брато! Ша се зема в ръце, баси......Ма като гледам как сам са е натиснал, направо ми е неудобно.......
Ма от друга страна по-добре, че не купуват, щото ако сички земат да купат кой ша живее под наем?
Ми нека да има и за имотковците-инвиститури нещичко, баси.......

При тва струпване на оръжие в региона на има-нема 2-3 хиляди километра от БГ, да ти кая честно, имотята некакси са ми последната грижа.....мноу мирише на барут, баси.....Чети чуждата преса щот наште мълчат кат.......нал са сещаш кат кво? Тук само крими и как да са огъзим на още некой.......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-29 11:36 от darkside.
Quote
Imotko
Quote
Lubimec13
Дарки изпускаш фронта март наближава, а си се отуснал и не натискаш пазара.

Кьорав голям апартамент ново строителство в "Иван Вазов" няма на търг и никога не е имало.
Не мога да разбера какво толкова си харесал иван Вазов та всеки път все за него говориш.Има много по хубави места.
Quote
darkside
Quote
Lubimec13
Дарки изпускаш фронта март наближава, а си се отуснал и не натискаш пазара.
Прав си, брато! Ша се зема в ръце, баси......Ма като гледам как сам са е натиснал, направо ми е неудобно.......
Ма от друга страна по-добре, че не купуват, щото ако сички земат да купат кой ша живее под наем?
Ми нека да има и за имотковците-инвиститури нещичко, баси.......

При тва струпване на оръжие в региона на има-нема 2-3 хиляди километра от БГ, да ти кая честно, имотята некакси са ми последната грижа.....мноу мирише на барут, баси.....Чети чуждата преса щот наште мълчат кат.......нал са сещаш кат кво? Тук само крими и как да са огъзим на още некой.......
Какво стана със срива, барута, престрелките и апокалипсиса Дарки?
Ама ти мноу бързаш.....иде, иде!
Ало, скучния провинциалист, нали много не ти обръщам внимание на глупотевините, та чак сега видях заглавието, какво значи "Мненията на неброкери са приоритетни" , какво общо имаш ти, неброкера, с пазара на имотите ?
Quote
spgufi
Ало, скучния провинциалист, нали много не ти обръщам внимание на глупотевините, та чак сега видях заглавието, какво значи "Мненията на неброкери са приоритетни" , какво общо имаш ти, неброкера, с пазара на имотите ?
Ало, ти пък си ми мноу забавен, ама и ти скоро нема да имаш мноу общо с тоя пазар!
Мненията на неброкери са мноу важни, щото са преки реални впечатления от реалното състояние на пазара. А брокерите като заинтересовани са склонни към послъгване и некои изкривявания на истината!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-12-31 09:49 от paio.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход