Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 17:41:52
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз престъпление никога не съм извършил през живота си, но тука явно е бъкано с престъпници които не плащат данъци и осигуровки.
Точно така обадете се да видим кой е престъпника.*write*
Напротив, направо си с двата крака по чл.282 от НК! Пък като те почнат от там ,ще стигнат и до останалите любопитни неща!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 17:53:32
avatar
Quote
фло
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз престъпление никога не съм извършил през живота си, но тука явно е бъкано с престъпници които не плащат данъци и осигуровки.
Точно така обадете се да видим кой е престъпника.*write*
Напротив, направо си с двата крака по чл.282 от НК! Пък като те почнат от там ,ще стигнат и до останалите любопитни неща!
............
Хе хе хе, аби ти си бил много по-смешен отколкото предполагах. Ти ли ще ме учиш на НК? И какво ми е длъжностното престъпление?????
Май много безимотни сривлогари се събрахте и ще се пръснете от злоба и завист:] ЗЛОБНИ ми Фло слушай сега да ти кажа нещо:
Това, че разни дребни мизерни гаражни бизнесмени неплащат данъци и осигуровки рано или късно ще бъдат подгонени и наказани заради това. Бъкано е тука от гаражни бизнесмени, които като чуят за данъци и се наакват от страх! Споко аз се концентрирам върху това че са безимотни смешници и както и да смятат квадратния метър, ще си купят имот в някой друг живот. Виждаш ли каква хубава рима- имот в другия живот или в задгробния ако щеш. Иначе голями бизнесмени, пък не могат да си купят едно таванче. Егати веселяците:}
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 18:00:30
ASSETION , нито аз, нито друг брокер тук прогнозира какви ще са цените след време, това го правите вие, разбирачите. Ние не спорим с вас за цени, на всичкото отгоре трябва да си наистина абсолютен глупак да не си разбрал, че ние нямаме интерес цените да са високи, тук работата е в това, че всяка тема се превръща в спор между нас брокерите и брокеромразещите, като последните /в която група си и ти/ ни обвиняват във всички смъртни грехове, тук реално външен човек няма какво да научи, освен, че фло ще сезира ДАНС, НАП, НОИ, ММВР, МВнР, Б.Б., Барозу, Обама и други.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 18:01:20
avatar
Най-гаражни са брокерите - да започнем от тях.

Къде да съобщя за една леля от голяма агенция, която като невидяла грабна от двете страни 12000 евро комисиона в брой и не издаде нито касова бележка, нито фактура?
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 18:05:24
avatar
Quote
dicho
ASSETION , нито аз, нито друг брокер тук прогнозира какви ще са цените след време

Айде пак лъжеш, а ежеседмичните статии от твои колеги какво съдържат? Да цитирам ли пак двайсетина публикации или ще се измъкнеш по терлици?

Айде само една:

08.02.2010
Брокери очакват ръст на жилищните цени в страната и София през 2010
Появиха се прогнози за над 10% ръст спрямо 2009
През 2010 г. повишението на средните цени на съществуващи жилища в България ще надхвърли 10% спрямо 2009 г. и ще се стреми към 15%, прогнозира Тихомир Цаков, управител на агенцията за имоти Аристо ЕООД.


Хахаха
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 18:09:56
Раздел II
Престъпления по служба

Чл. 282. (1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г.) Длъжностно лице, което наруши или не изпълни служебните си задължения, или превиши властта или правата си с цел да набави за себе си или за другиго облага или да причини другиму вреда и от това могат да настъпят немаловажни вредни последици, се наказва с лишаване от свобода до пет години, като съдът може да постанови и лишаване от правото по чл. 37, ал. 1, точка 6 , или с пробация.

Като пращаш данъчните дето ти било кеф с наказателна цел,щото си ги командвал, още повече пък да заплашваш публично с това съфорумец ,как ще погледне един прокурор според тебе?
Ами това ,ако не е престъпление по служба какво е?
Хей ,юнако вземи се осъзнай как си я забатачил! Няма по-голяма обществена чувствителност от злоупотребата с власт и никой нормален човек не трябва да остава безучастен към това!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 18:10 от фло.
bah
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 18:14:37
avatar
Ей, най-после постовете да почнат да си влизат в темата.
От два - три дни форума заприлича на данъчно-политически-обидно вулгарен-заплашителен-пуберски чат.
Това не е добре, особено около Коледа. "Българското" надделя над нормалния тон.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 18:16:04
avatar
Фло, Фло четеш НК и пак не ти е ясен. Да така е да причини вреда, а не да го накара да си плаща данъците и осигуровките:} Охх ще се пръсна от смях:]
Тука е пълно с шутове!
Що не разведрите малко с поредицата "планетата Земя" по Енимъл планет. Цял ден я дават. Доста е интересна!
Иначе цените ще се вдигнат и на квадратен метър. Спокоwinking smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 18:43:49
Quote
СТОПАНИН ... .
Фло, Фло четеш НК и пак не ти е ясен. Да така е да причини вреда, а не да го накара да си плаща данъците и осигуровките:} Охх ще се пръсна от смях:]
Тука е пълно с шутове!
Що не разведрите малко с поредицата "планетата Земя" по Енимъл планет. Цял ден я дават. Доста е интересна!
Иначе цените ще се вдигнат и на квадратен метър. Спокоwinking smiley
Много смешно е да,чак тъжно! Веднага се вижда как работи корупцията! Като отправя заплахи с пращане на данъчни! Който не си плаща може да отнесе поне месец проверки при които не е важно дали е плащал данъци, ами какво могат да му пришият и подхвърлят! Много търговци се поддават на натиска от страх да не си загубат бизеса и плащат за "инвестиционния усет" на такива като стопанина! Такива като тоя екземпляр рушат бизнес средата и крадат безобразно ДДС от хазната! Отвратителното е и ,че парадират с възможности! Все пак да питаме Иванова в понеделник заплахата за пращане на данъчни какво е?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 18:46 от фло.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 18:51:49
avatar
По полека Фло, много се унесе в лъжи мое гумено пате. Много квалификации взе да използваш кой крал , какво крал и т.н.
Че съм Крал в сравнение с един безимотен плъшок като теб работеща незаконно в гараж под наем е ясно. Но не ми приписвай престъпления, за да не сезирам аз когото трябва.confused smiley Айде отивай си в кимизарника да правиш бетон със стиропор, който ще се разпадне вместо за 70, за 30 години.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 18:54 от СТОПАНИН ... ..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход