Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:05:57
avatar
Quote
dodo2
Пак се проявяваш като кривогледа. Сега интересно е да разберем кривогледа си наистина или като децата в детската градина събираш очите, за да привлечеш внимание.

Тц, привличането на внимание е твой и на няколко други " специалисти- дялани камъни", патент. Тук се чувствате велики, сипейки хули и квалификации по хора, които не познавате.
Ако имахте малко здрав разум, щяхте да се запитате- какво би станало, ако кажете къде и какво работите, а ние почнем да ви даваме акъл как да го правите.......
Няма да стане, обаче- за това се искат някои по- различни качества, които вие, скритите зад анонимността си, не притежавате.
Така че, дерзай- продължавай да се изживяваш като корифей в област, от която идея нямаш. smoking smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:10:57
avatar
Quote
dodo2
Ками, вече написа подобно и помисли, че не се е изпратило ли smiling smiley Ти няма ли да готвиш, направи си поне сандвич, за да ти се избистри умът?

хи,хи, аху иху, детската градина

Quote
камелия
Хи,хи! Дялан камък- дето го сложиш, все става........:]
Специалист по всичко-тия са ми любимите.

Quote
камелия
Аха, дялан камък- дето го сложиш, все пасва......:]
Тая порода ми е най- любимата.

Ето ти въпрос с повишена трудност- защо, според теб, се е наложило да напиша отново поста?
Дали ще обясниш?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:12:39
Та ако искаш да се върнем на темата по същество: какво точно ви пречи да обявявате квадратурите на жилищата като в цивилизованите държави? Може би факта, че и вие не ги знаете?! и не знаете как да ги откриете?! мързел?!.
--------------
Ако имаше най - малка представа от това какво търсят купувачите, какво ги интересува, какви са стъпките при покупка на имот, нямаше да пишеш подобни неща. Ето, ще се повторя , само за теб - за 20 г. работа двама са клиентите, които са мерили с ролетка преди да вземат решение за покупка, защо според теб останалите хиляди, които са минали през моята АНИ не питат за размери и не задават изконният въпрос "Колко кв м е един кв м ?", , защото са тъпи може би ? А ти - не.Защото не знаят какво да гледат и питат? А ти - знаеш. Да, не знам и няма как да знам размерите на всички помещения по простата причина, че това никого не интересува, а който се интересува - да си ги премери.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-25 20:14 от dicho.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:18:53
avatar
Защо в немските, френските и т.н. сайтове за НИ има всякаква информация - квадратура, снимки ...
Техните купувачи са тъпи според теб, а Дичо ?
Не, досегашните българси купувачи бяха тъпи, щото купуваха боклуци без да питат и мерят. Що не вземете малко от чуждия опит, сигурно няма да се получи като там,ама поне пробвайте.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:36:18
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Ками, вече написа подобно и помисли, че не се е изпратило ли smiling smiley Ти няма ли да готвиш, направи си поне сандвич, за да ти се избистри умът?

хи,хи, аху иху, детската градина

Quote
камелия
Хи,хи! Дялан камък- дето го сложиш, все става........:]
Специалист по всичко-тия са ми любимите.

Quote
камелия
Аха, дялан камък- дето го сложиш, все пасва......:]
Тая порода ми е най- любимата.

Ето ти въпрос с повишена трудност- защо, според теб, се е наложило да напиша отново поста?
Дали ще обясниш?

Защото се обърка. Научи това нещо "Обърках се" - повтори го 100 пъти и може би ще започнеш да го употребяваш, когато се случи.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:41:05
avatar
Quote
камелия

Ето ти въпрос с повишена трудност- защо, според теб, се е наложило да напиша отново поста?
Дали ще обясниш?

Quote
dodo2
Защото се обърка. Научи това нещо "Обърках се" - повтори го 100 пъти и може би ще започнеш да го употребяваш, когато се случи.

Браво! Чудесно, компетентно мнение на специалист- дялан камък. :]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:43:11
Quote
dicho
Та ако искаш да се върнем на темата по същество: какво точно ви пречи да обявявате квадратурите на жилищата като в цивилизованите държави? Може би факта, че и вие не ги знаете?! и не знаете как да ги откриете?! мързел?!.
--------------
Ако имаше най - малка представа от това какво търсят купувачите, какво ги интересува, какви са стъпките при покупка на имот, нямаше да пишеш подобни неща. Ето, ще се повторя , само за теб - за 20 г. работа двама са клиентите, които са мерили с ролетка преди да вземат решение за покупка, защо според теб останалите хиляди, които са минали през моята АНИ не питат за размери и не задават изконният въпрос "Колко кв м е един кв м ?", , защото са тъпи може би ? А ти - не.Защото не знаят какво да гледат и питат? А ти - знаеш. Да, не знам и няма как да знам размерите на всички помещения по простата причина, че това никого не интересува, а който се интересува - да си ги премери.

Щом задавам отново въпроса, значи не съм доволен от отговора. Ако ще се извинявате пак с великата наредба 7, че така искали инвеститорите, че сайтовете нямали поленца и т.н, то това са извинения, не основания. Аз за основанията писах в предните си постове и ако искате може да ги оборите с нещо повече от "Това не е вярно".
Тук обаче в този си пост се поизпусна и засегна наистина съществото на проблема.
Може аз нещо да съм крив в разбиранията си, но вие като длъжностна характеристика някъде там трябва да сте и консултанти и тъй като приемате и продавача и купувача като клиенти би трябвало да консултирате и двете страни. Та според мен именно вие трябва да сте тези, които разясняват нещо толкова основно като квадратурата на едно жилище във всичките и форми, които е родил изродения бг пазар. Вие не го правите именно, защото не сте попадали на взискателни и добре подготвени клиенти, каквито са именно в цивилизованите държави.
Ще ми е интересно как би продал имот на германец например smiling smiley, който знае точно какво да те пита. Естествено той никога не би звъннал на бг обява, но това е тотално друга тема.
Та по същество, да аз смятам, че наистина клиентите масово не бяха подготвени и попаднаха в ръцете на недобросъвестни посредници и инвеститори и това е причината на състоянието на пазара на НИ в момента и се надявам това да се промени в близко бъдеще.
А ако наистина смяташ, че съм лаик и нищо не разбирам, чувствай се свободен да цитираш нещо не вярно написано от мен и ако може аргументирано да го обориш.
Истината е, че покупката на имот е силно емоционална постъпка и както не веднъж е даван пример, българина много повече внимава при покупката на автомобил, отколкото на имот. Емоциите от своя страна могат да бъдат манипулирани и едно от нещата, което правихте и се опитвате да правите все още е именно това, да подтиквате и без друго комплексираните българи. Това ви поведение прозира много ясно и тук във форумите.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:45:45
avatar
Отричаш, че си се объркала ли? Това някакъв нов похват ли е - да пишем по два пъти почти едно и също, защото междувременно се е появило ново мнение и като сме се върнали обратно в темата сме си казали "я, къде ми изчезна мнението?" :}
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:46:41
Ками, защото днес е Коледа и се случват чудеса, ще ти споделя, че аз професионално се занимавам образно да осигурявам достъп на такива като теб да словоблудстват по форуми, да си четат пощите, да пускат обяви и реклами и други дейности от този род.
За това, което правя се изисква квалификация и както се вижда, явно аз или някой мой колега добре си вършим работата, защото ти продължаваш да словоблудстваш smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:49:21
avatar
Quote
brotarius
Ако ще се извинявате пак ..., че сайтовете нямали поленца и т.н

Едно време Камелия така се оправдаваше за една нейна обява, че нямало достатъчно място за писане. Само че беше на 1/3 от лимита за дължина на текст на полето.

Тайната в скапаните обяви е тази, че важното е да се обадиш, а те после ти казват "ха, тази обява ако не отговаря на изискванията ви, ние ще ви предложим други", вече претендират да са твоите брокери и да искат "комисионО".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход