Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 20:44:39
Quote
javcho

Да, ненатоварена улица е.
Я ми кажи защо реши, че е най-много 80кв. чисто?
Само по параметър климатизация и вентилация, в момента няма обект, който да предлага подобно изпълнеието.
Така е и с доста други елементи от довършителни работи. Но те сигурно нищо не говорят на предполагаем панелообитател като теб.

Дай пример за сграда, в която се продават апартаменти в момента, която да е по-добра като изпълнение и място. Независимо от цената. Хайде да видиме калко добър брокер си всъщност.


Пиленце, поред:
1. Това, че определаш улицата като "ненатоварена" означава само едно - рядко минаваш от там. Само за сведение: в час пик много често улицата е плътно задръстена от Сити центъра чак да светофара пред бъдещия блок....
2. Не съм решавал за квадратурата, гледал съм проектите и въпросният апартамент е с размерите малко ПОД тристайна соцпанелка.......Това е положението. Номерът с "150,60" има за цел да свали наполовина действителната цена на кв.м., давайки възможност на кретените да викат радостно "Виждате ли - цените ПАААААААДАААААТ!".
3. Оценките ти за "климатизация и вентилация" издават само едно - нямаш и понятие от тия дисциплини. Пак само за сведение: сгради с толкова голям процент на окачени тавани, окачени фасади / въобще скрити кухи обеми/, "дизайнерски" остъклявания и гипсокартон в стените като правило са проблемни по отношение на ОиВ......
4. Нямам навика да просветлявам малоумници, така че примерите за по-добри сгради ще трябва да откриеш сам. Гледай само да не се заплеснеш отново по подобни лъскави недоразумения. Като начало - погледни балконите на онова, което ти е харесало. Твърде желателно е апртаментът да не е с 5 / ПЕТ!/ минибалкона от по <1 кв.м. при общо 3 / ТРИ/ помещения. И да няма лоджия, поне 10 кв.м,на която можеш да излезеш през лятото за да посрещнеш приятелите си на чист въздух, сред хубава зеленина и без да се налага главата ти да е на 4 метра от минаващите стотици автомобили .
......................
Шо се отнася до имотното ми състояние - нямам навика да го коментирам. Просто не съм комплексар.
Бегай да се възхищаваш на отопление и вентилация, умнико:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 21:42:15
Като казвам "няма читав", имам предвид от 8-9 етаж нагоре. На втория трябва да са на половин цена, че и по-малко. И защо само "Бяла черква" гледате, другата не е по-малко натоварена. Абе майната й на Ябълката и кичозната й архитектура, ще почакам да видя пред нея какво ще направят.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 23:10:22
Quote
камелия
И тъй като пиша за забавление, ще ти отговоря по точки на глупостите.

подовете на балконченцата- с полиран гранитогрес.

Ти, Джавчо, имаш едно подарено жилище и въртиш черна борса. Това са сведения лично от теб дадени. Та, за какви възможности ми говориш? Тия, дето ги имаш на сън?:]

Поне на половината неща не си отговорила, но не съм и очаквал друго.

Още първия път обърка, посочих ти грешката, но доказа за пореден път ограничените си умствени възможности:

Фоайе - полиран гранит
Стълбища - полиран гранит
Тераси - гранитогорес

Никъде няма полиран гранитогрес.
И това ми било брокер. Срам и позор.
Не може да разбере и запомни едно описание на имот.
Почвам да си мисля, че май дори не правиш разлика между тези материали?
Ама нормално в Люлин откъде пари за гранит. :]

Покажи къде съм ги дал тези сведения постоянно лъжеща лелко.
Това са само предполежения на една асоциализирана люлинска панелообитаваща лелка, която досега не е успяла нито веднъж да предположи вярно, за което има достатъчно доказателства назад в темите.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-07-28 23:47 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 23:42:38
Quote
ivorad

Пиленце, поред:
1. Това, че определаш улицата като "ненатоварена" означава само едно - рядко минаваш от там. Само за сведение: в час пик много често улицата е плътно задръстена от Сити центъра чак да светофара пред бъдещия блок....
2. Не съм решавал за квадратурата, гледал съм проектите и въпросният апартамент е с размерите малко ПОД тристайна соцпанелка.......Това е положението. Номерът с "150,60" има за цел да свали наполовина действителната цена на кв.м., давайки възможност на кретените да викат радостно "Виждате ли - цените ПАААААААДАААААТ!".
3. Оценките ти за "климатизация и вентилация" издават само едно - нямаш и понятие от тия дисциплини. Пак само за сведение: сгради с толкова голям процент на окачени тавани, окачени фасади / въобще скрити кухи обеми/, "дизайнерски" остъклявания и гипсокартон в стените като правило са проблемни по отношение на ОиВ......
4. Нямам навика да просветлявам малоумници, така че примерите за по-добри сгради ще трябва да откриеш сам. Гледай само да не се заплеснеш отново по подобни лъскави недоразумения. Като начало - погледни балконите на онова, което ти е харесало. Твърде желателно е апртаментът да не е с 5 / ПЕТ!/ минибалкона от по <1 кв.м. при общо 3 / ТРИ/ помещения. И да няма лоджия, поне 10 кв.м,на която можеш да излезеш през лятото за да посрещнеш приятелите си на чист въздух, сред хубава зеленина и без да се налага главата ти да е на 4 метра от минаващите стотици автомобили .
......................
Шо се отнася до имотното ми състояние - нямам навика да го коментирам. Просто не съм комплексар.
Бегай да се възхищаваш на отопление и вентилация, умнико:]

Ама тук било пълно с пенсионери, на които няколко коли са способни да им тровят спокойствието. Май нещо ни ви понася живота в града.

Почти не минава ден без да мина оттам. Сега е така заради ремонта.
Не мога да повярвам, че не можете да се усетите, че това е временно и през 2013г няма да е така.
Ама аз съм си виновен, че очаквам да активирам в брокери креативно мислене и поглед в бъдещето.

Поне доказа какви брокерски познания имаш. Пореден голям на думи, никакъв на действия. Никой няма ди ти повярва на оправданието. Факт е, че не даде дори 1 пример, а изсипа поредните общи приказки.

Никой не те е питал за имотното ти състояние.
Не е трудно да се предположи състоянието на един БРОКЕР. winking smiley

А думите в червено унищожиха поддържаната досега от теб заблуда, че си грамотен.
По демагогстване, нахалство и дребнавост настигаш камелия с бързи темпове.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-07-28 23:56 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 23:45:53
Quote
Imotko
Като казвам "няма читав", имам предвид от 8-9 етаж нагоре. На втория трябва да са на половин цена, че и по-малко. И защо само "Бяла черква" гледате, другата не е по-малко натоварена. Абе майната й на Ябълката и кичозната й архитектура, ще почакам да видя пред нея какво ще направят.

Е нали обеща, че ръста започва. Не се бави. Бързо.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
29-07-2011 - 10:14:46
Тука ръста са си го калкулирали в цената.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
29-07-2011 - 11:09:56
Quote
javcho
Quote
ivorad

Пиленце, поред:
1. Това, че определаш улицата като "ненатоварена" означава само едно - рядко минаваш от там. Само за сведение: в час пик много често улицата е плътно задръстена от Сити центъра чак да светофара пред бъдещия блок....
2. Не съм решавал за квадратурата, гледал съм проектите и въпросният апартамент е с размерите малко ПОД тристайна соцпанелка.......Това е положението. Номерът с "150,60" има за цел да свали наполовина действителната цена на кв.м., давайки възможност на кретените да викат радостно "Виждате ли - цените ПАААААААДАААААТ!".
3. Оценките ти за "климатизация и вентилация" издават само едно - нямаш и понятие от тия дисциплини. Пак само за сведение: сгради с толкова голям процент на окачени тавани, окачени фасади / въобще скрити кухи обеми/, "дизайнерски" остъклявания и гипсокартон в стените като правило са проблемни по отношение на ОиВ......
4. Нямам навика да просветлявам малоумници, така че примерите за по-добри сгради ще трябва да откриеш сам. Гледай само да не се заплеснеш отново по подобни лъскави недоразумения. Като начало - погледни балконите на онова, което ти е харесало. Твърде желателно е апртаментът да не е с 5 / ПЕТ!/ минибалкона от по <1 кв.м. при общо 3 / ТРИ/ помещения. И да няма лоджия, поне 10 кв.м,на която можеш да излезеш през лятото за да посрещнеш приятелите си на чист въздух, сред хубава зеленина и без да се налага главата ти да е на 4 метра от минаващите стотици автомобили .
......................
Шо се отнася до имотното ми състояние - нямам навика да го коментирам. Просто не съм комплексар.
Бегай да се възхищаваш на отопление и вентилация, умнико:]

Ама тук било пълно с пенсионери, на които няколко коли са способни да им тровят спокойствието. Май нещо ни ви понася живота в града.

Почти не минава ден без да мина оттам. Сега е така заради ремонта.
Не мога да повярвам, че не можете да се усетите, че това е временно и през 2013г няма да е така.
Ама аз съм си виновен, че очаквам да активирам в брокери креативно мислене и поглед в бъдещето.

Поне доказа какви брокерски познания имаш. Пореден голям на думи, никакъв на действия. Никой няма ди ти повярва на оправданието. Факт е, че не даде дори 1 пример, а изсипа поредните общи приказки.

Никой не те е питал за имотното ти състояние.
Не е трудно да се предположи състоянието на един БРОКЕР. winking smiley

А думите в червено унищожиха поддържаната досега от теб заблуда, че си грамотен.
По демагогстване, нахалство и дребнавост настигаш камелия с бързи темпове.

Пиленце, записвай:
1. Изложих мнението си кратко и в няколко точки. Не си посмял да отговориш конкретно точка по точка, освен на една - тази за улицата. С който си отговор отново ставаш за смях, понеже въпросната отсечка бе налична и ПРЕДИ ремонта, и по същия начин бе пълна тапа. Така ще е и след завършването на ремонта, защото нищо съществено в транспортната схема на района не се променя с него - смениха канализацията и преасфалтираха, това е!
За размерите на "великолепното" жилище, неговата планировка, особеностите на "климатизацията и отоплението" / това е стръв, която си налапал от рекламните проспекти, шаранчо!/ , и най-вече - ПЕТТЕ балкончета за по един човешки крак - нито дума......Героически!
2. Пак да повторя - не се занимавам с просвещаването на малоумници. С тях се гъбаркам. Актуално с теб.
3. Не си ме питал за имотното ми състояние. Но си го прокоментирал злобно, дребнаво и от самоизмислената ти позиция на боровец с огромни възможности, разговарящ с плебеи. Това за селски бекове, подмокрящи се при споменаването на Какао бийч, е покана за мерене на разни неща. Е, аз не се меря в твоя стил. Просто не съм комплексар и нямам нужда от това, което е насъщно за теб!
4. По въпроса за "грамотността" - нямам никакви претенции: текстовете ми са публични и всеки сам може да прецени нивото ми. Само обръщам внимание, че един перушан, съди за нечия грамотност по........очевидни механически грешки. Нормално, като за човек, който обявява писането на "определаш" за твърд белег на неграмотност, докато изречения от типа "Е нали обеща, че ръста започва. " му звучат напълно грамотно.Напълно естествена реакция на кретен с комплекс за малоценност.
.............................................
Хайде пробвай да отговориш точка по точка, а? Ще се осмелиш ли, или пак ще наблегнеш на плюнките?
:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-29 11:31 от ivorad.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
29-07-2011 - 12:20:53
Quote
ivorad

Не си посмял да отговориш конкретно точка по точка, освен

Пак да повторя - не се занимавам с просвещаването на малоумници. С тях се гъбаркам. Актуално с теб.

По въпроса за "грамотността" ... очевидни механически грешки.

Хайде пробвай да отговориш точка по точка, а? Ще се осмелиш ли, или пак ще наблегнеш на плюнките?
:]

Да отговоря на кое точно? Аз не виждам въпрос никъде. Дори и в предишния ти пост. Не трябва ли ако има въпрос, той да завършва с питанка? Не виждам нито един такъв препинателен знак.

Не посочи сграда, в която в момента се продават жилища, която да е по-добра.
Сега се сетих, че брокерите имате пофесионалното изкривяване да не давате такава информация, за да не ви "прескочат". Дай тогава пример за сграда, в която не се продават апартаменти, която според теб е по-качествена? Така никой не може да спечели от ценната ти информация и ще докажеш кое е качествено за теб.

Ето и по това приличаш на камелия, а съвпаденията започват да стават подозрителни вече.
Ти да не си и мъж или роднина?
Такива уж културни и ерудирани индивиди, а пък се забавляват да общуват с малоумници?
Не ми звучи много културно това занимание лично на мен.

Да не би да си претърпял някаква злополука и да ти са налага да пишеш с някакъв тип механично устройство, че грешките ти да са механически?
Клавиатуратати ли е развалена? Даваш вид на доста изнервен, да не би от това да е пострадала. Или просто си имал предвид ТЕХНИЧЕСКИ грешки, но не си знаел как да се изразиш правилно? :}
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
29-07-2011 - 12:26:11
avatar
Quote
javcho


Поне на половината неща не си отговорила, но не съм и очаквал друго.

Още първия път обърка, посочих ти грешката, но доказа за пореден път ограничените си умствени възможности:

Фоайе - полиран гранит
Стълбища - полиран гранит
Тераси - гранитогорес

Никъде няма полиран гранитогрес.
И това ми било брокер. Срам и позор.
Не може да разбере и запомни едно описание на имот.
Почвам да си мисля, че май дори не правиш разлика между тези материали?
Ама нормално в Люлин откъде пари за гранит. :]

На какво пак не съм ти отговорила, гипсокартонолюбителю?
Не ти стана ясно, че средноинтелигентен човек не би живял в жилище " офисно изпълнение"?
Че не би търпял гипсокартон по стените- да му кънти на кухо, все едно че си комуникира с теб?
Че не би търпял окачени тавани, пълни с жици и съответните гадинки?
Че не би живял в камера, не можейки да си отвори прозорците поради минаващите отдолу коли?
Че не би живял без голям и удобен балкон, на който сутрин да си изпие кафето и да се полюбува на Витоша?
Че полираният гранит не е върха на представата му за лукс, а предпочита мрамора, например?
Че не би платил 20% общи части и не би приел да му обявят за реална, квадратура с включени виртуални квадрати?
Е, сега отново, но по- пространно и подредено ти го обясних. Ако пак не можеш да схванеш, а капацитета ти стига само до това, да се чудиш защо съм писала " полиран гранитогрес" вместо само " гранитогрес", не мога да ти помогна.

Quote
javcho
Покажи къде съм ги дал тези сведения постоянно лъжеща лелко.
Това са само предполежения на една асоциализирана люлинска панелообитаваща лелка, която досега не е успяла нито веднъж да предположи вярно, за което има достатъчно доказателства назад в темите.

1. Ти се изхвърли, че на 20г. възраст си си купил жилище и размаха документ за платени данъци.
2. Ти се изхвърли в един хубав ден, че се прибираш от Беларус, където се печелело добре, защото ситуацията била като тук през 1996-7г.

А тъй като, за разлика от теб, който тогава си ходил прав под масата, аз знам от какво и кои печелеха, имах добрината да те предупредя, че може и да те свитнат някъде.
Така че, нищо не предполагам, Джавчо- ти забравяш какво пишеш.
Та, въпросът ми остава- какви възможности имаш ти и какво си направил, та се дуеш като въшка на чело?

Нямам намерение да ти ги търся, писанията- ровенето за цитати отпреди куп време, е в твоя ресор.......:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
29-07-2011 - 13:02:42
Quote
ivorad
подмокрящи се при споменаването на Какао бийч

Добре че ме подсети и то точно в петък.
Аз питам камелия попринцип, защото я питах преди време, а тя забрави да отговори.

В кое, заведение няма наркомани и посетителите не са сбръчкани лелки с целулит, защото такъв тип жени не ме интересуват?

Отговор, че поради факта, че навсякъде ги има, трябва да си стоим вкъщи пред компютъра, го приемам за асоциално аутсайдерски. Ако ти или някой друг даде пример, ще съм благодарен за ценната информация.

Довечера мястото е Опера и после се слеза в Маскара. *beer* С нетърпение очаквам вашите критики и забележки към въпросните места.
И гарантирам лично, че въпреки критиките местата са готини и който отиде ще си рпекара добре. *ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход