Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 11:10:12
avatar
Quote
javcho
На тези години точно това ме интересува, за какво са ми пари ако не за това. Не съм толкова тъп, че да купувам например безперспективни панелки в гета или да чакам да остарея като теб и тогава да се бутам при младите. А съвет от лелка аутсайдер, за това как да си живея живота не мисля, че трябва да взимам.

Сам не знаеш колко си тъп- чак си вдлъбнат!
Ама, какво да се очаква от чалгар? С толкова мозък и интелект- само там ти е мястото- в чалготеките и при дрогата.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 11:46:10
Quote
камелия
Quote
javcho
На тези години точно това ме интересува, за какво са ми пари ако не за това. Не съм толкова тъп, че да купувам например безперспективни панелки в гета или да чакам да остарея като теб и тогава да се бутам при младите. А съвет от лелка аутсайдер, за това как да си живея живота не мисля, че трябва да взимам.

Сам не знаеш колко си тъп- чак си вдлъбнат!
Ама, какво да се очаква от чалгар? С толкова мозък и интелект- само там ти е мястото- в чалготеките и при дрогата.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...

Понеже не ми се обяснява пак, че не слушам чалга

Дай да видим колко голяма е любовта ти към панелката.

Да кажем, че твоят апартамент в Люлин е 80кв x 600Е или около 50 000Е.

Ако някой ти предложи 150 000Е за него и ти даде срок от 3 месеца да се изнесиш, ще го продадеш ли?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 12:16:29
avatar
Quote
javcho

Дай да видим колко голяма е любовта ти към панелката.

Да кажем, че твоят апартамент в Люлин е 80кв x 600Е или около 50 000Е.

Ако някой ти предложи 150 000Е за него и ти даде срок от 3 месеца да се изнесиш, ще го продадеш ли?

Казах ти, че си тъп- доказваш го отново.
Разбира се, че ще го продам. Любов се изпитва към живо същество, към вещите и предметите може да се развие привързаност, когато са ти удобни и особено, ако са свързани с хубави преживявания.
Ако сега ми предложи някой тези условия, в момента, няма да чака 3 месеца за изнасяне.:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 12:21:30
А с тези 150 000Е какво ще купиш, при условие да е един имот, а не няколко и да живееш в него близките 5-10г?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 12:36:03
avatar
Quote
javcho
А с тези 150 000Е какво ще купиш, при условие да е един имот, а не няколко и да живееш в него близките 5-10г?

Ха, ти ли ще ми кажеш какво да купя, че и условие къде да живея, да ми поставяш?
Ама, съм в настроение, та ще ти кажа.
Над нас се продава апартамент като моя- наемателите, дето го обитаваха 10 години, се изнесоха. Ще предложа достатъчно на собственицата и готово. С останалите пари също знам какво да правя, но теб не те засяга.winking smiley
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 13:20:31
Quote
камелия
Quote
javcho
А с тези 150 000Е какво ще купиш, при условие да е един имот, а не няколко и да живееш в него близките 5-10г?

Ха, ти ли ще ми кажеш какво да купя, че и условие къде да живея, да ми поставяш?
Ама, съм в настроение, та ще ти кажа.
Над нас се продава апартамент като моя- наемателите, дето го обитаваха 10 години, се изнесоха. Ще предложа достатъчно на собственицата и готово. С останалите пари също знам какво да правя, но теб не те засяга.winking smiley

Не питах точно това.
Ако трябва да купиш нещо за всичките пари и ще загубиш остатъка, къде и какво ще купиш?
Въпросът е всъщност какъв вид апартамент би взела и къде в София, ако не гледаме цената?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 13:32:10
avatar
Quote
javcho

Не питах точно това.
Ако трябва да купиш нещо за всичките пари и ще загубиш остатъка, къде и какво ще купиш?
Въпросът е всъщност какъв вид апартамент би взела и къде в София, ако не гледаме цената?

Разбрах ти "интимната мисла".........ама чаках уточняващите условия.
"Хиподрума" е кварталът. Блок от старото строителство, непреходно жилище, не ЕПК, с по 2-3 апартамента на етаж.
Дори и в единствения панелен блок да намеря- бих купила, ако отговаря на изискванията ми за разположение.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 15:08:31
Я виж как се прокрадва идеята, че хубавото жилище не е панелка в Люлин, а тухла в Хиподрума. Интересно.

А какво ти спира да се преместиш във въпросното жилище и квартал, след като е най-доброто място в София според теб?
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 15:52:50
Quote
Imotko
Абе Яворе, да не си на щат в Софбилд, само техните бози хвалиш.

ПП Четвърт милион евро ще са си все повече пари, та да ги даваш за един измислен апартамент с лице на бул.България!!! Тактиката на твоите приятели да търсят достатъчното количество гъзари с много пари, за да им продадат измишльотините си вече няма да върви.

Появи се конкуренция на RED APPLE.

[premieriztok.com]

При завършени като на снимките бани и кухни цената е 2000Е.

Може да се нанесе човек утре.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-12 15:57 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
12-08-2011 - 16:13:52
avatar
Quote
javcho
Я виж как се прокрадва идеята, че хубавото жилище не е панелка в Люлин, а тухла в Хиподрума. Интересно.

А какво ти спира да се преместиш във въпросното жилище и квартал, след като е най-доброто място в София според теб?

Нищо не се прокрадва-" Хиподрума" е кварталът, в който съм расла, с който са свързани добри спомени и който остана непрезастроен, благодарение на високите си води. Само че, аз там имам жилище, което ми идва твърде шумно.
Не виждам причина да продавам това, в което живея, защото отговаря на всичките ми изисквания за комфорт на обитаване. Не обърна внимание на забележката ми, че бих купила и в единствения панел там, ако жилището ме устройва. Ама, то е защото не разбираш от имоти, а те впечатлява само пудрата и лустрото, пък ако ще и най- големия боклук да е.
Изпускаш и друго- ти ме питаш, ако нямам жилище, къде бих си купила. А, аз имам и съм си избирала И съседите.smiling smiley
До всяка кръчма в София, мога да стигна по всяко време- викам си такси и съм там. Не можеш да живееш до всички заведения, нали? Все някое няма да ти е в квартала. Само че, колкото и да искаш, не можеш да отдалечиш отсрещния блок, ако вече е построен така, че се здрависваш със съседа. Ако под прозорецът ти минава трафика, пак нищо не става. Ако нямаш градинки, дървета, магазини, банки, и каквото още се сетиш, каква ти е ползата, че си в южен квартал, презастроен с кимизарници. Пълнолетните хора, в един момент се женят и деца отглеждат, та приоритетите им не остават пуберски, стига да са с добри ментални показатели.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход