Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 17:54:21
Quote
камелия
Quote
javcho
Я виж как се прокрадва идеята, че хубавото жилище не е панелка в Люлин, а тухла в Хиподрума. Интересно.

А какво ти спира да се преместиш във въпросното жилище и квартал, след като е най-доброто място в София според теб?

Нищо не се прокрадва-" Хиподрума" е кварталът, в който съм расла, с който са свързани добри спомени и който остана непрезастроен, благодарение на високите си води. Само че, аз там имам жилище, което ми идва твърде шумно.
Не виждам причина да продавам това, в което живея, защото отговаря на всичките ми изисквания за комфорт на обитаване.


Имаме поне 4 пъти признание, че Хиподрума е най-доброто място за живеене.
Има и няколко, че Люлин не е най-доброто.


1
Quote
камелия
Quote
Пламен Hиколов

Яворов е страхотно място за живеене. Иначе толкова зелено в София няма никъде.

Има- Хиподрума.smiling smiley


2
Quote
камелия
Quote
javcho

Погледни и откъде започна темата. Аз дадох пример за добра според мен сграда. Панелообитателите ваднага скочиха, че панелка в Люлин е по-добра. В същото време ти не предлагаш алтернатива или нещо по-добро.

Ето, това е чиста лъжа.
Наистина ли не схващаш какво ти се обяснява или намираш за забавно да демонстрираш ограничен капацитет?
Защото, третият вариант- нарочно да пишеш лъжи, е най- губещ, предвид възможността за проверка.


3
Quote
камелия
Quote
javcho

Не питах точно това.
Ако трябва да купиш нещо за всичките пари и ще загубиш остатъка, къде и какво ще купиш?
Въпросът е всъщност какъв вид апартамент би взела и къде в София, ако не гледаме цената?

Разбрах ти "интимната мисла".........ама чаках уточняващите условия.
"Хиподрума" е кварталът. Блок от старото строителство, непреходно жилище, не ЕПК, с по 2-3 апартамента на етаж.
Дори и в единствения панелен блок да намеря- бих купила, ако отговаря на изискванията ми за разположение.


4
Quote
камелия
Пристрастен към образа, който искаш да натрапиш за себе си, си ти.
Никога не съм твърдяла, че Люлин е най- хубавия квартал.
За мен, по- добър е "Хиподрума", където също имам апартамент.

А това, че не можеш да си позволиш да доплатиш за тухла в Хиподрума 200-300Е над цената на панелката в Люлин и да заживееш на най-доброто място е показателно за финасовите ти възможности и всищност е жалко. Не се ядосвай. Люлин си ти подхожда. Там си ти е мястото.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 17:54:32
Quote
камелия

Не виждам причина да продавам това, в което живея, обичам си панелката защото отговаря на всичките ми изисквания за акустика мухъл и комфорт на обитаване. Не обърна внимание на забележката ми, че бих купила и в единствения панел на света, ако жилището ме устройва. Ама, то е защото не разбираш от имоти, а те впечатлява само пудрата на носа ми и лустрото които използвам, пък ако ще и най- големия боклук да са.
Изпускаш и друго- ти ме питаш, ако нямам жилище, къде бих си купила. А аз имам прекрасна уникална панелка и съм си избирала на кастинг и съседите и котките и уличните песове и агънцата и врабчетата и мангалетата.smiling smiley
Кемъл, тва тук романтична връзка ли са заформя, а майна?
Имам предвид между тебе и жилището ти..........
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 18:01:18
Quote
darkside
Quote
камелия

Не виждам причина да продавам това, в което живея, обичам си панелката защото отговаря на всичките ми изисквания за акустика мухъл и комфорт на обитаване. Не обърна внимание на забележката ми, че бих купила и в единствения панел на света, ако жилището ме устройва. Ама, то е защото не разбираш от имоти, а те впечатлява само пудрата на носа ми и лустрото които използвам, пък ако ще и най- големия боклук да са.
Изпускаш и друго- ти ме питаш, ако нямам жилище, къде бих си купила. А аз имам прекрасна уникална панелка и съм си избирала на кастинг и съседите и котките и уличните песове и агънцата и врабчетата и мангалетата.smiling smiley
Кемъл, тва тук романтична връзка ли са заформя, а майна?
Имам предвид между тебе и жилището ти..........

По-скоро патологична. winking smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 19:47:42
avatar
Quote
darkside
Quote
камелия

Не виждам причина да продавам това, в което живея, обичам си панелката защото отговаря на всичките ми изисквания за акустика мухъл и комфорт на обитаване. Не обърна внимание на забележката ми, че бих купила и в единствения панел на света, ако жилището ме устройва. Ама, то е защото не разбираш от имоти, а те впечатлява само пудрата на носа ми и лустрото които използвам, пък ако ще и най- големия боклук да са.
Изпускаш и друго- ти ме питаш, ако нямам жилище, къде бих си купила. А аз имам прекрасна уникална панелка и съм си избирала на кастинг и съседите и котките и уличните песове и агънцата и врабчетата и мангалетата.smiling smiley
Кемъл, тва тук романтична връзка ли са заформя, а майна?
Имам предвид между тебе и жилището ти..........

Надали схващаш, колко долно и нещастно същество си, щом си позволяваш да пускаш пост от мое име..
Гнусен плазмодий, скрит зад анонимността на форума, хората около теб в реала, си драйфат червата, само като те видят..

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 22:29:33
Е малко по-елегантно го дай, де! Ти, сахиба и иворад вече просто сте зле с нервите май! Аз се шегувам, а ти си позволяваш квалификации които в реала мое да не минат........... Май че и ти разчиташ на анонимността....
Плебейският начин на изразяване е нещо ново при теб лельо, имаш напредък!
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 22:55:49
avatar
Quote
darkside
Е малко по-елегантно го дай, де! Ти, сахиба и иворад вече просто сте зле с нервите май! Аз се шегувам, а ти си позволяваш квалификации които в реала мое да не минат........... Май че и ти разчиташ на анонимността....
Плебейският начин на изразяване е нещо ново при теб лельо, имаш напредък!

Елегантно с елегантните хора.
Не за пръв път си позволяваш да преминаваш добрия тон, въпреки че дори спомен нямам да съм адресирала пост до теб по моя инициатива. Опитвам се да не обръщам внимание на недодяланото ти чувство за хумор и съм отговорила на не по- вече от 3-4 твои заяждания.
Ти нямаш мярка, няколко пъти се опитах съвсем ясно, мирно и интелигентно да ти обърна внимание, че изпростяваш в представите си за шегуване. Не само не схвана, но реши да пишеш постове вместо мен. Това не е шега, това е долно. Надявам се, че след като интелигентните ми послания не достигнаха до съзнанието ти, плебейския стил на изразяване ти е изяснил нещата.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 23:02:44
avatar
Quote
javcho

А това, че не можеш да си позволиш да доплатиш за тухла в Хиподрума 200-300Е над цената на панелката в Люлин и да заживееш на най-доброто място е показателно за финасовите ти възможности и всищност е жалко. Не се ядосвай. Люлин си ти подхожда. Там си ти е мястото.



Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 23:16:45
Quote
javcho

Ок, селчо.


Уаууу - значи това е квадратурата, която толкова те е впечатлила?
Интересна квадратура, бих казал, страшно доказателствена:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
13-08-2011 - 10:47:32
Quote
камелия
Quote
darkside
Е малко по-елегантно го дай, де! Ти, сахиба и иворад вече просто сте зле с нервите май! Аз се шегувам, а ти си позволяваш квалификации които в реала мое да не минат........... Май че и ти разчиташ на анонимността....
Плебейският начин на изразяване е нещо ново при теб лельо, имаш напредък!

Елегантно с елегантните хора.
Не за пръв път си позволяваш да преминаваш добрия тон, въпреки че дори спомен нямам да съм адресирала пост до теб по моя инициатива. Опитвам се да не обръщам внимание на недодяланото ти чувство за хумор и съм отговорила на не по- вече от 3-4 твои заяждания.
Ти нямаш мярка, няколко пъти се опитах съвсем ясно, мирно и интелигентно да ти обърна внимание, че изпростяваш в представите си за шегуване. Не само не схвана, но реши да пишеш постове вместо мен. Това не е шега, това е долно. Надявам се, че след като интелигентните ми послания не достигнаха до съзнанието ти, плебейския стил на изразяване ти е изяснил нещата.
Верно, мое да немам мярка. И за тва не моа да прецена докъде мое, докъде не мое.....отде да знам че си с по-особено чувство за хумор? Отде да знам, че верно тия два имота са ахилесовата ти пета и темата е табу?
Просто исках да ти помогна в писането, да не са изморяваш. Във дъ Байбъл четох, че е хубаво да помагаме....
Ето ти например, мое да немаш са тебе си достатъчно, ама раздаваш смело на другите неуморно....тва е едно добро дело, богоугодно! Сфащаш ли ми мисълта?
Бай дъ уей, плебейския стил мноу ти ходи..........

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
13-08-2011 - 11:28:28
Quote
javcho
Quote
Imotko
Хубави палати. Много контрабанда, много ДДС, малко държава.
И кво?

Дай нещо по-добро, за да има и от теб най-накрая някаква полза.

Защото прогнозата ти за вече ударено дъно при имотите, на фона на това което се случи последните 10тина дена на пазарите по света е почти навъзможно да се реализира. Шансовете следващите 1-2 години икономическото положение и тук да се влоши се увеличиха значително. Или и ти си като камелия, която не можела да даде прогноза на базата на финасовите новини в момента. Ето аз ви я правя безплатно прогнозата, защото така или иначе ги следя. Не очаквайте никакво подобрение на ситуацията в БГ средносрочно. В най-добрия случай около 10% от хората ще могат да си подобрят доходите следващите години. По-вероятно дори да са само 5%. Всички останали в различна степен ще са по-зле. Някой много. Ръст не се вижда изобщо средносрочно. При имотите съм казал отдавна какви са ми прогнозите.
javcho колко си прав, ама каква тишина след този въпрос. Само преди две-три седмици точно Imotko пишеше, че дълговата криза нямало нищо да засегне, а то какво стана.
Между другото новината от предната седмица е, че М-Тел е уволнил 10% от ИТ отдела си или над 200 човека, в момента се прави анализ и за новите придобити интернет доставчици Мегалан и Спектрум, колко да се намалят и как да се реорганизират. Допълнително ще бъдат съкратени и част от магазинната им мрежа. Общо над 500 човека се споменава, но това са прогнози за сега, до месец-два ще се знае със сигурност. За хората не познаващи структурата на М-Тел да спомена, че това е първото съкращаване на персонал в ИТ отдела им от както съществува компанията, а те направиха 10% съкращение за два дни. И това е компания с годишна печалба от 220 мил. лева за 2010, не ми се мисли какво става с по бедните компании, кризата не само не си е отишла, но като че ли се връща с пълна сила.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход