Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 11:54:18
avatar
Quote
drakkar
. През цялата година лъжеш хората и ги манипулираш да купуват скъпи НИ, да ползват "услугите" ти и да се заробват с кредити.
===========
Това е достойно за бисери и вицове..



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 12:23 от СТОПАНИН ... ..
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 12:41:21
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
drakkar
. През цялата година лъжеш хората и ги манипулираш да купуват скъпи НИ, да ползват "услугите" ти и да се заробват с кредити.
===========
Това е достойно за бисери и вицове, пък гаражния мизерник Фло, няма кво да го коментирам. Само да не се задави от злоба!:] Къде съм казал, че имотите съм ги придобил от държавната ми работа бе ждрольо? Всичко е въпрос на инвестиционен усет и първоначален капитал с който съм разполагал, но ти няма да разполагаш никога злобльо.

Фундаменталния извод -по-долу в следващия пост!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 12:58 от фло.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 12:57:14
Така си я наричате вие ,държавните служители корупцията инвестиционен усет,който дава и първоначален капитал .Държавен служител-капиталист = формулата на успеха! Това е основното в главите на слугите на народа ,плюс забавлението да се лигавят по форумите,най-често в работно време за сметка на данъкоплатците.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 13:04 от фло.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 13:15:33
avatar
Quote
фло
Така си я наричате вие ,държавните служители корупцията инвестиционен усет,който дава и първоначален капитал .Държавен служител-капиталист = формулата на успеха! Това е основното в главите на слугите на народа ,плюс забавлението да се лигавят по форумите,най-често в работно време за сметка на данъкоплатците.
=========
Това за курупцията само си го измисляш и предполагаш, но аз съм сигурен, че данъци не плащаш. Иначе сте страшни бизнесмени. Говорите за работни места и т.н. Само, че всички осигурявате работниците на минимална заплата и с това ги обричате на бъдеща мизерия.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 15:07:50
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
фло
Така си я наричате вие ,държавните служители корупцията инвестиционен усет,който дава и първоначален капитал .Държавен служител-капиталист = формулата на успеха! Това е основното в главите на слугите на народа ,плюс забавлението да се лигавят по форумите,най-често в работно време за сметка на данъкоплатците.
=========
Това за курупцията само си го измисляш и предполагаш, но аз съм сигурен, че данъци не плащаш. Иначе сте страшни бизнесмени. Говорите за работни места и т.н. Само, че всички осигурявате работниците на минимална заплата и с това ги обричате на бъдеща мизерия.
Аз ли си измислям казаното от теб за"десетте собствени имота" ,"инвестиция във ваканционен имот на морето","диверсификацията в злато и други активи " и всичко това за 16 г.трудов стаж в данъчната администрация? А ,собственико 31, или си мислиш,че можеш да останеш анонимен ,особено след като заплаши съфорумец с използване на служебно положение,като "командващ данъчните"? Данъчен-капиталист =по-добрата формула за успех!Къде си Кушлев,къде си ДААААААНС!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 15:18:35
avatar
Quote
фло
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
фло
Така си я наричате вие ,държавните служители корупцията инвестиционен усет,който дава и първоначален капитал .Държавен служител-капиталист = формулата на успеха! Това е основното в главите на слугите на народа ,плюс забавлението да се лигавят по форумите,най-често в работно време за сметка на данъкоплатците.
=========
Това за курупцията само си го измисляш и предполагаш, но аз съм сигурен, че данъци не плащаш. Иначе сте страшни бизнесмени. Говорите за работни места и т.н. Само, че всички осигурявате работниците на минимална заплата и с това ги обричате на бъдеща мизерия.
Аз ли си измислям казаното от теб за"десетте собствени имота" ,"инвестиция във ваканционен имот на морето","диверсификацията в злато и други активи " и всичко това за 16 г.трудов стаж в данъчната администрация? А ,собственико 31, или си мислиш,че можеш да останеш анонимен ,особено след като заплаши съфорумец с използване на служебно положение,като "командващ данъчните"? Данъчен-капиталист =по-добрата формула за успех!Къде си Кушлев,къде си ДААААААНС!
.................
Ти съвсем изкрейзи бе моето момче:} Какви данъчни капиталисти те гонят?:] Май не си си пил хаповете. Всичко което имам съм си го надлежно декларирал и въобще не съм го изкарал със заплатата ми от работата в службата. Освен това откъде са ми капиталите въобще не е твоя работа. Хайде отивай да търсиш халюциногенни гъби за да се разтовариш малко, че ми омръзна от тебе.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 15:31:08
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
фло
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
фло
Така си я наричате вие ,държавните служители корупцията инвестиционен усет,който дава и първоначален капитал .Държавен служител-капиталист = формулата на успеха! Това е основното в главите на слугите на народа ,плюс забавлението да се лигавят по форумите,най-често в работно време за сметка на данъкоплатците.
=========
Това за курупцията само си го измисляш и предполагаш, но аз съм сигурен, че данъци не плащаш. Иначе сте страшни бизнесмени. Говорите за работни места и т.н. Само, че всички осигурявате работниците на минимална заплата и с това ги обричате на бъдеща мизерия.
Аз ли си измислям казаното от теб за"десетте собствени имота" ,"инвестиция във ваканционен имот на морето","диверсификацията в злато и други активи " и всичко това за 16 г.трудов стаж в данъчната администрация? А ,собственико 31, или си мислиш,че можеш да останеш анонимен ,особено след като заплаши съфорумец с използване на служебно положение,като "командващ данъчните"? Данъчен-капиталист =по-добрата формула за успех!Къде си Кушлев,къде си ДААААААНС!
.................
Ти съвсем изкрейзи бе моето момче:} Какви данъчни капиталисти те гонят?:] Май не си си пил хаповете. Всичко което имам съм си го надлежно декларирал и въобще не съм го изкарал със заплатата ми от работата в службата. Освен това откъде са ми капиталите въобще не е твоя работа. Хайде отивай да търсиш халюциногенни гъби за да се разтовариш малко, че ми омръзна от тебе.

Е, така де!То не става със заплата ,а с престъпления по служба,като най-невинното ти е корупцията,обаче и това с публичната заплаха за служебна саморазправа с изпращане на данъчните,дето си командвал си е основателна причина за една обстойна проверка,щото минава всякакво благоприличие!Приготви си кофата с мастило и топли дрехи щото идва твоя кошмар...... ДАААААНС! Помня ,че имаше и едно звено от 5 души за контрол на данъчната администрация,те дали са заети много? Знам,щото един познат работеше това преди известно време ,ще трябва да го питам за координати!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 15:34:31
avatar
Питай го питай го:] Само, че ДАНС трябва да влезне първо в твоя незаконен гараж за производство на тротоарни плочки:}
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 15:37:15
Гледайте това колеги! На какво ви прилича?
СТОПАНИН ... . [ Отговор ]
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
25-12-2010 - 16:11:53 Регистриран: преди 7 месеца
Мнения: 138 avatar
Кво си сбъднал бе гащник, апартамент /предполагам боксионера/ в модерното и мечта за къща с двор. Ебати скъсаняка! Ти не знаеше ли преди да дойдеш в Столицата, че с такива селяндури като теб е препълнено и Модерното е най-мизерния квартал на Софето бе пейзан!:]
Кажи ми само в кой район се правиш на бизнесмен да ти пратя данъчните незабавно! Щото аз ги командвам, а ти командваш опинците си.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
26-12-2010 - 15:40:15
СТОПАНИН, що му влизаш в струята на този нещастник, не му обръщай внимание.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход