Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:43:48
Честита Коледа СТОПАНИН ! Не ме боли за тях, опитвам се да бъда добър, обяснявам, обяснявам, дано научат все пак нещо.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:47:39
Quote
dicho

Съжалявач, че на Коледа ще го кажа, ама за съжаление ти си не по-малък комплексар от повечето лаици тук, щом се изживяваш като учител, ограмотител, подучител и др., остани си със здраве ! А мен не ме мисли, работя от 17 годишен, наскоро навърших 56 мога да спра когато си поискам

eye popping smiley Наистина на Коледа стават чудеса! dicho успя да спретне цяло изречение само с една обидна дума към събеседника си!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:50:52
Quote
dicho
То си беше ясно, че ще стигнем до тук без конкретика и аргументи и ми остава само да ти пожелая все така да си в печелившия отбор, но ще запазя солидния си скептицизъм, че това няма да е за дълго.
Аз от своя страна ще продължавам да ограмотявам хората около мен и ще ги подучвам
--------------
Съжалявач, че на Коледа ще го кажа, ама за съжаление ти си не по-малък комплексар от повечето лаици тук, щом се изживяваш като учител, ограмотител, подучител и др., остани си със здраве ! А мен не ме мисли, работя от 17 годишен, наскоро навърших 56 мога да спра когато си поискам

Очевидно е дошло времето да спреш, след като няма какво да предложиш като полезна информация, в спор от професията, която ти е поприще от уж 20 години. Аз щях да се чувствам неудовлетворен, ако за 20 години не съм направил нищо, за да подобря това, в което съм част толкова време, при положение, че има толкова много, както казват англичаните "room for improvement". Но явно сме различни winking smiley
А тъй като си от по-старо поколение, да споделя и аз, че това че работиш от 17 годишен не е впечатляващо, на моето му се наложи да започне от по-рано winking smiley
А аз ще продължавам комплексирано да си се изживявам като какъвто си искам. Правя го на базата на опита си и доста хора ми благодарят за 'ограмотяването', което съм направил за тях, нещо което в една по-добра България трябва да го правите вие, но явно ще е нужно да минат няколко поколения, за да си надживеем манталитета. Да се надяваме, че моите деца, ще живеят в по-цивилизована държава, в която няма всички да се опитват да ги лъжат, за да изкарат някой лев smiling smiley.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:50:56
avatar
Quote
dicho
Честита Коледа СТОПАНИН ! Не ме боли за тях, опитвам се да бъда добър, обяснявам, обяснявам, дано научат все пак нещо.
.............
Във форумите е пълно с краткосрочни инвестори-смешници! Толкова са бледи и бедни, че ми е смешно че изобщо говорят за инвестиции, при положение, че са бесни наркомани или фитнесманиаци /което е още по-зле/. Дано половината достигнат 56г. като теб и да се радват на живота толкова дълго! Това е най-важното, но те не го разбират. Те мислят че до 56 ще чакат срив и ще го дочакат. Ебати мизерниците!:]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:51:27
О, русокоске фло, Честита Коледа и на теб ! Знаеш, че мога повече, нали ? Но го правя само когато е заслужено , нали ? Няма как не ми го признаеш.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 22:54:46
avatar
Quote
фло
Quote
dicho

Съжалявач, че на Коледа ще го кажа, ама за съжаление ти си не по-малък комплексар от повечето лаици тук, щом се изживяваш като учител, ограмотител, подучител и др., остани си със здраве ! А мен не ме мисли, работя от 17 годишен, наскоро навърших 56 мога да спра когато си поискам

eye popping smiley Наистина на Коледа стават чудеса! dicho успя да спретне цяло изречение само с една обидна дума към събеседника си!
...............
Дами и Господа, аз спирам да пиша защото зъл гений се е появил. Последния път когато писах ме баннаха заради това име - ФЛО. На коледа стават чудеса и се молете да не ме баннат заради това заразно зло, наречено фло. Дреме ми за имотите и цените им в сравнение с цензурата налагана от хора като този близнак на администратора /дявола/.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-25 23:46 от СТОПАНИН ... ..
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 23:23:50
Ало, радомирския..............ти си знаеш!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
25-12-2010 - 23:44:21
avatar
Ох записах го антихриста, баш на коледа наистина стават чудеса. После ще го разпращам в три четири сайта на КЗЛД, КЗК, КФН и други. Не може Дракула да ни е съвременник!!!!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 00:07:44
avatar
ЛЕЛЕЛЕЕЕЕЕ
остави ви човек за 2 дена и вие осерете форума?

smiling smiley

ама не ми се четат 200 поста че да влизам в темата!


Мернах само дичо че нещо спомена че си личало по джоба кой е по умен?
дичо да си премерим джобоветеsmiling smiley ?
Нали знаеш че аз съм по мерките?
СТОПАНИНО... с Цецо още ли сте приятели?

ще си ходя... може да мина пак след два дена smiling smiley

ДА НЕ ИЗОСТАНА И АЗ ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ НЕЩО?
РАЗБИРА СЕ - СПАД НА ЦЕНИТЕ НА ИМОТИТЕ И НА НАЕМИТЕ...
И КРИЗАТА ДА ПРОДЪЛЖИ ОЩЕ 10 ГОДИНИ smiling smiley
ХУБАВО Е ДА ИМА КРИЗА... блесват кирливите ризки и потните и осрани от страх гащи на стопани, ипотекари, брокери и пишман тарикати smiling smiley
и

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 00:49 от ASSETION.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 01:05:34
avatar
Единствено ти лъсваш магаре, че не можеш да си купиш една къща с двор. Иначе си баровец. Кажи от какво печелиш за да те навестя други ден и да ми се оправдаваш как не си имал оборот от 6 месеца?:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход