Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
01-08-2011 - 12:25:36
avatar
Quote
gekko
Камелио живееш в най-голямото гето на София, приеми го стига си си хвалила смотаната грозна панелка, че стана за смях....всякакъв опит за сравнение на тази сграда с която и да е панелка в Люлин е направо абсурден.... и още нещо не ме въвличай в безсмислени диалози, защото нямам време да се занимавам с теб, репликите ти вече ги знам наизуст. Живей си сред мангалите в панеленото гето Люлин и си трай...

Млади простако!
С теб не съм комуникирала и не съм те въвличала в нищо, Така че, пий си хапчетата за памет и се моли да спрат разрастването на белите петна в мозъка ти.
Много си нервен нещо- дали пък немските девойки не си падат по юнаци, на които им липсват първите 7г., та си търсиш на кого по форумите да се озъбиш? :]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
01-08-2011 - 12:53:47
Quote
камелия
Много бързо би отбой!:]

Досега твърдеше, че гадинките са задължителни за панелите, просто защото са панели, а сега се оказа че мислиш като мен- че всичко зависи от поддръжката. А като говориш за " неуплатнени панели", пак показваш незнание, особено сравнявайки с " уплътнените" с вата пространства при окачените тавани и гипсокартонените стени.

Качеството на поставяне на тия, предназначени по принцип, за офиси материали, не може да създаде комфорт на обитаване, различен от този- в офиса. smiling smiley

Никакъв отбой.

Все още живееш в панелно гето за аутсайдери и оплюваш добрите имоти, защото не можеш да си ги позволиш.

Нали помниш, че си призна.

Quote
камелия
Quote
javcho
Панелообитателите ваднага скочиха, че панелка в Люлин е по-добра.

Ето, това е чиста лъжа.

Пак не си разбрала.
При панела, ако си пазиш чисто, пак може да имаш хлебарки, защото поне в един от съседните 8 имота ще има някой миризлив аутсайдер, а гадинките могат да се движат между панелите. Да не говорим, че в Люлин или Обеля е възможно всичките ти 8 съседа да са такива. При новото строителство няма такива фуги между апартаментите, съответно няма как да минат въпросните гадинки. Евентуалното им присъствие ще е изцяло по вина на обитателя.

Не може за стари лелки, които не могат да приемат развитието на технологиите при строителните материали.
Видно е колко си запозната, щом си мислиш, че панел е качествено строителство.
Така като гледам в държавите, където съм бил, всички най-културни и най-богати хора живеят в панелни гета на края на града и всичките мразят ново строителство и новите технологии при строителните материали.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-08-01 13:28 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
01-08-2011 - 13:18:18
avatar
Quote
javcho

Никакъв отбой.

Все още живееш в панелно гето за аутсайдери и оплюваш добрите имоти, защото не можеш да си ги позволиш.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 12:46:46
Quote
javcho

Реалната квадратура се оказа 119кв.

Чудесно!
Хайде сега, пиленце, дай размерите на помещенията в това просторно жилище / очевидно си се интересувал подробно!/, за да се убедим в твърдението ти!
Чакаме!
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 12:58:28
Quote
ivorad
Quote
javcho

Реалната квадратура се оказа 119кв.

Чудесно!
Хайде сега, пиленце, дай размерите на помещенията в това просторно жилище / очевидно си се интересувал подробно!/, за да се убедим в твърдението ти!
Чакаме!

Сега ти си наред да доказваш.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-11 13:01 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 13:17:30
Quote
javcho


Сега ти си наред да доказваш.

Да доказвам какво - че ако един тристаен апартамент е 119 кв, то това означава, че хол.трапезария/кухня са с квадратура от поне 45 кв, двете спални - поне по 20 кв, банята , антрето, тоалетната и дрешникът също трябва да са бая големшки, за да се докара тази квадратура?
Хайде, нали си ходил да видиш, дай размерите и квадратурата на хола и спалните! Не забравяй и балкончетата, ако обичаш!
Чакаме!
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 13:20:30
avatar
сградата е супер, гроздето май ти е кисело..... не е като панелка в люлин smiling smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 13:50:53
Quote
ivorad
Quote
javcho


Сега ти си наред да доказваш.

Да доказвам какво - че ако един тристаен апартамент е 119 кв, то това означава, че хол.трапезария/кухня са с квадратура от поне 45 кв, двете спални - поне по 20 кв, банята , антрето, тоалетната и дрешникът също трябва да са бая големшки, за да се докара тази квадратура?
Хайде, нали си ходил да видиш, дай размерите и квадратурата на хола и спалните! Не забравяй и балкончетата, ако обичаш!
Чакаме!


Чакайте си няма лошо, макар да не ми е ясно кои сте вие или си почнал да се смяташ вече за няколко човека.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 14:41:56
Quote
javcho



Чакайте си няма лошо, макар да не ми е ясно кои сте вие или си почнал да се смяташ вече за няколко човека.


Пиленце, похвали се, че си видял нещата 1:1 . Явно вече си детайлно запознат, т.е. - наясно си и с размерите на помещенията. Попитах те нещо съвършено конкретно - какви са квадратурите на тези помещения?
Не виждам да си отговорил, предпочел си пак да се занимаваш с фолологически анализи. Област, в която си абсолютен тъпак, както вече се видя.....
Та, пак на въпроса - какви са квадратурите?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 15:03:48
avatar
Quote
javcho
Чакайте си няма лошо, макар да не ми е ясно кои сте вие или си почнал да се смяташ вече за няколко човека.

Не, аз също чакам с трепет да доразвиеш виждането си за идеалното жилище.
Дотук, само от гипсокартона, окачените тавани, гранитогреса и трафика под прозорците се възхищаваше.
Да видим вътрешното разположение- как се подреждат петте балкончета на трите стаи, например.........smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход