Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 11:42:22
търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 12:43:30
Е, там виси табелка, че продават нещо. Купи си.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 13:00:38
Quote
studenta
търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Ако намериш напиши после на какви цени вървят, че ми е интересно до къде са стигнали цените?
Това ми е любимата, като изпълнение, построена сграда. winking smiley
Едно време щях да взема там, но местоположението на сегашния ми апартамент, наклони везните към него.

Ако можеш да чакаш до май 2013, погледни RED APPLE.
За мен това е най-доброто предложение за жилищна сграда в момента.
Местоположение и изпълнение са близки до перфектното.
Единственена малка забележка е към фасадата, която клони към стила на Жаклин, който мен ме дразни.
Но това си е въпрос на вкус, а и наживо може да стане по-добре.
Пък и в крайна сметка пак е по-хубава от поне 80% от новото сторителство, като фасада.

[www.sofbuild.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-28 13:04 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 13:20:28
И при двете сгради ти ходят колите по главата. Иначе спор няма, че са неповторими и нямат нищо общо с другото т.нар. ново строителство. За тази на бул."България" предполагам, че цената може с малко да надхвърли 1100-те евро, а другата е 2000 евро/кв.м. без ДДС, т.е. 2400. От сайта обаче се вижда, че в цялата "Ябълка" трудно би могъл да се намери и един читав тристаен апартамент.
Изобщо целта е да се намерят 30-40 гъзари и инвеститорът ще бъде доволен.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 14:24:40
Quote
Imotko
И при двете сгради ти ходят колите по главата. Иначе спор няма, че са неповторими и нямат нищо общо с другото т.нар. ново строителство. За тази на бул."България" предполагам, че цената може с малко да надхвърли 1100-те евро, а другата е 2000 евро/кв.м. без ДДС, т.е. 2400. От сайта обаче се вижда, че в цялата "Ябълка" трудно би могъл да се намери и един читав тристаен апартамент.
Изобщо целта е да се намерят 30-40 гъзари и инвеститорът ще бъде доволен.

Аз затова не взех там преди години.
По бул. България много "състезатели" минават, ако пък вземеш да не гледа към булеварда, гледката към строежите и поляните не може да се сравнява с едни от най-красивите сгради в София.
Второ офиса ми сега е на 3но по-малко разстояние.

При Ябълката движението няма да е проблем, защото там не е натоварено, улиците криволичат и има светофар.

Еми повечето са двустайни и четиристайни наистина.

Но от тристайните, какво му е на А02?
Аз бих взел точно него като гледка, разположение и етаж.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-28 14:28 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 14:47:54
Quote
javcho


При Ябълката движението няма да е проблем, защото там не е натоварено, улиците криволичат и има светофар.


Но от тристайните, какво му е на А02?
Аз бих взел точно него като гледка, разположение и етаж.

1. "Бяла черква" - "ненатоварена" улица? Я пак!
2. Оценяваш тристайно апартаментче, обявено като "150, 60 кв.м.", за "върха"? При положение, че реалната квадратура не е повече от 80 кв. и бидейки на втори етаж колите минават на метри от чиниите на собствениците в столовата?
...........................................
Хе,хе:]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 15:26:25
Quote
ivorad

1. "Бяла черква" - "ненатоварена" улица? Я пак!
2. Оценяваш тристайно апартаментче, обявено като "150, 60 кв.м.", за "върха"? При положение, че реалната квадратура не е повече от 80 кв. и бидейки на втори етаж колите минават на метри от чиниите на собствениците в столовата?
...........................................
Хе,хе:]

Ама ти си бил чист панелообитател по душа. Гроздето е доста киселко, май?
Ясно е, че и ти като камелия, Иванов, Сахиб, се мъчиш да намериш забележки на хубавите имоти, за да оправдаеш невъзможността си да си ги позволиш. Оправдавате се, че въпросните са лоши, а иначе имате възможност да си ги купите по принцип. Факт е, че няма имот без нито една забележка. Нито мой, нито твой. Просто няма. Ако поне това не си разбрал за толкова години като брокер, толкова по-зле за теб. В същото време хвалите собствените си имоти и изтъквате тяхните предимства. Но за хората, които наистина могат да си позволят въпросните имоти, цялата история е смешна.

Да, ненатоварена улица е.
Я ми кажи защо реши, че е най-много 80кв. чисто?
Само по параметър климатизация и вентилация, в момента няма обект, който да предлага подобно изпълнеието.
Така е и с доста други елементи от довършителни работи. Но те сигурно нищо не говорят на предполагаем панелообитател като теб.

Дай пример за сграда, в която се продават апартаменти в момента, която да е по-добра като изпълнение и място. Независимо от цената. Хайде да видиме калко добър брокер си всъщност.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-07-28 15:44 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 17:24:50
avatar
Quote
ivorad

1. "Бяла черква" - "ненатоварена" улица? Я пак!
2. Оценяваш тристайно апартаментче, обявено като "150, 60 кв.м.", за "върха"? При положение, че реалната квадратура не е повече от 80 кв. и бидейки на втори етаж колите минават на метри от чиниите на собствениците в столовата?
...........................................
Хе,хе:]

Няма смисъл да му се обяснява- осмислянето му е проблем. "Бяла черква" беше ненатоварена, преди да я ремонтират. Сега си стана добре натоварена. Чудно преживяване ще е отварянето на прозореца на втори етаж, но тъй като обещават специална система за вентилиране, няма да има нужда. Ще си живеят на затворено. И без това, балконите са само за раздвижване на умрялата фасада ала "Ню Йорк- 19-и век".
И тъй като Джавчо не е с душа на панелообитател, представата му за лукс се изчерпва с окачените тавани и гипсокартона по стените. А, вярно- и полиран гранитогрес на подовете.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 18:38:20
Quote
камелия
Няма смисъл да му се обяснява- осмислянето му е проблем. "Бяла черква" беше ненатоварена, преди да я ремонтират. Сега си стана добре натоварена. Чудно преживяване ще е отварянето на прозореца на втори етаж, но тъй като обещават специална система за вентилиране, няма да има нужда. Ще си живеят на затворено. И без това, балконите са само за раздвижване на умрялата фасада ала "Ню Йорк- 19-и век".
И тъй като Джавчо не е с душа на панелообитател, представата му за лукс се изчерпва с окачените тавани и гипсокартона по стените. А, вярно- и полиран гранитогрес на подовете.

Лелче, не се обаждай там от гетото на асоциализираните панелообитатели.
Преди да критикуваш се огледай в каква клоака на край града живееш.

Толкова знаеш и колко е натоварена улица, която посещаваш веднъж в годината, а на мен ми е на под 5 мин. пеша. Тази улица няма как да бъде натоварена по простата причина, че много малко хора я ползват. Основно живущите в кв. Гоце Делчев. Другите квартали от района използват бул. България, бул Черни връх и Околовръстното. Ако някога застроят Южният парк, тогава ще се натовари. Май в Люлин вече толкова сте обеднели, че коли не се движат въобще и ненатоварена улица е станала такава, по която минава по 1 кола на час. Ако е така, тази наистина е натоварена.

Кой те кара да взимаш на 2ри етаж, като има цели 12.

Пак доказа колко некадърна брокерка си. Прочела си и нищо не си разбрала за пореден път. Нищо чудно, че си отпаднала от бранаша. Покажи ми точно къде видя подове от полиран гранитогрес. *huh*

Представата ми за лукс е да живея колкото се може по-далече от аутсайдерите на обществото. winking smiley

И най-важното, защо в твоя стар и миризлив панел блок, обитаван от аутсайдерите на града, цената на квадрат е около 600Е, а във въпросната сграда е 5 пъти по-висока-3000Е, ако включиме и 20% общи части?

1во-защото твоят "дом":] е поне 5 пъти по-лош за живеене.
2ро-защото в тази сграда няма как да имаш за съседи асоциални аутсайдери като теб.
Поради тези и още няколко причини, някой са съгласни да си платят въпросната цена.

Ти никога няма да можеш да си позволиш да живееш в имот с подобна цена и качество, съответно критикуваш, защото злобата и завистта ти към можещите да си го позволят е просто безгранична. Как пропусна да кажеш, че там ще живеят само мутри, бандити и мошенници. Никога няма да можеш да си подобриш положението към по-добро, с този начин на мислене. И преди ти казах, твоето положение си пасва прекрасно с възможностите ти. Заслужаваш си го напълно. Приятно панелообитаване с аутсайдерите и остави хората, каито притежават качества да имат някакви цели по-високи от твойте. Така и ти индиректно ще спечелиш, защото държавата и света се движи напред от хора, които не се задоволяват с посредствено живуркане.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-07-28 18:50 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
28-07-2011 - 19:14:41
avatar
Quote
javcho
Лелче, не се обаждай там от гетото на асоциализираните панелообитатели.
Преди да критикуваш се огледай в каква клоака на край града живееш.

1.Толкова знаеш и колко е натоварена улица, която посещаваш веднъж в годината, а на мен ми е на под 5 мин. пеша. Тази улица няма как да бъде натоварена по простата причина, че много малко хора я ползват. Основно живущите в кв. Гоце Делчев. Другите квартали от района използват бул. България, бул Черни връх и Околовръстното. Ако някога застроят Южният парк, тогава ще се натовари. Май в Люлин вече толкова сте обеднели, че коли не се движат въобще и ненатоварена улица е станала такава, по която минава по 1 кола на час. Ако е така, тази наистина е натоварена.

2.Кой те кара да взимаш на 2ри етаж, като има цели 12.

Пак доказа колко некадърна брокерка си. Прочела си и нищо не си разбрала за пореден път. Нищо чудно, че си отпаднала от бранаша. 3.Покажи ми точно къде видя подове от полиран гранитогрес. *huh*



4. И най-важното, защо в твоя стар и миризлив панел блок, обитаван от аутсайдерите на града, цената на квадрат е около 600Е, а във въпросната сграда е 5 пъти по-висока-3000Е, ако включиме и 20% общи части?

Джавчо, колкото пъти решиш да отговориш на някого, толкова пъти показваш ограничеността си.
И тъй като пиша за забавление, ще ти отговоря по точки на глупостите.
1. "Бяла черква" вече е натоварена улица и всички, идващи от западна посока, минават по нея, за да отидат към Лозенец, Дианабад и т. н.
И аз, Джавчо, по нея минавам, когато е мой ред да бъда в наследственото жилище на Томпсън.
2.Ти, Джавчо, писа че харесваш апартамента на втория етаж, аз само ти посочих колко не разбираш, че да го пожелаеш.
3. Ти, Джавчо, си възхитен от качеството и лукса на бъдещата сграда, на която стените ще са с гипсокартон, таваните- окачени и подовете на балконченцата- с полиран гранитогрес.
4. Ти, Джавчо, си точно като тази сграда, от която толкова си запленен- кънтящ гипсокартон.
5. Цената, Джавчо е за семпли личности като теб- дето и 50% общи части да има, пак ще се блещят като облъчени и ще го искат, особено ако, пак като теб, не са си изкарали с труд парите.
6. Ти, Джавчо, имаш едно подарено жилище и въртиш черна борса. Това са сведения лично от теб дадени. Та, за какви възможности ми говориш? Тия, дето ги имаш на сън?:]

Чети, Джавчо......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-28 19:18 от камелия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход