Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 18:27:30
Quote
СТОПАНИН ... .
Що удобно пропусна, че за гаража се плаща месечен наем? Ще ти кажа, щото си сривльо като 90% от форума. Понеже си симпатяга, ще те подсетя нещо- никога не са забогатявали 90-те%. Винаги 10-те. Хайде отивай да мислиш навръх коледа кой, кога , колко и защо, че не ме слушат пръстите от червеното вино и ястията вече.:]

Какви наеми на гаражи smiling smiley , да не ти липсва основна грамотност и да се затрудняваш с четенето?!
Лошото е, че не си представител на интересно съсловие и като такъв не ставаш даже за майтап, така че дерзай winking smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 18:46:29
brotarius , нямам намерение да се доказвам , още по - малко тук и най - малко пред вас - злобните поплювковци. За джоба ми съди сам - от 20 г. посреднича при сделки с имоти.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 18:56:05
avatar
Quote
dicho
...За джоба ми съди сам - от 20 г. посреднича при сделки с имоти.

20 години НИЩОПРАВЕНЕ ! Време е да се захванеш с нещо !
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:00:15
Quote
dicho
brotarius , нямам намерение да се доказвам , още по - малко тук и най - малко пред вас - злобните поплювковци. За джоба ми съди сам - от 20 г. посреднича при сделки с имоти.

Всъщност и аз не искам да се доказваш, ти намекна нещо за 'джоба си'.
Аз искам да водя аргументиран спор точно в професионалното ти поприще от уж 20 години като давам аргументи и позовавам на добри световни практики, но отреща се чува само 'ти не разбираш', ' ти няма от къде да знаеш', 'ти си злобен поплювко' и т.н информационен шум smiling smiley.
А за това кой, какво и колко смятам писаното тук го показва и се надявам на още много от твоя страна. Аз обещавам да не пропусна повод за добра закачка с 'професионалиста', когато имам време smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:06:24
avatar
Бруталниос, искаш ли на всеки пост на професионалисти в сферата на имотите или просто неграмотни ъпъри като мен, да преброим колко злобни поста има от страна на сривльовци. Хайде моите не ги броете, защото не съм в тази гилдия, а съм любител инвестор в имоти. Но тогаз да видим колко сривльовци с колко мнения се нахвърляте на хора които работят с имоти и им давате безумни указания или критики?:}
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:11:31
avatar
В този форум "професионалисти в сферата на имотите" няма, така че няма какво да се брои.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:17:05
Quote
СТОПАНИН ... .
Бруталниос, искаш ли на всеки пост на професионалисти в сферата на имотите или просто неграмотни ъпъри като мен, да преброим колко злобни поста има от страна на сривльовци. Хайде моите не ги броете, защото не съм в тази гилдия, а съм любител инвестор в имоти. Но тогаз да видим колко сривльовци с колко мнения се нахвърляте на хора които работят с имоти и им давате безумни указания или критики?:}

Тази статистика надали е особено интересна и зависи основно от факта, колко някой е податлив на провокации, което не е моя случай smiling smiley, но ако искаш да говорим по същество за "безумни указания или критики" заповядай. Или и ти смяташ, че всичко е супер на пазара на НИ в бг, не може да се подобри и изобщо по никакъв начин не зависи от брокерите smiling smiley. Те са като наблюдатели, които само участват в процеса, прибирайки някакви пари.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:20:26
brotarius , не ме разсмивай човече, как да водя спорове с лаици ?! Мога да поспоря с някой ,който това работи, от това разбира, а то....току прочетеш нещо от додко, с него ли да споря ?! В тази тъпа тема например ти прочете ли нещо професионално или разумно , освен това, че брокерите сме виновни за всичко - за размерите,за цените, за законите, за нечие чуждо решение, за идването на селяндурите в София, и т.н., и т.н. ?! Ето drakkar ме е поздравил с "НИЩОПРАВЕНЕ", този човек има ли представа според теб от моята работа , въобще от пазара на имоти ?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:21:57
avatar
Quote
dodo2
В този форум "професионалисти в сферата на имотите" няма, така че няма какво да се брои.

А, не така, не се отмятай! Ти си най- големият специалист. Я си препрочети постовете- що акъл си дал, що критики си отправил, що квалификации си нахвърлял.
Пък, не си и сам. Що не се преброите- всички, дето като мишки се криете, когато ви попитам какво и къде работите, че да си дам аз мнението за това, което вършите, но " компетентно" сте на всяко гърне- мерудия?
А за пиенето- не прехвърляй собствените си проблеми на другите.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:29:05
Аз не казах, че сте виновни за всичко, а че от вас зависят доста неща, които имат огрооомна възможност за подобрение, Естествено вие сте си доволни от статуквото, защото все още има шарани, но аз го правя от добри чувства и ви намеквам, че шараните са на изчерпване и е време за промяна.
Ти естествено щото ги разбираш много нещата няма какво да кажеш освен, че съм лаик, а от къде знаеш, че не работя и аз в тази област?
Та ако искаш да се върнем на темата по същество: какво точно ви пречи да обявявате квадратурите на жилищата като в цивилизованите държави? Може би факта, че и вие не ги знаете?! и не знаете как да ги откриете?! мързел?!.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход