Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 15:32:33
Quote
bah


Я, не съм брокер, но имам непречупен поглед върху работата им.

/quote]

Май само дичо е представителна извадка на агентската гилидия тука!:]

Има ли и други признания за непринадлежност!

"Ледът се пука,господа съдебни заседатели"Остап Бендер
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 15:35:10
avatar
Quote
dicho
СОС ! Селянина си остава селянин !

Дичка, сори за допълнението ама той е модерен СОС.
В смисъл СОС от Модерното.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 15:44:26
avatar
Уилиии smiling smiley ходи на панчарево бре да хапнеш и сръбнеш smiling smiley
края на годината ? направи ли си равносметка колко искара тази година...
пардон... колко пари ти даде мама за тази годинаsmiling smiley
и какво ти купи мама за подарък smiling smiley


да ползвам темата да благодаря на всички брокери, ъпери и подобни за веселите часове прекарани във форума.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 15:57:26
avatar
Quote
ASSETION
Уилиии smiling smiley ходи на панчарево бре да хапнеш и сръбнеш smiling smiley
края на годината ? направи ли си равносметка колко искара тази година...
пардон... колко пари ти даде мама за тази годинаsmiling smiley
и какво ти купи мама за подарък smiling smiley



да ползвам темата да благодаря на всички брокери, ъпери и подобни за веселите часове прекарани във форума.

Чакам жената да се върне от мола и ТРЪГАМЕ. Че наскоро зема книжка и сега сама се вози smiling smiley
Ама то стана има нема два часа и половина я нема. *sos*smiling smiley

Абе жени ... файда от тех никва освен ... хммм ... то е ясно каква.

Айде весело на всички

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 16:23:35
avatar
Quote
dicho
zlostyr ,разликата между нас е, че аз знам от какво се интересуват евентуалните клиенти, а ти съдиш по това, какво искаш ти, разбираш ли ? Иванов ти е написал много правилно, ако начинът ни на рекламиране не бе успешен, ние отдавна да сме го променили, без твоята намеса. Различните хора искат различни неща, а това, което си написал ти, като например - скица на разпределението показва, че никога не си купувал имот и не знаеш, че няма как да ти сложа скица в обявата по няколко причини . Да, това също се прави, но много рядко, защото просто няма такива. Нормалните клиенти тръгнали да купуват жилище, преценяват на око дали разпределението и размерите ги устройват, вечните мърморковци като вас тук само се чудите какви кусури да измислите.

Едно си баба знае, едно си бае. Не ви е успешен начина на рекламиране, просто както каза bah голяма част от вас са непрофесионалисти и така си върви цялата гилдия от години. Да, различните хора искат различни неща, но само не ми казвай, че повечето информация не представя по-добре имота. Не ми казвай, че хората не искат да виждат снимки от имота и не искат да знаят квадратурата на стаите и не искат да знаят поне приблизителното местоположение. Не знам кое точно за теб е скица на разпределението, но има обяви, в които е дадено разпределението и се вижда как са разположени стаите, има ли преходи, тъпи ъгли, къде са терасите и прочие. Колкото повече информация има толкова повече време ще се спести. Като видя, че има два прехода, че едната стая е два на пет метра изобщо няма да си губя времето по огледи, както и времето на подопечните ти брокери. А твоето определение за "нормален" клиент го разбирам като - има един апартамент в еди кой си квартал, ела да го видиш на място. Е, не, благодаря... (да не говорим, че доста често лъжат в обявата и за квартала, особено ако е на границата на по-престижен квартал)
Наясно съм, че много от информацията се спестява заради селските номера между брокерите да крадат оферти или пък че от време на време се пускат фалшиви оферти за зарибявка, ама това изобщо не ме грее.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 16:27:58
avatar
Quote
bah
Quote
zlostyr
Quote
bah
Кифлите не разбират, че оферта с подробно и точно описание, сама придърпва купувача към оглед. .
Ееее, чудото стана. Най-накрая един брокер да си каже нещата както са.
Дано след кризата са останали повече професионалисти и по-малко учителки, бармани и прочие.

Я, не съм брокер, но имам непречупен поглед върху работата им.

Извинявай, бях останал с подобно впечатление.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 17:11:44
Едно си баба знае, едно си бае. Прав си, нищо не разбра ."Не ви е успешен начина на рекламиране" - ще ми кажеш ли това как го разбра и не противоречи ли на факта, че ние продължаваме да работим , т.е. да правим сделки, благодарение на рекламата си ? Как мислиш, случайно ли твърдя, че никога не си купувал имот и не си влизал в АНИ ? Ако имаше най - малк представа, щеше да знаеш, че разпределение, скица, може да се намери само в новото строителство и то не винаги и това е не защото ние не си разбираме от работата. А в нашата работа, както и в твоята, има всякакви хора, но не си спомням аз да съм раздавал акъл как ти да си вършиш работата. И още - когато отборът печели ,смени не се правят.
bah
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 17:33:38
avatar
Quote
zlostyr
Quote
bah
Я, не съм брокер, но имам непречупен поглед върху работата им.
Извинявай, бях останал с подобно впечатление.

Това, че се извиняваш, означава, че към брокерите имаш "специално" отношение.
Аз мисля, че хората не се делят на професии, а на личности.
Смятам, че брокерите споделящи своите възгледи тук, са хора с достойнство.
Мижитурките нямат смелост да напишат два реда някъде на показ.
Те действат подмолно и осират терена на "пазара на имотите".

Към всички: Весело прекарване на Бъдни вечер и Коледа!*drunk*
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 17:52:16
avatar
Quote
dicho
Едно си баба знае, едно си бае. Прав си, нищо не разбра ."Не ви е успешен начина на рекламиране" - ще ми кажеш ли това как го разбра и не противоречи ли на факта, че ние продължаваме да работим , т.е. да правим сделки, благодарение на рекламата си ? Как мислиш, случайно ли твърдя, че никога не си купувал имот и не си влизал в АНИ ? Ако имаше най - малк представа, щеше да знаеш, че разпределение, скица, може да се намери само в новото строителство и то не винаги и това е не защото ние не си разбираме от работата. А в нашата работа, както и в твоята, има всякакви хора, но не си спомням аз да съм раздавал акъл как ти да си вършиш работата. И още - когато отборът печели ,смени не се правят.

Казах ти - продължавате да работите, защото повечето сте едни и същи "професионалисти". Правите сделки благодарение на това, че сте се намърдали на пазара и хората щат не щат опират до вас. Добре че дойде кризата, да се очистите малко от плявата.
Аз лично не съм купувал имот но съм търсил за мен и за мои роднини - стъпвал съм в няколко АНИ-та и ви знам много добре. Никой друг не е бил така нахален като тебе, защото естествено са очаквали да вземат комисионна от мен (или от този за който търся апартамент).
Разпределение имало само в новото строителство :]. На тъп ли се правиш? Ако трябва на ръка го скицирай тоя апартамент старо строителство, на Paint го нарисувай, толкова ли е сложно, 3-4 стаи са. Виждал съм в много обяви направени на ръка скици - не е много красиво, но дава достатъчно информация.
Относно акъла - аз и останалите, които даваме акъли, обикновено сме клиенти и искаме да се подобри услугата(т.е. обявите). Теб не те ли интересува мнението на клиентите ти?
И защо не кажеш нещо за снимките или за местоположението на имота - и от тях ли няма смисъл?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
24-12-2010 - 17:58:38
avatar
Quote
bah
Quote
zlostyr
Quote
bah
Я, не съм брокер, но имам непречупен поглед върху работата им.
Извинявай, бях останал с подобно впечатление.

Това, че се извиняваш, означава, че към брокерите имаш "специално" отношение.
Аз мисля, че хората не се делят на професии, а на личности.
Смятам, че брокерите споделящи своите възгледи тук, са хора с достойнство.
Мижитурките нямат смелост да напишат два реда някъде на показ.
Те действат подмолно и осират терена на "пазара на имотите".

Към всички: Весело прекарване на Бъдни вечер и Коледа!*drunk*

Извиних се за това, че съм сбъркал.
Относно достойнството - в анонимен форум не е лесно да се разбере кой какъв е в истинския живот. Отнася се за всички, не само за брокерите.

Весела Коледа и от мен *drunk*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход