Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
13-01-2011 - 22:47:12
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
bibise
Статус , поста просто е върха.

За съжаление създателя на темата неразбира от доводи.По точно , когато няма как да отговори на фактите , предпочита да мълчи.Така е тази вечер.Несмее да пише в тази тема , макар и да е във форума.Но така е , защото е стопанин.
.................
Ха ха ха, лъжльооооооо!:} Я си свери часовника, виж предишния пост:]

Видах го.26 секунди.Писал съм , докато си писал.

Но я виж поста ми от преди 2 дни.След него си писал.Там мнението ми относително съвпада с това на Статус.А коментар няма - явно съм прав.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
13-01-2011 - 22:50:06
avatar
Quote
bibise
Quote
СТОПАНИН ... .
По отношение на третата мантра, не си вникнал в пазара като цяло. Значи освен преките чужди инвестиции в НИ, аз разглеждам износа на капитали като инвестиция и заробване на физически лица на ЕЦБ през големите банки-майки, чрез дъщерните им компании в БГ, като лесно получаваните кредити години наред. Понеже алчните , никога няма да спрат да бъдат алчни, или вълците няма да станат овце а само да изглеждат такива, колелото на тази рулетка ще се завърти отново. Настроенията са за ниски лихви по кредитите. Това какво ви говори?
Освен това бизнеса не издържа на тези лихвени нива в много сектори и ще има понижаване със сигурност. Иначе вълка ще си умори ягнетата отведнъж, а той има сметка да ги стриже. Сега разбрахте ли смляното?

Не.Не го разбрахме.

Каквато и да е банката , каквато и да е лихвата - клиента е българин.И неговата заплата ще повлияе върху цената на купуваният имот.
.................
Като не си разбрал връщай се във вечерното! Ще те улесня максимално- свери която и да е банка, дали дава с такава лекота ипотечен кредит в момента на хора със заплати 500лв. както през средата на 2008г. Искам отговора да е честен и откровен. Ако трябва ще пуснем анкета сред банкери.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
14-01-2011 - 00:25:24
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
bibise
Quote
СТОПАНИН ... .
По отношение на третата мантра, не си вникнал в пазара като цяло. Значи освен преките чужди инвестиции в НИ, аз разглеждам износа на капитали като инвестиция и заробване на физически лица на ЕЦБ през големите банки-майки, чрез дъщерните им компании в БГ, като лесно получаваните кредити години наред. Понеже алчните , никога няма да спрат да бъдат алчни, или вълците няма да станат овце а само да изглеждат такива, колелото на тази рулетка ще се завърти отново. Настроенията са за ниски лихви по кредитите. Това какво ви говори?
Освен това бизнеса не издържа на тези лихвени нива в много сектори и ще има понижаване със сигурност. Иначе вълка ще си умори ягнетата отведнъж, а той има сметка да ги стриже. Сега разбрахте ли смляното?

Не.Не го разбрахме.

Каквато и да е банката , каквато и да е лихвата - клиента е българин.И неговата заплата ще повлияе върху цената на купуваният имот.
.................
Като не си разбрал връщай се във вечерното! Ще те улесня максимално- свери която и да е банка, дали дава с такава лекота ипотечен кредит в момента на хора със заплати 500лв. както през средата на 2008г. Искам отговора да е честен и откровен. Ако трябва ще пуснем анкета сред банкери.

Отгово е не.Но как това влияе на пазара.

Нещо се обърка.Я си събери мислите и давай пак.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
14-01-2011 - 10:32:24
Какво спорите как влияят на пазара заплатите от 500 лева. Те вече повлияха, сега цените отговарят на заплати от 500 лева.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
14-01-2011 - 11:24:50
avatar
Quote
bibise
Quote
СТОПАНИН ... .
По отношение на третата мантра, не си вникнал в пазара като цяло. Значи освен преките чужди инвестиции в НИ, аз разглеждам износа на капитали като инвестиция и заробване на физически лица на ЕЦБ през големите банки-майки, чрез дъщерните им компании в БГ, като лесно получаваните кредити години наред. Понеже алчните , никога няма да спрат да бъдат алчни, или вълците няма да станат овце а само да изглеждат такива, колелото на тази рулетка ще се завърти отново. Настроенията са за ниски лихви по кредитите. Това какво ви говори?
Освен това бизнеса не издържа на тези лихвени нива в много сектори и ще има понижаване със сигурност. Иначе вълка ще си умори ягнетата отведнъж, а той има сметка да ги стриже. Сега разбрахте ли смляното?

Не.Не го разбрахме.

Каквато и да е банката , каквато и да е лихвата - клиента е българин.И неговата заплата ще повлияе върху цената на купуваният имот.

Тая логика кърти мивки, цепи мрака, тепа рибата.
Абе това май наистина е форум за забава.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
14-01-2011 - 12:00:37
avatar
Е много ясно, ако няма лесни и евтини кредити, заплатата (приходите) са най-важният фактор.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
14-01-2011 - 20:37:17
avatar
Quote
Брокеръ
Е много ясно, ако няма лесни и евтини кредити, заплатата (приходите) са най-важният фактор.
...............
Това казва всичко. АКО. Но аз твърдя, че скоро ще има пак лесни кредити. А пък бибиси е толкова тъп, че не разбра това което е схванал и брокеръ преди девети септември през последната голяма война.:]
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
14-01-2011 - 21:39:30
avatar
Аз пак чакам да разбера, как се купува имот с заплата 500 или 1000 лв. макар че и тези пари масово не се достигат (неплатени отпуски, неизпълнени договори и т.н.)?

ама сложете и ток и вода поне, хараната да приемем, че сте на диета и 200 кинта ви стигат smiling smiley
деца за сега не включваме smiling smiley
почивки и волни излети също smiling smiley
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
14-01-2011 - 21:49:35
avatar
Quote
palamud
Аз пак чакам да разбера, как се купува имот с заплата 500 или 1000 лв. макар че и тези пари масово не се достигат (неплатени отпуски, неизпълнени договори и т.н.)?

ама сложете и ток и вода поне, хараната да приемем, че сте на диета и 200 кинта ви стигат smiling smiley
деца за сега не включваме smiling smiley
почивки и волни излети също smiling smiley
..................
Ами питай банките как отпускаха кредити на такива хора бе тъпагьоз!!! Толкова ли си семпъл, че не разбираш, че тези пари бяха лесно отпуснати от странство. Другия път да не питаш пак в неведение? Като си извън пазара бил винаги кой ти е виновен? Лузър Х3
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
14-01-2011 - 22:00:22
Стопанина,ми те банките и сега отпускат лесни кредити бре,въпроса е в това, да отговаряш на условията!!!
Малцина са тези ,които отговарят в момента и точно те, не искат и да чуят за кредити на такива лихви.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход