Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
25-04-2011 - 03:21:53
avatar
Quote
Imotko
Quote
фло
Quote
dicho
Около 60, мила ми фло.
:] Посмали Манго,посмали! 60 сделки на година нямаха през 2010 г.и най-големите в бранша! Приемам твоите за 6 включително и апартамента на родителите ти! Значи са 5.
Не ми пука стигат ли ти или не,трябваше ми коректно число за мои наблюдения!

Най-големите агенции имаха по над 150-200 сделки за 2010г., не пиши, като нямаш никакво понятие.

А Додо 2 твърди, че НСИ му казали, че с толкова сделки работят. Май звездите му го говорят:}
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
25-04-2011 - 06:13:46
avatar
Истината понякога е потресаваща, нали, и започват звезди да ти се привиждат?
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
29-12-2013 - 18:14:33
avatar
Усмивки от не толкова старите ленти...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
05-01-2014 - 15:21:33
avatar
Нещата са си актуални и сега 2-3 години по-късно.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
25-04-2014 - 21:46:26
avatar
Реално в София има едно плато от около 2 години, което според мен малко изнервя психично болните сред кандидат купувачите. Днес дори се сблъсках реално с жена-олигофрен, която се беше отказала от продажба и заплати разходите на купувача по скици, заснемане и т.н. Това ме втрещиeye popping smiley

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
26-04-2014 - 13:36:34
avatar
Е това е лошото, че се бърка оправянето на пазара с правенето на аналогия само с периода на силен растеж 2006-2008г. и се разбира първосигнално - "оправя се" ознавача вдигане на цените още от днес и то не плавно, а на око - 5000 или 15000 кой както си прецени, което е присъщо предимно за по-вързастните хора, които не ползват интернет, а те са огромен брой от собствениците на имоти.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход