Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 12:24:17
Другарю, би ли го развил по-подробно. Благодаря предварително.

Развил съм го в поста, а и многократно на други места! Трябва да съм бил най-малкото Хитлер, за да ме накажат да живея сред нищи духом сривльовци! Колко трябва да е окаян някой за да иска да живее в дива мизерия, в най-евтините места по света, сред мръсотия и нещастници като него самия? Аз лично не се виждам в място, където един апартамент струва 30 хил. лв., не съм заслужил с нищо това!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 12:42:23
Quote
zlostyr
Разпределение имало само в новото строителство :]. На тъп ли се правиш? Ако трябва на ръка го скицирай тоя апартамент старо строителство, на Paint го нарисувай, толкова ли е сложно, 3-4 стаи са. Виждал съм в много обяви направени на ръка скици - не е много красиво, но дава достатъчно информация.
Относно акъла - аз и останалите, които даваме акъли, обикновено сме клиенти и искаме да се подобри услугата(т.е. обявите). Теб не те ли интересува мнението на клиентите ти?
И защо не кажеш нещо за снимките или за местоположението на имота - и от тях ли няма смисъл?

Често в Германия и Австрия не пускат истинската скица, защото там е претрупано.

Ето примери от реални обяви за Мюнхен с компютърни скици.

[picture.immobilienscout24.de]

[picture.immobilienscout24.de]

[picture.immobilienscout24.de]

[picture.immobilienscout24.de]

[picture.immobilienscout24.de]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-25 12:45 от javcho.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 12:44:37
avatar
Quote
др. Иванов
Другарю, би ли го развил по-подробно. Благодаря предварително.

Развил съм го в поста, а и многократно на други места! Трябва да съм бил най-малкото Хитлер, за да ме накажат да живея сред нищи духом сривльовци! Колко трябва да е окаян някой за да иска да живее в дива мизерия, в най-евтините места по света, сред мръсотия и нещастници като него самия? Аз лично не се виждам в място, където един апартамент струва 30 хил. лв., не съм заслужил с нищо това!
................
Аз имам една теория според която сривльовците всъщност са комунисти. Не знам, защо се обръщат към теб с другарю, но съм сигурен че те са потомци на видни другари, които бяха свикнали да им раздават имоти без пари а по някакви заслуги към партията като доносничество примерно. Те затова към ден днешен не могат да преживеят факта на пазарните цени. Много често можеш да ги познаеш по това че обявяват колко трабвало да струва това или онова. Носталгия по държавно регулирани цени!
Виждам, че са все още мнозинство в този форум, но не веднъж съм казвал, че не е нормално във форуми за имоти и инвестиции те да оплюват имотите както и всякакъв род други инвестиции. Те са антиинвеститори и пълни гащници по същество, които ще видят имот в другия живот. Личи им по писанията за търпение. Само, че търпението го владеят единствено дългосрочните инвеститори.winking smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 12:50:16
Не, сривльовците са първо, прости хора, второ, произхождат от градската беднота или безимотни селяни, трето надничари, когато не са на социални помощи и четвърто, гастарбайтери от чужбина, които искат да купят нещо евтино "за делавера", която по закон не става при падащ пазар.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 12:54:46
Quote
др. Иванов
Не, сривльовците са първо, прости хора, второ, произхождат от градската беднота или безимотни селяни, трето надничари, когато не са на социални помощи и четвърто, гастарбайтери от чужбина, които искат да купят нещо евтино "за делавера", която по закон не става при падащ пазар.

Иванов призна, че пазар пада.

По Коледа наистина се случавали чудеса.*yes*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-25 12:55 от javcho.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 13:04:39
По-важното е, че цената на това жилище в Майнц е около 60 заплати на неквалифициран работник.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 13:20:11
Quote
др. Иванов
Другарю, би ли го развил по-подробно. Благодаря предварително.

Развил съм го в поста, а и многократно на други места! Трябва да съм бил най-малкото Хитлер, за да ме накажат да живея сред нищи духом сривльовци! Колко трябва да е окаян някой за да иска да живее в дива мизерия, в най-евтините места по света, сред мръсотия и нещастници като него самия? Аз лично не се виждам в място, където един апартамент струва 30 хил. лв., не съм заслужил с нищо това!

Ех Иванов, пак се наака публично и то в писмен вид. :]
И да те успокоя - няма емпирични данни, базирани на "интелектуалните" ти изяви, които дори да намекват, че си бил нещо повече от животновъд от анадолско.
И не лъжи - вероятно дълги години си живял на село и задникът ти е мръзнал във външния нужник.
После най-вероятно си живял и в панелка по времето, когато струваха 7-8 хил. лева.
Че не произхождаш от стар културен и заможен български род е ясно - те не пускаха/пращаха децата си в "третия свят", какъвто беше Бразилия по времето, когато твърдиш, че си бил там.
Изводите, които се натрапват, указват на силен парвенюшки синдром , гарниран с блудкава "самооценка" за собствен тарикатлък и успешно "далавараджийско включване". Тези изводи логично сочат за невъзможност за правилна интерпретация на понятия като "духовност", "сривльо", "дива мизерия" "мръсотия и нещастници" и корелацията на тези понятия с цените на имотите и мантрите на бивши партийни секретари ...ако изобщо има подобни корелации.*beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-25 13:21 от status.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 14:01:48
Quote
др. Иванов
Другарю, би ли го развил по-подробно. Благодаря предварително.

Развил съм го в поста, а и многократно на други места! Трябва да съм бил най-малкото Хитлер, за да ме накажат да живея сред нищи духом сривльовци! Колко трябва да е окаян някой за да иска да живее в дива мизерия, в най-евтините места по света, сред мръсотия и нещастници като него самия? Аз лично не се виждам в място, където един апартамент струва 30 хил. лв., не съм заслужил с нищо това!

От питката с късмети не ти ли се падна "странство"? Айде сбирай багажа, че и ти стана за хапчета. "Аристократите вън!!!!". В третия свят ти е мястото там имотите поскъпват.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-25 14:06 от Върколак.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 14:35:20
avatar
Quote
Da_Champion


Ето това се казва двустаен апартамент, господа имотковци и брокери!
Quote
камелия
Ей това преведе чичко ти Гугъл. Той ли не е доразбрал, ти ли?:]

Описание

Доброто и просторен апартамент с 2 спални в жилищен комплекс. Дневна с кухненски бокс, спалня и голяма баня.
Съоръжения

Ламинираните подови плочки бял прозорец мазе пералня складово помещение под наем Паркинг

Quote
gekko

По-добре си замълчи преди да кажеш поредната глупост, жилището има отделна кухня, това с боксовете в дневната в Германия много рядко се среща, освен това има паркомясто, а не платен паркинг. Интересно е че носи възвращраемост от 7% годишно и струва 160 месечни наема, което показва, че цената е реална. Възвращаемостта на едно подобно жилище в софия е под 3%.

Гечко, това превежда Гугъл- нескопосано, но ясно. Така че, дали това е единствения апартамент в Германия с бокс към дневната, не ме интересува. Говорим за маломерен двустаен или разширена гарсониера- избери си кое ти отърва повече. Оказа се и че, няма подземен гараж, както ни обясняваше юнакът. Никой не оспорва 160- те наема. Друг е въпросът, че и досега се пените да доказвате, че трябва да бъдат 100, най- много- 120, за да не е напомпана цената.
Та, за каква " поредна глупост" иде реч, умнико мамин?:spinning smiley sticking its tongue out
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 14:43:37
avatar
Дневната не е с кухненски бокс, а с отделна кухня, пише го съвсем ясно. Както каза някой жилището струва 60 заплати на неквалифициран работник. А глупостта е че си съчиняваш разни неща и ги пишеш като за истина, по-добре иди да готвиш нещо, дано да ти се отдава по-добре.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход