Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 18:57:14
Quote
СТОПАНИН ... .
По полека Фло, много се унесе в лъжи мое гумено пате. Много квалификации взе да използваш кой крал , какво крал и т.н.
Че съм Крал в сравнение с една безимотен плъшок като теб работеща незаконно в гараж под наем е ясно. Но не ми приписвай престъпления, за да не сезирам аз когото трябва.confused smiley Айде отивай си в кимизарника да правиш бетон със стиропор, който ще се разпадне вместо за 70, за 30 години.
Не са много квалификациите! Първата е по чл.282 от НК за престъпление по служба! Като начало е достатъчна за привличане под отговорност-другите после!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 19:08:16
avatar
Quote
фло
Quote
СТОПАНИН ... .
Фло, Фло четеш НК и пак не ти е ясен. Да така е да причини вреда, а не да го накара да си плаща данъците и осигуровките:} Охх ще се пръсна от смях:]
Тука е пълно с шутове!
Що не разведрите малко с поредицата "планетата Земя" по Енимъл планет. Цял ден я дават. Доста е интересна!
Иначе цените ще се вдигнат и на квадратен метър. Спокоwinking smiley
Много смешно е да,чак тъжно! Веднага се вижда как работи корупцията! Като отправя заплахи с пращане на данъчни! Който не си плаща може да отнесе поне месец проверки при които не е важно дали е плащал данъци, ами какво могат да му пришият и подхвърлят! Много търговци се поддават на натиска от страх да не си загубат бизеса и плащат за "инвестиционния усет" на такива като стопанина! Такива като тоя екземпляр рушат бизнес средата и крадат безобразно ДДС от хазната! Отвратителното е и ,че парадират с възможности! Все пак да питаме Иванова в понеделник заплахата за пращане на данъчни какво е?
..............
Ей Флольо, виж си глупавия пост и си помисли дали ти не можеш да бъдеш подсъдим за клевета по чл.147 от НК.
Какви кражби на ДДС ми приписваш и каква бизнес среда руша бе поплювко? За разлика от теб който от обикновен общак си станал производител на никому ненужен бетон и плочки, аз съм полезен за държавата. Айде отивай си в кимизарника ти казах, че не ми се занимава с такива като теб ненужни отломки. Преди да ми говориш за заплахи, прочети какво означава заплаха бе глумпи-пумпи. Заплахата е закана с престъпление и закана за убийство, ама кво да те светвам тебе, като си напълно неграмотен, пък взе и ти да сричаш НК.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 20:41 от СТОПАНИН ... ..
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 19:12:44
avatar
Quote
dodo2
Най-гаражни са брокерите - да започнем от тях.

Къде да съобщя за една леля от голяма агенция, която като невидяла грабна от двете страни 12000 евро комисиона в брой и не издаде нито касова бележка, нито фактура?

Ами, там, където би съобщил, че сделката е изповядана по данъчна оценка и декларацията по чл. 313 е неистинска.:]
Само не разбрах- голямата агенция беше гаражна, или гаражната агенция беше голяма?:}
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 19:15:30
avatar
Според мен спорът е безсмислен, тъй като, собственикът има точно две покупки, последната сигурно е на стойност 3-4000 евро, които спокойно може да са спестени от държавната заплата за 10 години.

А ако наистина не е корумпиран, "тряя го уважааме". Но ако и за това лъже - бой по канчето smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 19:19:56
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Най-гаражни са брокерите - да започнем от тях.

Къде да съобщя за една леля от голяма агенция, която като невидяла грабна от двете страни 12000 евро комисиона в брой и не издаде нито касова бележка, нито фактура?

Ами, там, където би съобщил, че сделката е изповядана по данъчна оценка и декларацията по чл. 313 е неистинска.:]
Само не разбрах- голямата агенция беше гаражна, или гаражната агенция беше голяма?:}

Под гаражни имах предвид тези от твоя калибър - лелки в апартаменти.

А сделката беше за 200,000 евро, толкова пише и в нотариалния акт, леко си се объркала. Голямата агенция беше Мирела.

На данъчна оценка съветват клиентите си да сключват сделки "брокери" като твоя милост.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 19:26:11
avatar
Quote
dodo2
Според мен спорът е безсмислен, тъй като, собственикът има точно две покупки, последната сигурно е на стойност 3-4000 евро, които спокойно може да са спестени от държавната заплата за 10 години.

А ако наистина не е корумпиран, "тряя го уважааме". Но ако и за това лъже - бой по канчето smiling smiley
...............
Ееееее ти пък сега 3-4 евро. Аз да не съм ги купувал на очавканите от вашего брата Е149eye popping smiley. Пък и не са две. След още 10г. очаквам да станат 22:]
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 19:37:48
avatar
Е на вас с брат ти за повече от 8000 евро ли ви пробутаха магазин от 10 квадрата до циганския квартал Факултето?? Трябва да сте били големи оптимисти. winking smiley

Освен това са две.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 19:57:47
Quote
dodo2
Quote
камелия
Quote
dodo2
Най-гаражни са брокерите - да започнем от тях.

Къде да съобщя за една леля от голяма агенция, която като невидяла грабна от двете страни 12000 евро комисиона в брой и не издаде нито касова бележка, нито фактура?

Ами, там, където би съобщил, че сделката е изповядана по данъчна оценка и декларацията по чл. 313 е неистинска.:]
Само не разбрах- голямата агенция беше гаражна, или гаражната агенция беше голяма?:}

Под гаражни имах предвид тези от твоя калибър - лелки в апартаменти.

А сделката беше за 200,000 евро, толкова пише и в нотариалния акт, леко си се объркала. Голямата агенция беше Мирела.

На данъчна оценка съветват клиентите си да сключват сделки "брокери" като твоя милост.

Това за 200000 евро сигурно ще да е било вход от блок, нали. Или някоя "Билла" се е продала? Или повоче от една, защото сделките от този калибър не са таково голяма изключение, каквото форумните сривлета си мислят.
Нали нямаше пазар бе, от глад щеше да се мре и прочие врели-некипели.
Сега, като видяхте сделка за 200000 евро и какво-пак брокерското ви се зловиди. Вместо да си помислите защо някой дава такива пари и защо някой ги взема.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 19:58:24
Quote
dodo2
Според мен спорът е безсмислен, тъй като, собственикът има точно две покупки, последната сигурно е на стойност 3-4000 евро, които спокойно може да са спестени от държавната заплата за 10 години.

А ако наистина не е корумпиран, "тряя го уважааме". Но ако и за това лъже - бой по канчето smiling smiley

dodo2,уважаеми колега!
Това не е безобиден спор! Това е злоупотреба с власт и даже не е прецедент ,ами практика! Мой приятел беше рекетирен по този начин и олекна с 20000 /двадесет хиляди/ лева ,само и само да може да си изкара сезона,щото бизнеса му е сезонен.Оставим ли ги без последствия ,последствията са за нас! Виждаме и, че реакцията на Париж и Берлин първо са за това-корупцията в държавата!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 20:13:04
avatar
Quote
Imotko
Quote
dodo2
Quote
камелия
Quote
dodo2
Най-гаражни са брокерите - да започнем от тях.

Къде да съобщя за една леля от голяма агенция, която като невидяла грабна от двете страни 12000 евро комисиона в брой и не издаде нито касова бележка, нито фактура?

Ами, там, където би съобщил, че сделката е изповядана по данъчна оценка и декларацията по чл. 313 е неистинска.:]
Само не разбрах- голямата агенция беше гаражна, или гаражната агенция беше голяма?:}

Под гаражни имах предвид тези от твоя калибър - лелки в апартаменти.

А сделката беше за 200,000 евро, толкова пише и в нотариалния акт, леко си се объркала. Голямата агенция беше Мирела.

На данъчна оценка съветват клиентите си да сключват сделки "брокери" като твоя милост.

Това за 200000 евро сигурно ще да е било вход от блок, нали. Или някоя "Билла" се е продала? Или повоче от една, защото сделките от този калибър не са таково голяма изключение, каквото форумните сривлета си мислят.
Нали нямаше пазар бе, от глад щеше да се мре и прочие врели-некипели.
Сега, като видяхте сделка за 200000 евро и какво-пак брокерското ви се зловиди. Вместо да си помислите защо някой дава такива пари и защо някой ги взема.

Сделката беше през 2005, къща с парцел, не става въпрос за днес. А брокерката беше обикновена тъпа патица - само дебнеше предварителния договор, да гепи парите и да се чупи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход