Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:35:10
avatar
Quote
brotarius

Та ако искаш да се върнем на темата по същество: какво точно ви пречи да обявявате квадратурите на жилищата като в цивилизованите държави? Може би факта, че и вие не ги знаете?! и не знаете как да ги откриете?! мързел?!.

Е, това отново го обясних преди един ден. За хиляден път.
Но, ти не искаш да дискутираш, нито те интересува нещо по същество. Затова ти писах, че на чист български език и с думи прости, не можеш да схванеш. :]
Защо не кажеш, ти от коя прослойка на нашето общество си, та да си поговорим по същество за нещата, които вършиш в работата си?eye popping smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:37:15
avatar
Quote
dodo2
В този форум "професионалисти в сферата на имотите" няма, така че няма какво да се брои.

Додо,
ти знаеш ли че има наука "посредничество при сделки с недвижим имоти". И Дичката е "специалист", кандидат Нобелов лауреат за общ принос към човечеството smiling smiley 20 години е прекарал в научни изследвания :]

Може да прочетете всичките му мъдрости тук ...
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:43:49
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
В този форум "професионалисти в сферата на имотите" няма, така че няма какво да се брои.

А, не така, не се отмятай! Ти си най- големият специалист. Я си препрочети постовете- що акъл си дал, що критики си отправил, що квалификации си нахвърлял.
Пък, не си и сам. Що не се преброите- всички, дето като мишки се криете, когато ви попитам какво и къде работите, че да си дам аз мнението за това, което вършите, но " компетентно" сте на всяко гърне- мерудия?
А за пиенето- не прехвърляй собствените си проблеми на другите.

Аз не съм казвал, че съм "специалист по имоти", специалист съм в други области. Виждам простотията ви и имам достатъчно свободно време да я дискутирам.

По същия начин не е задължително да съм специалист офталмолог, за да ти кажа, че си кривогледа, ако си кривогледа, нали? Така че обръщай внимание, какво се говори тук, току виж имало полза. Ако не намираш такава - лошо.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:49:29
avatar
Quote
brotarius
Quote
СТОПАНИН ... .
Бруталниос, искаш ли на всеки пост на професионалисти в сферата на имотите или просто неграмотни ъпъри като мен, да преброим колко злобни поста има от страна на сривльовци. Хайде моите не ги броете, защото не съм в тази гилдия, а съм любител инвестор в имоти. Но тогаз да видим колко сривльовци с колко мнения се нахвърляте на хора които работят с имоти и им давате безумни указания или критики?:}

Тази статистика надали е особено интересна и зависи основно от факта, колко някой е податлив на провокации, което не е моя случай smiling smiley, но ако искаш да говорим по същество за "безумни указания или критики" заповядай. Или и ти смяташ, че всичко е супер на пазара на НИ в бг, не може да се подобри и изобщо по никакъв начин не зависи от брокерите smiling smiley. Те са като наблюдатели, които само участват в процеса, прибирайки някакви пари.
....................
Не смятам, че всичко е супер на пазара на НИ, даже съм си патил от излишно ходене по огледи като купувач и им знам най-гадните номера. Примерно да снимат съседна сграда или да напишат главната улица пък имота да се окаже ако е търговски на 100 метра навътре и други такива. Ако е парцел се лъже масово в квадратурата - примерно ако е 410кв.м се пише 500 и т.н. Ако няма санитарен възел, се пише че е артистичен. Демек ако си човек на изкуството нямаш право да сереш и прочее. Само, че аз уважавам професията на брокер на НИ, защото всички я плюете, но ако човека е коректен можем да стигнем до доста добър и ползотворен пазърлък на конкретен имот. Доволен съм много от двама брокери на две компании. Единия беше към Олимп ЮВ. Другия от някаква световно неизвестна компания ситуирана на ул.Веслец. Както и да е да не си помисли някой, че им правя реклама, доволен съм от конкретните брокери не от компаниите.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:53:07
brotarius , ти си поредното доказателство за човек, който не чете какво пишем ние, които правим рекламата и както каза един твой съотборник - едно си баба знае, едно си бае ! На твоя въпрос е отговаряно безброй пъти, ако още на знаеш отговора, проблема си е твой. Какво зависи от нас ? Цените ? Хорските възможности или желания ? Качеството на строителството ? Би ли уточнил, щото е просто да се разбере - след като работата ми върви, след като брокерите ми печелят достатъчно, след като клиентите ми се увеличават, след като мога да посрещна не една криза спокойно, какво точно искаш? Ако се стискам да давам пари за реклама, ако рекламата ми е такава, че никой да не ми се обажда, кое от горното щеше да е вярно ?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:53:28
avatar
Quote
dodo2
Аз не съм казвал, че съм "специалист по имоти", специалист съм в други области. Виждам простотията ви и имам достатъчно свободно време да я дискутирам.

Хи,хи! Дялан камък- дето го сложиш, все става........:]
Специалист по всичко-тия са ми любимите.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:55:11
avatar
Пак се проявяваш като кривогледа. Сега интересно е да разберем кривогледа си наистина или като децата в детската градина събираш очите, за да привлечеш внимание.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 19:55:26
avatar
Quote
dodo2
Аз не съм казвал, че съм "специалист по имоти", специалист съм в други области. Виждам простотията ви и имам достатъчно свободно време да я дискутирам.

Аха, дялан камък- дето го сложиш, все пасва......:]
Тая порода ми е най- любимата.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:00:50
avatar
Ками, вече написа подобно и помисли, че не се е изпратило ли smiling smiley Ти няма ли да готвиш, направи си поне сандвич, за да ти се избистри умът?

хи,хи, аху иху, детската градина

Quote
камелия
Хи,хи! Дялан камък- дето го сложиш, все става........:]
Специалист по всичко-тия са ми любимите.

Quote
камелия
Аха, дялан камък- дето го сложиш, все пасва......:]
Тая порода ми е най- любимата.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 20:02:21
Quote
dicho
brotarius , ти си поредното доказателство за човек, който не чете какво пишем ние, които правим рекламата и както каза един твой съотборник - едно си баба знае, едно си бае !

Леле! moody smiley Това аз съм го писала... :]

Ама май права съм била... :]*drink1*

Честита Коледа на всички! smiling smiley*rose**drink2**drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход