Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 17:27:37
Ти в кратки и прости изречения каза, че човекът дал линк към обявата, не бил разбрал, защото на гугъл преводача, така казва.
Аз в кратки и прости изречения, без да те обиждам директно, ти казах, че не си права изобщо, а в този разговор ти трябва да си от страната на професионалиста и да ги "разбираш тия работи".
След като не знаеш езикът, на който е написана обявата, поне си направи труда да провериш това, което твърдиш има ли изобщо някаква аргументирана основа. Даже ти казах как, един прост речник върши чудесна работа, но изисква знания как се ползва.
А иначе ми е забавно да си комуникирам с хора като теб и Дичо smiling smiley вие олицетворявате много ясна прослойка от нашето общество и е нужно да ви се показва кои сте всъщност, независимо кои си мислите, че сте.
Та с две думи давай ми материал и аз няма да спра да те поставям на място.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 17:38:16
avatar
Quote
brotarius

А иначе ми е забавно да си комуникирам с хора като теб и Дичо smiling smiley вие олицетворявате много ясна прослойка от нашето общество и е нужно да ви се показва кои сте всъщност, независимо кои си мислите, че сте.
Та с две думи давай ми материал и аз няма да спра да те поставям на място.

М,да! Пак не схвана, а писах кратко, ясно и с думи прости...........
Щом напираш- давай,"поставяй на място", ще се забавляваме всички. :]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 17:50:37
brotarius ,на мен също ми е хубаво да общувам с толкова елементарни неудачници като теб, защото така още повече ме харесват. Кой съм аз личи по крайния резултат - т.е. по джоба. Весела Коледа ! Прибери шпагата, не си подготвен.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 17:58:43
avatar
Обикновено, когато някой се обърка, казва "извинете, обърках се". А то - детска градина. Камелия и dicho като си пийнат, се връщат във втора група по акъл и аргументи. Даже май и без да си пийват са там.

*drink1*
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 17:59:11
Quote
dicho
brotarius ,на мен също ми е хубаво да общувам с толкова елементарни неудачници като теб, защото така още повече ме харесват. Кой съм аз личи по крайния резултат - т.е. по джоба. Весела Коледа ! Прибери шпагата, не си подготвен.

Сигурно си любимеца на клиниката!:}
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 18:05:13
Quote
dodo2
Обикновено, когато някой се обърка, казва "извинете, обърках се". А то - детска градина. Камелия и dicho като си пийнат, се връщат във втора група по акъл и аргументи. Даже май и без да си пийват са там.

*drink1*

Диагнозата на дичката е Dementia senilis !*yes*
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 18:11:38
Абе тоя Google translate много зле.

Иначе по спора. Апартамента е 2 стаи + кухня + паркоместо.

Ако някой иска да се хващаме на бас.

А Камелия за новата година да вземе да научи поне един чужд език, без руски, или да изкара един курс по математика.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 18:11:51
Quote
камелия


Ей това преведе чичко ти Гугъл. Той ли не е доразбрал, ти ли?:]

Описание

Доброто и просторен апартамент с 2 спални в жилищен комплекс. Дневна с кухненски бокс, спалня и голяма баня.
Съоръжения

Ламинираните подови плочки бял прозорец мазе пералня складово помещение под наем Паркинг
Весела Коледа и на теб. Ако се озърташ напрегнато като вървиш по улицата, щото ти се струва че те дебне брокер, да ти предложи нещо за купуване, да знаеш че не е така. Просто си се преуморил от много бачкане......smiling smiley

Здравей лельо Ками!
Не бих сложил линк към обява, в която не разбирам какво пише, също така и не бих разчитал на чичко ти Гугъл за да си я преведа.
Я пробвай пак, примерно с това:
Garage/ Stellplatz: Tiefgarage
получава се като превод:
Garage / Parking: Underground

Ех, аз пък що го преведох на английски, ама нищо, ти и другите "ерудити" ще ползвате чичко Гугъл noch einmal за превод на бг winking smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 18:18:09
Quote
dicho
brotarius ,на мен също ми е хубаво да общувам с толкова елементарни неудачници като теб, защото така още повече ме харесват. Кой съм аз личи по крайния резултат - т.е. по джоба. Весела Коледа ! Прибери шпагата, не си подготвен.

Не знам дали така те харесват повече, но определено така още повече изпъкваш с интелект smiling smiley. Колкото до 'джоба' като краен резултат дай да го видим, сподели нещо, кой си, с какво можеш да се похвалиш, хем ще подадеш още малко материал smiling smiley.

Иначе Весела Коледа и забавна нова година!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 18:18:12
avatar
Що удобно пропусна, че за гаража се плаща месечен наем? Ще ти кажа, щото си сривльо като 90% от форума. Понеже си симпатяга, ще те подсетя нещо- никога не са забогатявали 90-те%. Винаги 10-те. Хайде отивай да мислиш навръх коледа кой, кога , колко и защо, че не ме слушат пръстите от червеното вино и ястията вече.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход