Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 09:27:17
Районът на днешния квартал Обеля е населен още от преди новата ера.Има две могили.Едната,за съжаление,не е била скрита достатъчно добре след откриването и ...и днес е напълно разрушена.
Същото е положението с Волуяк.Населено място на минимум 2000 години.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 09:55:44
Quote
камелия
Quote
javcho

Знаеме, че преди 7000г София е започнала от Обеля и първо са построили панелки.
Те за това сигурно са толкова евтини, защото са на 7000г и обитателите им са на нивото на човечеството от онова време.

Кои сте вие, дето знаете тази тъпота?
А, не знаете кога е заселено пространството от Красно село до "Бяла черква"?
Защо улицата е кръстена така и какви са били къщичките на заселниците?
Да си прост не е порок, но да си нахално прост, е признак на ментална липса.

Ние се майтапиме.
А вие се връзвате.
:}
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 10:28:32
avatar
Quote
javcho


Ние се майтапиме.
А вие се връзвате.
:}

Кралете са говорили за себе си в множествено число.
И шизофрениците го правят, но поради други причини.
Да не изпищиш пак, че някой си вадел неверни заключение за теб......:]
А с незнанието си трудно можеш ти да се майтапиш, но за другите е чисто забавление.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 10:29:48
Quote
камелия

Абе, главаняк, кои сте вие, дето говорите за Крит?!
Какво луксозно виждаш в това, което предлага Крит?
Разгледай помещенията на апартаментите- шпакловка и замазка, елементарна PVC дограма и елементарни АI радиатори, редови врати.
То, бива да си с полиран мозък, ама твоето е уникално!
Виждаш ли колко е широко помещението, а каква му е дължината?
Като коридор,ама не е - водят го хол.:]

Ти си неспасяем случай..........

Ето склерозирала лелко. Превърти няколко страници назад и напред от тази.

[forum.imoti.net]

Луксозното е, че не се налага да живееш в некачествен панел в квартал обграден от цигани, а съседите ти няма да са аутсайдерите на обществото.


Ето ти още причини, защо Люлин е за асоциализирани бедни аутсайдери.
Знам, че за такива като теб, с близки до нулата финасови възможности, впечатляващи се от едни водорасли или хайвер, наистина не е недостатък.

Кажи на какво разстояние се намира най-близкият хубав ресторант, където ходиш?
Защото аз не знам за такъв в цял Люлин. Дай пример да видиме.

Ето аз ти казвам около мен колко са ресторантите над средно ниво в радиус 1км. Ниагара на Дойран, BESO на Каблешков, la cubanita на канала, Сesena в Стрелбище, te quiero на бул България, до който има и пиано бар-HEDON, нали обичаше да ходиш:]. Като стана дума за над средното ниво бар, дай пример и за такъв тип заведение в Люлин. Има ли изобщо?

Имате ли сладкарница от типа на Galvas наблизо, от мен е на 200 метра или ядете боклуците на Лучано или на Неделя в по-добрия случай?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 10:33:13
Quote
камелия
Quote
javcho


Ние се майтапиме.
А вие се връзвате.
:}

Кралете са говорили за себе си в множествено число.
И шизофрениците го правят, но поради други причини.
Да не изпищиш пак, че някой си вадел неверни заключение за теб......:]
А с незнанието си трудно можеш ти да се майтапиш, но за другите е чисто забавление.

Пак не си разбрала. Не може де е грешно. Виж, че най-знаещият и най-културен съфорумец пише по този начин. Аз взимам пример от него.

Quote
javcho
Quote
ivorad
Quote
javcho


Сега ти си наред да доказваш.

Да доказвам какво - че ако един тристаен апартамент е 119 кв, то това означава, че хол.трапезария/кухня са с квадратура от поне 45 кв, двете спални - поне по 20 кв, банята , антрето, тоалетната и дрешникът също трябва да са бая големшки, за да се докара тази квадратура?
Хайде, нали си ходил да видиш, дай размерите и квадратурата на хола и спалните! Не забравяй и балкончетата, ако обичаш!
Чакаме!


Чакайте си няма лошо, макар да не ми е ясно кои сте вие или си почнал да се смяташ вече за няколко човека.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 10:39:47
Quote
камелия
Quote
javcho


Ние се майтапиме.
А вие се връзвате.
:}

Кралете са говорили за себе си в множествено число.
И шизофрениците го правят, но поради други причини.
Да не изпищиш пак, че някой си вадел неверни заключение за теб......:]
А с незнанието си трудно можеш ти да се майтапиш, но за другите е чисто забавление.

А и виж си въпроса, на който отговарям. winking smiley

Quote
камелия
Quote
javcho

Знаеме, че преди 7000г София е започнала от Обеля и първо са построили панелки.
Те за това сигурно са толкова евтини, защото са на 7000г и обитателите им са на нивото на човечеството от онова време.

Кои сте вие, дето знаете тази тъпота?
А, не знаете кога е заселено пространството от Красно село до "Бяла черква"?
Защо улицата е кръстена така и какви са били къщичките на заселниците?
Да си прост не е порок, но да си нахално прост, е признак на ментална липса.

Иначе в отговора на Иванов съм имам предвид ние-съфорумците.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 10:41:16
avatar
Quote
javcho

Ето склерозирала лелко. Превърти няколко страници назад и напред от тази.

[forum.imoti.net]

Луксозното е, че не се налага да живееш в некачествен панел в квартал обграден от цигани, а съседите ти няма да са аутсайдерите на обществото.


Ето ти още причини, защо Люлин е за асоциализирани бедни аутсайдери.
Знам, че за такива като теб, с близки до нулата финасови възможности, впечатляващи се от едни водорасли или хайвер, наистина не е недостатък.

Кажи на какво разстояние се намира най-близкият хубав ресторант, където ходиш?
Защото аз не знам за такъв в цял Люлин. Дай пример да видиме.

Ето аз ти казвам около мен колко са ресторантите над средно ниво в радиус 1км. Ниагара на Дойран, BESO на Каблешков, la cubanita на канала, Сesena в Стрелбище, te quiero на бул България, до който има и пиано бар-HEDON, нали обичаше да ходиш:]. Като стана дума за над средното ниво бар, дай пример и за такъв тип заведение в Люлин. Има ли изобщо?

Имате ли сладкарница от типа на Galvas наблизо, от мен е на 200 метра или ядете боклуците на Лучано или на Неделя в по-добрия случай?

Е, като ти кажа, че си дебил, да не се засягаш, а ако имаш и два грама мозък, да се замислиш!
Виж какво съм ти писала, виж какви факти, че и снимка за онагледяване съм ти сложила и виж какви тъпотии ми пишеш ти- за хиляден път.
Що за пуберски интереси в мъж на 27години?
Освен да обикаляш кръчмите, да се наливаш и да се друсаш, нещо друго дали те интересува?
Не, както виждам, след като не си способен да се съсредоточиш в написаното по една тема и да отговориш адекватно.

Що не хванеш да се изнесеш някъде по света, че от такива лекета като теб, продължаваме да затъваме.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 10:47:13
Хубави палати. Много контрабанда, много ДДС, малко държава.
И кво?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 10:47:47
Quote
камелия
Quote
javcho

Ето склерозирала лелко. Превърти няколко страници назад и напред от тази.

[forum.imoti.net]

Луксозното е, че не се налага да живееш в некачествен панел в квартал обграден от цигани, а съседите ти няма да са аутсайдерите на обществото.


Ето ти още причини, защо Люлин е за асоциализирани бедни аутсайдери.
Знам, че за такива като теб, с близки до нулата финасови възможности, впечатляващи се от едни водорасли или хайвер, наистина не е недостатък.

Кажи на какво разстояние се намира най-близкият хубав ресторант, където ходиш?
Защото аз не знам за такъв в цял Люлин. Дай пример да видиме.

Ето аз ти казвам около мен колко са ресторантите над средно ниво в радиус 1км. Ниагара на Дойран, BESO на Каблешков, la cubanita на канала, Сesena в Стрелбище, te quiero на бул България, до който има и пиано бар-HEDON, нали обичаше да ходиш:]. Като стана дума за над средното ниво бар, дай пример и за такъв тип заведение в Люлин. Има ли изобщо?

Имате ли сладкарница от типа на Galvas наблизо, от мен е на 200 метра или ядете боклуците на Лучано или на Неделя в по-добрия случай?

Е, като ти кажа, че си дебил, да не се засягаш, а ако имаш и два грама мозък, да се замислиш!
Виж какво съм ти писала, виж какви факти, че и снимка за онагледяване съм ти сложила и виж какви тъпотии ми пишеш ти- за хиляден път.
Що за пуберски интереси в мъж на 27години?
Освен да обикаляш кръчмите, да се наливаш и да се друсаш, нещо друго дали те интересува?
Не, както виждам, след като не си способен да се съсредоточиш в написаното по една тема и да отговориш адекватно.

Що не хванеш да се изнесеш някъде по света, че от такива лекета като теб, продължаваме да затъваме.

Ама ти наистина не можеш да дадеш пример за ресторант или заведене от което да не те е срам. eye popping smiley
Това не го очаквах. Мислех си, че просто, защото не ходя там, не ги знам.
Вие сте били по-зле дори отколкото си мислех.

На тези години точно това ме интересува, за какво са ми пари ако не за това. Не съм толкова тъп, че да купувам например безперспективни панелки в гета или да чакам да остарея като теб и тогава да се бутам при младите. А съвет от лелка аутсайдер, за това как да си живея живота не мисля, че трябва да взимам.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 11:01:40
Quote
Imotko
Хубави палати. Много контрабанда, много ДДС, малко държава.
И кво?

Дай нещо по-добро, за да има и от теб най-накрая някаква полза.

Защото прогнозата ти за вече ударено дъно при имотите, на фона на това което се случи последните 10тина дена на пазарите по света е почти навъзможно да се реализира. Шансовете следващите 1-2 години икономическото положение и тук да се влоши се увеличиха значително. Или и ти си като камелия, която не можела да даде прогноза на базата на финасовите новини в момента. Ето аз ви я правя безплатно прогнозата, защото така или иначе ги следя. Не очаквайте никакво подобрение на ситуацията в БГ средносрочно. В най-добрия случай около 10% от хората ще могат да си подобрят доходите следващите години. По-вероятно дори да са само 5%. Всички останали в различна степен ще са по-зле. Някой много. Ръст не се вижда изобщо средносрочно. При имотите съм казал отдавна какви са ми прогнозите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход