Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley

Публикувано от Продавач 
Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
05-01-2010 - 19:57:09
avatar
Скоро батко ви Продавач не се е разписвал, но нали знаете, че аз винаги съм тук като сянка, която не избледнява дори и на тъмно а хахахахаха? *write*

Как са тотал разпродажбите на кило на ХапартаментИТИ? Почнаха ли да ги дават по два за лев или за сега се ограничаваме само за по 300 евро в "топ локейшъна" и по 149 евро на кв.м. за останалите локейшъни в "анадола", "булгаристан" и т.н?

Аз от години ви казвам - хора ако видите вземете и за мен няколко плащам ги КЕШ в брой или на ръка... ЧЕСТНУ ТИ КАААМ *yes*

Чаканата с голямо нетърпение зима 2010 година дойде събратя! Даже първи януари мина... От кой квартал тръгват разпродажбите и кой държи списъците за да се запиша и аз там в постата...нали знаете аз съм добър човек все за мен ще останат 2-3 двустайни в Стрелбище на обща цена в пакет 15 хиляди лева. Обещали сте ми и не приемам не за отговор!!! smoking smiley

Шегата на страна - да ви е честита новата 2010 година!!!

А сега по-сериозно!

Радвам се че продавачите вече се ориентират по-бързо в новата ситуация, защото те до сега бяха доста объркани, а чак сега пазара става нормален и марсинците отлетяха с последните летящи чиний за Юпитер, защото на Марс станало мноо скъпо особено в района на Марско, Млънчев мряг, Мъни мийч, Мампорово, Мотунец и т.н. знаете...

Добрата новина е че нещата започват да си идват на мястото, а лошата е че 80% от продавачите още не са разбрали своето място, но времето лекува smiling smiley особено когато то минава в очакване на марсианци, а те разбрахте къде отидоха *book*

Златната среда е някъде между онези 20% разумни продавачи при които на оглед идват всичките 100% реални купувачи с поне 30% кеш и още малък спад от около 10-15% в цените на най-изгодните имоти.

Последното изречение е някакъв тип прогноза каквато аз не обичам да давам, но сега съ на кеф. Не чакайте 300 ойро...без кинти няма да стане, а и живота под наем не е толкова страшен. Купувачите диктуват ма не щът да им слушат диктовките нещо, което не е оферта еееей smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
05-01-2010 - 20:34:04
опитвам се да разбера какъв е смисъла на поредният тъп пост от поредният " участник " в тоя форум модератор
какво се цели от форума - да генерира посещаемост на сайта или да е форум за имоти

ЕМИГРАНТ - тъп и прост селянин, дошъл в София, смачкали го като лайно и от немай къде заминал да слугува на майната си за жълти стотинки, потънал целият в кредити и кредитни карти, който дори и презервативите си купува на кредит.Човек мразещ и ненавиждащ България и плюещ навсякъде като камила. Човек без родина, без приятели, без живот, човек, дишащ напразно въздуха на някой друг
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
05-01-2010 - 21:01:38
avatar
Quote
broker112
опитвам се да разбера какъв е смисъла на поредният тъп пост от поредният " участник " в тоя форум модератор
какво се цели от форума - да генерира посещаемост на сайта или да е форум за имоти

От твърде скоро си тук няма и месец и няма как да схванеш към кого е насочена иронията ми, а тя е със сериозна предистория. Бъди по-умерен в епитетите си, а ако страдаш за нещо смислено и смяташ че във форума няма тонове полезна информация - вземи почети малко и после пиши ок*book**book**book*?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
05-01-2010 - 22:27:52
Продавач се опитва да ви светне, че за да имате успешни сделки трябва да продавате на не повече от 600Е и не по малко от 300Е и да купувате на не повече от 300Е и най-много на 600Е.... каквото и да значи това ахаха :}
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
05-01-2010 - 22:47:41
avatar
Quote
Svetlio
Продавач се опитва да ви светне, че за да имате успешни сделки трябва да продавате на не повече от 600Е и не по малко от 300Е и да купувате на не повече от 300Е и най-много на 600Е.... каквото и да значи това ахаха :}

Зависи кой какво продава *pardon* иначе си близко *xxx*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
24-01-2010 - 06:50:09
avatar
OMFG, брокерите са полудели!

Реални обяви:

1. . . . . . . . . . . . . ТОП МЯСТО . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Достатъчно е само да споменем непосредствената близост на апатамента до НДК и вече е ясно защо твърдим, че лопкацията му е ИДЕАЛНА! Още по-радващо е, че изпълнението и обзавеждането само ще подсилят желанието Ви да се нанесете ТУК ВЕДНАГА. Свежо, цветно и КОКЕТНО - едно ПРЕКРАСНО и неочаквано добро решение на Вашите жилищни проблеми!

2. ". . . . . . . ОСНОВАВАЙКИ . . . . . . . . . . . се на 'фундаментални, дълбоко-научно обосновани и многократно доказани в лабораторни условия ЕПИСТОЛАРНИ трактовки, базирани на физико-химичните, ядрено-синтетичните изследвания в областта на молекулярната поляризация...' = НИЕ ВИ ГАРАНТИРАМЕ, ЧЕ ТОВА ЖИЛИЩЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ВСЕКИ ПОХАРЧЕН ЗА НЕГО ЦЕНТ!"

3. . . . . . . . . . . . . . . . ПОСЕЩАВАЙКИ . . . . . . . . . . . . . . . няколко ЛЕКЦИИ (а защо 'бягахме' от другите) на Шерлок Холмс, разбрахме, че по-добро ново жилище с гараж и басейн в този район НЕ може да се намери. Доверете ни се или питайте д-р Уотсън.

И още 100 подобни. Това все едно пунди ги е писал с тези ГЛАВНИ БУКВИ и толкова малоумни :]
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
24-01-2010 - 07:06:07
avatar
. . . . . . . . . . . .ТУК ЖИВЕЯ . . . . . . . . . . . . аз, с ГОРДОСТ ще пише на табелата на Вашата врата на този СУПЕР МОДЕРЕН 3-стаен апартамент в НОВА кооперация в центъра на Столицата, има и ГАРАЖ!

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ЯДРОТО . . . . . . . . . . . . . . . а не центъра на столицата търсехте вие. Е, намерихте го!

. . . . . . . . . . . . . . . . . . в БЕРМУДСКИЯТ . . . . . . . . . . . . . . . . . . триъгълник между ул. Шипка, бул.Евл.Георгиев и ул. Оборище е 'кацнал' този елегантно ОБЗАВЕДЕН, обширен апартамент с ГАРАЖ и притегателен отлично АРАНЖИРАН двор с ЕЗЕРО, барбекю и много ЗЕЛЕНИНА.

. . . . . . . . . . 'ОТ КОТЮР' . . . . . . . . . . . тенденциите във висшата мода, както всички знаем, са само за 'ОТБРАНИЯ ЕЛИТ' и се изработват по индивидуална поръчка за определен, СПЕЦИАЛЕН клиент. Нека Ви предложим един 'от котюр' апартамент, който ще приляга най-добре на Вас - нашият СПЕЦИАЛЕН клиент.

. . . . . . . . . . . . като АЛ ПАЧИНО . . . . . . . . . . . . многолик и различен - така изглежда този УНИКАЛЕН апартамент през различните часове на денонощието и на сезоните.

. . . . . . . . . . 'ОСТРОВЪТ НА ИЗКУШЕНИЕТО' . . . . . . . . . .е нищо, в сравнение с преживяването да видиш този РАЗТОЧИТЕЛЕН и ПЕРФЕКТНО ситуиран Дом.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . БЯГАНЕ . . . . . . . . . . . . . . . с препятствия, в това се превърна търсенето на Вашия дом! Препядствията обаче свършиха и вече нищо не ви спира да се настаните в този СТИЛЕН апартамент.

*drunk* (със запазен правопис) *xxx*
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
24-01-2010 - 07:16:23
Абсолютно съм съгласен с Продавач.Евтинията с е отлага за кога не с е знае,но мисля че след около 10-15 години,когато нещата ще са няколко пъти на горе.Ще има плавно и равномерно поскпъване може би в рамките на 4-5 % годишно.Пазара се самоурегулира и в момента се отласва от дъното.Голяма е заслугата и на новото правителство,което успя да овладее ситуацията при положение че комунистите и турците ни засилиха по нанадолнището.
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
24-01-2010 - 07:25:36
avatar
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
24-01-2010 - 08:53:54
Бях се зарекъл де не коментирам цени , а само сеири, но един уважван от мен опонент в миналото - Продавач, ме провокира . Сега май вече не сме опоненти по отношение на цените , защото май вижданията ни вече съвпадат и май не аз съм си сменил таргета.
Само съвсем добронамерено ще напомня на Продавач какви ги пишеше преди 2-3 годни при 1200 на дупка в Младост и 2000-2500 стара тухла в Лозенец. Тези цени задължително трябваше да се умножата с КМНКСНП= 1, 3. ( Коефициент на Мозъчна Недостатъчност на Купувача и Селска Наглост на Продавача) и се получваше за чиста площ ..........а бе който иска да смята- иска се поне 4-то отделение завършено-толкова, колкото беше учил Самоковеца когато си получи дипломата за завършено виШо по икономика.
Та, нещата си идват на мястото, макар и бавно, т.е закопаването на пари в бетон и тухли би трябвало да понамалее за сметка на развитието на други дейности Мой познат, доктор на техническите науки, го каза най-точно веднъж гледайки София от връх Камен дел- 1800 метра н.в.
" Спиро, дреме ми дедовия че съсипаха хубавия град, защото тук ще им е трудно да дойдат(на върха). Но представяш ли си какво можеше да направи този работлив народ(майстори , общи работници от къде ли не) с тези огромни пари , които се изсипаха долу, в Сънито, в Банско, ако бяха управалявани разумно ."
М..дааа , струва ми се че може да се помисли по това...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-24 09:21 от Спиридон Тепавичаров.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход