Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
09-01-2011 - 23:06:59
avatar
Quote
hubb
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
hubb
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
hubb
Че от кога пък ЧСИ имат нужда от реклама?
Те предлагат до продажба. Какво им дреме дали ще е от раз или от 3 път.
.....................
Как какво бе зайко - байко? Времето е всичко. Тайминга ако щеш, блудни лигльо:}

при тях тайминга е фиксиран
виж при цървуланина, тримата глупаци и баба им камелия тайминга си е едно доста разтегливо понятие.
последното си личи от сексуалните им уклони.
не е лесно всеки ден да псуваш, че нямаш клиенти и трябва да теглиш от запасите си.
а да не говорим за цените на имотите - всички се посират от това, че ежедневно олекват с по 200-300 лева
ти пали свещ да имаш наематели - може и да са прасета ама поне ще ти пълнят хладилника известно време
....................
Ами, като си се зарекъл, напълни ми хладилника бре. Нали обещаваш?:]

Аз не помня да съм ти обещавал нещо, но ако държиш кажи, хора сме ще ти помогнем...
...................
Така е, но аз не искам да ми се пълни хладилника с вакуум. Затова не говоря със сривлогари.:}
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
09-01-2011 - 23:10:09
ти изпускаш, щях да ти го увия във любимия ти вестник.
и пак щеше да видиш пак някое голо дупе...
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
09-01-2011 - 23:13:08
avatar
Никой за съжаление не защити тезата си в трите мантри. Това означава , че дънерите - сривлогари са си чисти популисти и нещастни мизерници, чакащи евтин имот.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
09-01-2011 - 23:19:03
ехх, защо си мислиш, че всички искат да са като теб?
Има хора, които не искат кимизарници в тоалетната на Европа.
Ти защо не си купиш още? Нали е супер изгодно и цените ще са ЪП!
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
09-01-2011 - 23:23:32
avatar
Quote
hubb
ехх, защо си мислиш, че всички искат да са като теб?
Има хора, които не искат кимизарници в тоалетната на Европа.
Ти защо не си купиш още? Нали е супер изгодно и цените ще са ЪП!
=============
Несъществуващ нико, купувам и винаги съм купувал. Това е разликата между мен-орелът и теб- торния брънбар.:}
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
09-01-2011 - 23:28:49
Е купувай де
Я си представи, че всички като мен тръгнат да купуват.
Тогава ти ще загубиш, защото цената ще подскочи.
Нещо много сбъркано разсъждаваш....
Или май започва да ти просветва за фундаменталната ти грешка.....
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
09-01-2011 - 23:44:47
Quote
СТОПАНИН ... .
Писна ми от трите мантри на HOMELESS - BLACKGUARDS даунъри и влогари пускащи безброй теми с едни и същи мантри , затова ще ги обобщя и оборя.

МАНТРА №1- Имотите на ЧСИ.
......................................
Реалната обстановка: Имотите на ЧСИ са пренебрежимо малък %.-3-4 от кредитите. Те не се отразяват сериозно на жилищния пазар и никога няма да бъдат главен фактор на търговията на НИ.

Никога не казвай никога. И имотити бяха све нагори! На времето всички се тупаха в гърдите, че лошите кредити са 2%. Хубаво ама днес са 17%, а до края на кризата ще са около 1/3 от всчики. Ако не можеш да види по-далече от носа си, може и да ти се струва, че тази работа с публичната продан няма да я бъде. Така беше и на времето когато ъперите отказаваха да признаят, че цените са тройни. Днес след 30% спад ситуацията не е по-различна. Просто в момента отказват да признат, че са двойни

МАНТРА №2- Демографски срив-
Реалната обсатновка :както вече посочих механичния прираст на българи от близката чужбина напълно е потушил ефекта от отрицателния естествен прираст в БГ. Всяка демографска ситуация е обратима и е въпрос на публичната политика.

По тази точка дори не виждам смисъл да те оборвам. Демографският срив е факт. Ще мине време и ще си кажеш, ей мама му стара прав бях ама ди тази пуста публична политика дето така и не дойде. Ще дойде ли публична социална политика, да разбира се може да чакаме социализъм, но тук циклите са между 50 и 100 години.

МАНТРА №3 Цените на имотите трябва да съотвестват на заплатите в БГ.
Реалната обстановка: Да, ама не, както е казал Петко Бочаров. Цените на имотите се влияят от куп фактори и най-вече от факта, че ние сме част от пазара на ЕС-МНОГО по-голям пазар откъдето идват и огромни инвестиции за мащабите на БГ. Пари напечатани отвън БНБ се вливат в имотния пазар и заплатите в БГ са незначителен фактор за цените.

Парите се вляха. Вляха се на вълна, разбиха се на пяна, а сега вълната се връща обратно. Ще има ли втора вълна. Да, разбира се, но след 8-12 години.

Искаш точка по точка. Ей ти!
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
09-01-2011 - 23:51:13
avatar
Моето мнение точка по точка все пак беше икономическо издържано, а не просто по сривльовски казано мнение без ангажимент пред утрешния ден.!!! Въпреки това , аз почвам да мисля, че комунистите са безсмъртни.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
10-01-2011 - 00:19:53
Quote

Парите се вляха. Вляха се на вълна, разбиха се на пяна, а сега вълната се връща обратно. Ще има ли втора вълна. Да, разбира се, но след 8-12 години.
Доста оптимистично според мен.
Може би трябва да изчакаме какво ще се случи с Испания и Италия и след това вече да се правят изводи за паричните потоци в ЕС.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
10-01-2011 - 08:19:02
Quote
hubb
Quote

Парите се вляха. Вляха се на вълна, разбиха се на пяна, а сега вълната се връща обратно. Ще има ли втора вълна. Да, разбира се, но след 8-12 години.
Доста оптимистично според мен.
Може би трябва да изчакаме какво ще се случи с Испания и Италия и след това вече да се правят изводи за паричните потоци в ЕС.

Да оптимистично е. Хората, които отказват да виждат закономерностите в исторически план чакат краткотрайното събитие. Никоя криза не продължава вечено. Колкото и тежки да са последиците инвеститорите след години правят същите грешки. Освен това многократно съм писал, че дойде ли кризата ъперите ще станат мрънкала, как всичко е отишло по дяволите и оправия няма, а сивльовците ще казват как се задава възстановяване, но ... никой няма да им вярва. Имотите могат да излезат от кризата, но някъде межди 2017 и 2021 година
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход