Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 15:17:54
Quote
камелия
Не, аз също чакам с трепет да доразвиеш виждането си за идеалното жилище.
Дотук, само от гипсокартона, окачените тавани, гранитогреса и трафика под прозорците се възхищаваше.
Да видим вътрешното разположение- как се подреждат петте балкончета на трите стаи, например.........smoking smiley

Ще ти кажа кое не може да е качествено жилищи по никакъв начин.
Панелка независимо къде в София
Каквото и да е жилище в квартали от рода на Люлин, Обеля, Дружба, Левски, Красна поляна, Овча купел.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 15:25:21
Quote
javcho


Ще ти кажа кое не може да е качествено жилищи по никакъв начин.
Панелка независимо къде в София
Каквото и да е жилище в квартали от рода на Люлин, Обеля, Дружба, Левски, Красна поляна, Овча купел.

OK!
Само дето пак не си дал квадратурите на жилИщиту / източен селянин?/, което толкова възхищава пейзанския ти вкус.....
Що така, селчо?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 15:30:42
Quote
ivorad

OK!
Само дето пак не си дал квадратурите на жилИщиту / източен селянин?/, което толкова възхищава пейзанския ти вкус.....
Що така, селчо?

Ок, селчо.

Quote
ivorad
Шо се отнася до имотното ми състояние - нямам навика да го коментирам. Просто не съм комплексар.
Бегай да се възхищаваш на отопление и вентилация, умнико:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 16:37:43
Quote
studenta
търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Ето по темата малко информация.

[www.luximoti.bg]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 17:41:37
avatar
Quote
javcho
Ето по темата малко информация. [www.luximoti.bg]

Всички говорят че кризата свалила цените, подмятат се прогнози за 150 Е кв.м.
Дадения пример е за жилище на цена 1300 Е кв.м.
Какво излиза: във форума е едно, а на улицата - друго.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 17:42:29
avatar
Quote
javcho

Ще ти кажа кое не може да е качествено жилищи по никакъв начин.
Панелка независимо къде в София
Каквото и да е жилище в квартали от рода на Люлин, Обеля, Дружба, Левски, Красна поляна, Овча купел.

Ти, да не си майничка, бе Джавчо, а да те е срам да си признаеш? Сега си обяснявам защо не знаеш къде ти почва квартала.....
Аз не те питам за жилищата, които не ти харесват, а за тези- в сградата, по която се прехласваш и смяташ за "фърст и бест"winking smiley
Разбрахме, че си любител на гипсокартона, окачените тавани, трафика под прозореца. А петте балкончета- стъпки, нанизани около трите стаи, са чудесна хрумка архитектова.
Хайде, давай нататък- разкажи за стаите- колко са, какви са им размерите- защо се срамуваш да ги опишеш, щом твърдиш, че всичко е идеално?eye popping smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 19:02:47
Quote
камелия

Ти, да не си майничка, бе Джавчо, а да те е срам да си признаеш? Сега си обяснявам защо не знаеш къде ти почва квартала.....
Аз не те питам за жилищата, които не ти харесват, а за тези- в сградата, по която се прехласваш и смяташ за "фърст и бест"winking smiley
Разбрахме, че си любител на гипсокартона, окачените тавани, трафика под прозореца. А петте балкончета- стъпки, нанизани около трите стаи, са чудесна хрумка архитектова.
Хайде, давай нататък- разкажи за стаите- колко са, какви са им размерите- защо се срамуваш да ги опишеш, щом твърдиш, че всичко е идеално?eye popping smiley

Не съм.

Въпросната сграда е около 6 пъти по-добра от панелката ти в Люлин.

Другото са опити на една лелка, да намира недостатъци на нещо, което ще бъде завинаги извън финасовите и възможности.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 19:22:07
avatar
Quote
камелия
Аз не те питам за жилищата, които не ти харесват, а за тези- в сградата, по която се прехласваш и смяташ за "фърст и бест"winking smiley
Разбрахме, че си любител на гипсокартона, окачените тавани, трафика под прозореца. А петте балкончета- стъпки, нанизани около трите стаи, са чудесна хрумка архитектова.
Хайде, давай нататък- разкажи за стаите- колко са, какви са им размерите- защо се срамуваш да ги опишеш, щом твърдиш, че всичко е идеално?eye popping smiley

Quote
javcho
Не съм.

Въпросната сграда е около 6 пъти по-добра от панелката ти в Люлин.

Другото са опити на една лелка, да намира недостатъци на нещо, което ще бъде завинаги извън финасовите и възможности.

Хубаво де, разкажи, колко пъти да те подканям?
Защо не се научиш, като твърдиш нещо, да го подкрепиш с факти?
Кажи, защо според теб, гипсокартонът е по- добро решение за стена в жилище, отколкото мазилка?
Защо окачените тавани са по- добро решение?
Защо минаващите под прозорците коли са полезни за обитателите на жилищата?
Защо 5-те миниатюрни балкончета са за предпочитане пред един голям?
Обясни какви са стаите и квадратурите им и ако изскочи някоя екстра и при тях- обясни защо мислиш, че е по- добра от тривиалните квадратури и форми на старата тухла и панела.
И последно- изброй накрая, 6-те показателя, поради които смяташ, че въпросната сграда е по- добра от моята панелка.smiling smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 21:00:31
Quote
TZARS
Всички говорят че кризата свалила цените, подмятат се прогнози за 150 Е кв.м.
Дадения пример е за жилище на цена 1300 Е кв.м.
Какво излиза: във форума е едно, а на улицата - друго.
Има една къща - от светофара на Бриз посока Златни, веднага в ляво, на хълма, с френските прозорци.

В ликсимоти се продава от година и нещо за 2 300 000 евро. По други места е под 1 200 000.

Какъв извод да си направим от това?
Или онзи апартамент в Чайка, 125 преди сега 75? winking smiley

Офертни цени, нищо общо с реалността *beer*
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
11-08-2011 - 21:21:31
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
TZARS
Всички говорят че кризата свалила цените, подмятат се прогнози за 150 Е кв.м.
Дадения пример е за жилище на цена 1300 Е кв.м.
Какво излиза: във форума е едно, а на улицата - друго.
Има една къща - от светофара на Бриз посока Златни, веднага в ляво, на хълма, с френските прозорци.
В ликсимоти се продава от година и нещо за 2 300 000 евро. По други места е под 1 200 000.
Какъв извод да си направим от това?
Или онзи апартамент в Чайка, 125 преди сега 75?
Офертни цени, нищо общо с реалността

Извода е, че хубавите имоти ще ги търсим от 1000 Е кв.м. нагоре.
Няма логика качествен имот да се сложи на тезгяха за 400 - 500 евро кв.м.
Реално във форума се обсъждат цените на апартаментите в най-ниския клас.
Аз имах сделка 2006г. на панелен апартамент във Владиславово (= Люлин) 105 кв.м. за 24.500 евро
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход