Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 21:58:25
защото знаеш, че това което правиш тук далеч не е достатъчно.
-------------
Аз ли се изживявам като последна инстанция , я се виж ?! Ти казваш кое е достатъчно ? Кой си ти ? Достатъчно е, повече от достатъчно, ама ти няма как да знаеш, а освен това си като развален грамофон.Понеже си много упорит /избягвам по-точна, но груба дума/, ще ти повторя - в печеливш отбор смени не се правят.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:00:08
avatar
Quote
dodo2
Ако я продаде, къде ще живее?
..............
Ех, Веселко безимотен и нещастен, разбира се че в някой от другите ми 9 НИ.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-25 22:00 от СТОПАНИН ... ..
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:02:57
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
dodo2
Ако я продаде, къде ще живее?
..............
Ех, Веселко безимотен и нещастен, разбира се че в някой от другите ми 9 НИ.

Мм...да, няма кешовица :] Ще се продава, а Камелия ще трябва да намери лапнишарани срещу 3 %. Аз не го искам, споменах ли ?!?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:04:04
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
dodo2
Ако я продаде, къде ще живее?
..............
Ех, Веселко безимотен и нещастен, разбира се че в някой от другите ми 9 НИ.

Ще трябва да си купиш палатка и спални чували значи.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:09:19
avatar
За сведение на безимотните клошари, няма да си продам нито един от деветте имота. Търся десети- ваканционен. Бях диверсифицирал в разни злата и други активи, но те не ми носят текущ доход като имотите и ги заебвам. Имотите са истината! Затова - ваканционен на морето. Въпреки, че там е пълно с диви пейзани. Ще избера по-височка локация и по- далеч от свлачищата. Сигурен съм че професионален брокер ще ми помогне, за разлика от професионален сривльо.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:14:11
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
За сведение на безимотните клошари, няма да си продам нито един от деветте имота. Търся десети- ваканционен. Бях диверсифицирал в разни злата и други активи, но те не ми носят текущ доход като имотите и ги заебвам. Имотите са истината! Затова - ваканционен на морето. Въпреки, че там е пълно с диви пейзани. Ще избера по-височка локация и по- далеч от свлачищата. Сигурен съм че професионален брокер ще ми помогне, за разлика от професионален сривльо.

За какво ти е имот на морето ? Трябват пари за бензин да отидеш дотам :]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:15:41
Quote
dicho
защото знаеш, че това което правиш тук далеч не е достатъчно.
-------------
Аз ли се изживявам като последна инстанция , я се виж ?! Ти казваш кое е достатъчно ? Кой си ти ? Достатъчно е, повече от достатъчно, ама ти няма как да знаеш, а освен това си като развален грамофон.Понеже си много упорит /избягвам по-точна, но груба дума/, ще ти повторя - в печеливш отбор смени не се правят.

То си беше ясно, че ще стигнем до тук без конкретика и аргументи и ми остава само да ти пожелая все така да си в печелившия отбор, но ще запазя солидния си скептицизъм, че това няма да е за дълго.
Аз от своя страна ще продължавам да ограмотявам хората около мен и ще ги подучвам, че ако на въпроса: "Колко са размерите на хола?", получат отговор: "Ами не знам, измери си ги сам!" е време да бягат или ако много харесат жилището, да сменят брокера.
А тези брокери, за които говоря, които сега са имагинерни, ще се появят, защото пазара рано или късно, ще стане по-взискателен. Въпросът е ти там ли ще си smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:18:54
avatar
Quote
drakkar
Quote
СТОПАНИН ... .
За сведение на безимотните клошари, няма да си продам нито един от деветте имота. Търся десети- ваканционен. Бях диверсифицирал в разни злата и други активи, но те не ми носят текущ доход като имотите и ги заебвам. Имотите са истината! Затова - ваканционен на морето. Въпреки, че там е пълно с диви пейзани. Ще избера по-височка локация и по- далеч от свлачищата. Сигурен съм че професионален брокер ще ми помогне, за разлика от професионален сривльо.

За какво ти е имот на морето ? Трябват пари за бензин да отидеш дотам :]
...........
Кажи една причина да ходя до там? Бензина ми е в резервоара, но на тебе в дъха.:}
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:22:49
То си беше ясно, че ще стигнем до тук без конкретика и аргументи и ми остава само да ти пожелая все така да си в печелившия отбор, но ще запазя солидния си скептицизъм, че това няма да е за дълго.
Аз от своя страна ще продължавам да ограмотявам хората около мен и ще ги подучвам
--------------
Съжалявам, че на Коледа ще го кажа, ама за съжаление ти си не по-малък комплексар от повечето лаици тук, щом се изживяваш като учител, ограмотител, подучител и др., остани си със здраве ! А мен не ме мисли, работя от 17 годишен, наскоро навърших 56 мога да спра когато си поискам



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-25 22:49 от dicho.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:41:48
avatar
Quote
dicho
То си беше ясно, че ще стигнем до тук без конкретика и аргументи и ми остава само да ти пожелая все така да си в печелившия отбор, но ще запазя солидния си скептицизъм, че това няма да е за дълго.
Аз от своя страна ще продължавам да ограмотявам хората около мен и ще ги подучвам
--------------
Съжалявач, че на Коледа ще го кажа, ама за съжаление ти си не по-малък комплексар от повечето лаици тук, щом се изживяваш като учител, ограмотител, подучител и др., остани си със здраве ! А мен не ме мисли, работя от 17 годишен, наскоро навърших 56 мога да спра когато си поискам
...............
Наистина не мога да те разбера, ти си станал на 56г. и полемикираш с разни 20год. измекяри, които напушени няма да доживеят и 40. Що те боли за обречени люде, без капка разум?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход