Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 14:57:01
avatar
Ейййй Геко един по-евтин апартамент да намери в Майнц и той да се окаже гарсионерка, пък и да излъже че имало гараж. Добре че са таквиз копои като Камито да го извади на показ!:] Щом ти се струва еФтинко в Майнц ходи там бре и зубри немски или по-скоро при тези цени - турски:]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 15:10:07
avatar
Quote
gekko
Дневната не е с кухненски бокс, а с отделна кухня, пише го съвсем ясно. Както каза някой жилището струва 60 заплати на неквалифициран работник. А глупостта е че си съчиняваш разни неща и ги пишеш като за истина, по-добре иди да готвиш нещо, дано да ти се отдава по-добре.

Ето ти превода, направен на Гугъл преводача.

Продажната цена: 69.000,00 EUR
Покана за представяне на 183,14 EUR на финансиране: Месечната тарифа (по оценка)

183.14 EUR
Зала: 2.00
Жилищна площ: 63.00 кв.м.

Предприятието площ: 7.00 m²
Етаж: 4
Брой етажи на сградата: 5
Спални: 1
Бани: 1
Keller: Да
Балкон / Тераса: Да
Асансьор: Да
Имоти Статус: Поддръжка
Качество на оборудване: Нормална
Отопление: ТЕЦ
Гараж / Паркинг: Подземен
Брой на гараж / паркомясто: 1
Кабелен:
Проверка на наличност сега

HOA такса: 170,00 EUR
Под наем: Да
Приходи от наем на месец: 424,00 EUR
Комисия: 5.95% вкл. Данък

Описание

Доброто и просторен апартамент с 2 спални в жилищен комплекс. Дневна с кухненски бокс, спалня и голяма баня.
Съоръжения

Ламинираните подови плочки бял прозорец мазе пералня складово помещение под наем Паркинг
Местоположение

В близост до университет и добри транспортни връзки до Майнц и Баб. За ежедневните нужди на всички на място
Други

Апартаментът се отдава под наем и ще донесе връщането на около 7% от места за паркиране е включена в образа CP 1


Това е. :]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 15:14:00
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Ейййй Геко един по-евтин апартамент да намери в Майнц и той да се окаже гарсионерка, пък и да излъже че имало гараж. Добре че са таквиз копои като Камито да го извади на показ!:] Щом ти се струва еФтинко в Майнц ходи там бре и зубри немски или по-скоро при тези цени - турски:]

Вече съм убеден, че четенето не ти е силната страна, този апартамент не съм го намерил аз, освен това апартамента по българските стандарти се води двустаен, хол, кухня и спалня. Аз живея в Германия от години и немски знам отдавна, турски ти трябва да учиш защото доскоро турчин "разпределяше проциите на финансиране в държавата" в която ТИ живееш и една турска партия е третата политическа сила в страната в която ТИ живееш. Може и цигански да ти се наложи да научиш.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 15:26:05
avatar
Гастарбайтерю,. нали това ти си го написал и леко в лево противоречи на последното ти мнение. Та кой не можеше да чете 1 файтон партийке?
...........................
спалня - абе тези хора що не са го обявили като тристаен, тъпаци spinning smiley sticking its tongue out
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 15:33:41
avatar
Quote
камелия
Quote
gekko
Дневната не е с кухненски бокс, а с отделна кухня, пише го съвсем ясно. Както каза някой жилището струва 60 заплати на неквалифициран работник. А глупостта е че си съчиняваш разни неща и ги пишеш като за истина, по-добре иди да готвиш нещо, дано да ти се отдава по-добре.

Ето ти превода, направен на Гугъл преводача.

Продажната цена: 69.000,00 EUR
Покана за представяне на 183,14 EUR на финансиране: Месечната тарифа (по оценка)

183.14 EUR
Зала: 2.00
Жилищна площ: 63.00 кв.м.

Предприятието площ: 7.00 m²
Етаж: 4
Брой етажи на сградата: 5
Спални: 1
Бани: 1
Keller: Да
Балкон / Тераса: Да
Асансьор: Да
Имоти Статус: Поддръжка
Качество на оборудване: Нормална
Отопление: ТЕЦ
Гараж / Паркинг: Подземен
Брой на гараж / паркомясто: 1
Кабелен:
Проверка на наличност сега

HOA такса: 170,00 EUR
Под наем: Да
Приходи от наем на месец: 424,00 EUR
Комисия: 5.95% вкл. Данък

Описание

Доброто и просторен апартамент с 2 спални в жилищен комплекс. Дневна с кухненски бокс, спалня и голяма баня.
Съоръжения

Ламинираните подови плочки бял прозорец мазе пералня складово помещение под наем Паркинг
Местоположение

В близост до университет и добри транспортни връзки до Майнц и Баб. За ежедневните нужди на всички на място
Други

Апартаментът се отдава под наем и ще донесе връщането на около 7% от места за паркиране е включена в образа CP 1


Това е. :]


Ех Ками, Ками както и друг път съм ти казвал тъпа си като гъз !!! Ако използваш преводача на yahoo може и с 4 стаи да се окаже жилището, ама така е като не знаеш езици.... тъжна картинка си, цялата ти работа е такава Ками.

Кое аз съм написал и на кое противоречи? "Това", "онова", "леко в лево", айде весела Kоледа вярвайте в каквото искате. Научи се да се изразяваш и да четеш ! А Камито да учи чужди езици, че само с гугъл до никъде няма да стигне.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 16:20:55
Quote
др. Иванов
Егати държавата в която апартамент в столицата може да се купи за 30000 лв.!

Прав си Иванов, Егати и държавата егати и столицата егати и гетата мизерни. Темата обаче е размерът. А размерът има заначение. Под 65 квдрата се нарича секс квартира, а не жилище. Жилище е място за живеене, не за временно пребиваване.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 16:38:03
avatar
Quote
gekko


Ех Ками, Ками както и друг път съм ти казвал тъпа си като гъз !!! Ако използваш преводача на yahoo може и с 4 стаи да се окаже жилището, ама така е като не знаеш езици.... тъжна картинка си, цялата ти работа е такава Ками.

Кое аз съм написал и на кое противоречи? "Това", "онова", "леко в лево", айде весела Kоледа вярвайте в каквото искате. Научи се да се изразяваш и да четеш ! А Камито да учи чужди езици, че само с гугъл до никъде няма да стигне.

Пикльо, мамин! Колко пъти съм ти казвала, че да си простак, е най- лесно?
Ти, като знаеш езика, защо не преведеш дума по дума, че да видим къде и в какво е разликата? Ама, друго си е, барабар Петко с простаците, да обиждаш и да бягаш по крилото.
Впрочем, ти всички световни езици ли знаеш, че толкова се перчиш?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 16:43:45
avatar
А, знае, кво знае тоя сривльо, бе. Знае да обижда дами друго не знае. Ако имаше и той превод, поне щеше да го преведе правилно този актьор. Нищо не става от такъв гащник. Да не говорим за Грийнбул, който е още по-зле. 65 м. били само секс квартира. Дори и 10 негъра да правят секс него едновременно, пак ще му е широко:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-25 16:45 от СТОПАНИН ... ..
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 16:54:44
Давай лельо Ками, доказвай се smiling smiley
То е ясно, че не може да се очаква някаква минимална езикова култура от вас, че да забележите, колко лош е превода на гугъл, но да се излагате е важно smiling smiley.
Тъй като нямам време да изпадам в подробности ще преведа дума по дума съществената част, с която преводача на гугъл очевидно не се е справил, а именно:
" 2 Zimmerwohnung in gepflegter Wohnanlage. Wohnzimmer, Küche, Schlafzimmer und großes Bad"
"2-стайно жилище в поддържана сграда. Хол, кухня, спалня и голяма баня."
Това може да се види и от снимките, на които ясно се виждат и 3-те отделни помещения, да не говорим, че това е превод, който може да бъде направен и от човек с речник, който знае латинската азбука. Естествено това са квалификации, далеч над тези на повечето брокери в България.
И още малко " Der Stellplatz ist im KP enthalten. Bild 1"
"Паркомястото влиза в продажната цена. Снимка 1" Пояснявам КP= Kaufpreis.
Хайде сега вземи речника и почвай да ме оборваш. smiling smiley
Как може да сте професионални брокери и да не можете да прочетете една нормално написана обява не мога да разбера?!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 17:08:52
avatar
Quote
brotarius
Давай лельо Ками, доказвай се smiling smiley
То е ясно, че не може да се очаква някаква минимална езикова култура от вас, че да забележите, колко лош е превода на гугъл, но да се излагате е важно smiling smiley.
Тъй като нямам време да изпадам в подробности ще преведа дума по дума съществената част, с която преводача на гугъл очевидно не се е справил, а именно:
" 2 Zimmerwohnung in gepflegter Wohnanlage. Wohnzimmer, Küche, Schlafzimmer und großes Bad"
"2-стайно жилище в поддържана сграда. Хол, кухня, спалня и голяма баня."
Това може да се види и от снимките, на които ясно се виждат и 3-те отделни помещения, да не говорим, че това е превод, който може да бъде направен и от човек с речник, който знае латинската азбука. Естествено това са квалификации, далеч над тези на повечето брокери в България.
И още малко " Der Stellplatz ist im KP enthalten. Bild 1"
"Паркомястото влиза в продажната цена. Снимка 1" Пояснявам КP= Kaufpreis.
Хайде сега вземи речника и почвай да ме оборваш. smiling smiley
Как може да сте професионални брокери и да не можете да прочетете една нормално написана обява не мога да разбера?!

Как може да си българин, но да не разбираш когато ти говорят с кратки и прости изречения на български?
Или, ти да не схващаш на родния си език, е нормално, но аз да не разбера какво пише на език, който не съм учила- не е?
Аман от тъпите ти изхвърляния. Идея нямаш коя съм и каква ми е квалификацията, но с юнашки плам ме плюеш, като че ли от това ти зависи самоуважението. Е, ако ще ти помогне да се чувстваш велик- давай, но е жалко да си толкова елементарен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход