Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...

Публикувано от dmb 
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 15:17:37
avatar
Quote
Imotko
Quote
zlostyr
Quote
Imotko
Да стане ясно, не защото има значение:
1. Не съм брокер сега, бил съм. Ще защитавам тази професия винаги, обяснявал съм защо.
2.Нямам ипотека сега. Имал съм, за много пари. Утре може пак да имам. Харесвам възможностите на "парите сега".
3. Останал съм с погрешното впечатление, че новата придобивка за 320 евро е в Модерното. Ако не съм разбрал, сори.Това обаче не променя смисъла на поста ми ни най-малко. Със сигурност битието определя съзнанието. И според показваното във форума съзнание битието ти не много далече от Модерно предградие, както и да го наричаш.

Другата версия (от 24.06.2010):

Quote
Imotko
Барбароне, плащал съм по 750 на месец за 70000 евро кредит, сега плащам по 800. Главницата към момента е около 67000. Ако цената на имота е 67000, загубата ми е 30000 самоучастие плюс 18000 лихви за 24 месеца, т.е общо 48000. Но, ако не продам имота, а почакам да стане по 2000 евро метъра, ще спеля двойно.

Изплатил съм го това

Quote
Imotko
Благодаря на всички, които ме подкрепиха. Надявам се, че съм ви позарадвал.
Това, което написах в първо лице, единствено число, беше шега, и никога не се е случвало с мен. Нали не ви изглеждам чак толкова т.........
Но го написах, за да видите, че познавам реалността и положението на хората, които са купили с голям кредит 2007-2008г.
Въпреки това никой няма кристално кълбо и не би могъл да предвиди на 100% какво ще се случи и всяко решение трябва да бъде преценявано в контекста на времето и наличната информация на вземащия решението към тогавашния момент.

Имотко, последно - имаш ли наистина ипотека или просто си се пошегувал ?!?

Прилича на начална форма на шизофрения !!!

[forum.imoti.net]
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 15:58:22
Quote
drakkar

Имотко, последно - имаш ли наистина ипотека или просто си се пошегувал ?!?

Прилича на начална форма на шизофрения !!!

[forum.imoti.net]

Не е шизофрения, просто се оплете. smiling smiley

Това му е хубаво на един форум. Който се опитва да лъже, рано или късно го хващат.


P.S. Нещо цитирането се развали май.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-11-21 16:00 от javcho.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 17:19:56
Имотко мамин сладък ти се оказваш фалирал брокер с непосилна ипотека а аз се чудя що не можеш да ми намериш апартамент.Работата вече е ясна.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 18:27:13
Стига сте ме следили, нали не мислите че чак до 100% откровеност сме го докарали.
Имал съм заеми, имал съм ипотеки колко щеш, сега нямам, сори.
Никога не съм мислил да ги плащам 20 години, нито да ги плащам с комисиони и заплати, това отговаря на Модерния как 70000 евро се връщат за 5 месеца. Паднали едни пари от едно място и готово.
Батко, Модерния по ги разбира апартаментите, както се оказа. А и ако още не си ги събрал 120000-те евро, нама да мога да ти помогна.
Пазарът нещо не пада там, където търсиш.
bah
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 19:24:34
avatar
Quote
bibise
Quote
bah
Quote
bibise
Ей, това интернет пространството е голяма работа. Но това е интернет - тук всеки е велик.

Няма безгрешни хора. На всеки му е криво, когато се прецака. Рисковете на живото предаване.
Често се случва, че се прецакаш с бездействието си или с прибързано и необмислено действие, взето под въздействието на емоциите или липсата на задълбочен анализ. Това не трябва да е повод за злорадство. Хиляди млади семейства "изгоряха" 2006 - 2008год., когато закупиха на супер набалончени цени с безобразни лихви по кредита. Какво да правят, дано съумеят да намалят загубите си, ............. но живота продължава. Горе главата

Ако в този пост , визираш моята ситуация - грешиш.

Не визирах теб. Допуснах, че атаките бяха към Имотко.
Написаното беше в негова защита.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 20:18:52
Quote
Imotko
Стига сте ме следили, нали не мислите че чак до 100% откровеност сме го докарали.

Немисля, а съм сигурен, поне аз, че си по-близо до 0% откровеност.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 08:02:58
Quote
javcho
Quote
Imotko
Стига сте ме следили, нали не мислите че чак до 100% откровеност сме го докарали.

Немисля, а съм сигурен, поне аз, че си по-близо до 0% откровеност.

Не си единствен.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 09:29:52
За да не ви развалям деня. Форумът не е да се хвалим, не ме бъркайте със Собственик 31 или биснесмена от Модерното.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 09:46:14
avatar
Имотко,
"Нали не ви изглеждам чак толкова т......... Но го написах, за да видите, че познавам реалността и положението на хората, които са купили с голям кредит 2007-2008г. "
съгласен съм, че жилищен заем при сегашните безумни условия е глупост, още повече наемите поевтиняват. Защо тогава съветваш хората да теглят заеми и да си съсипват живота ?
Според теб какво ще се случи ако имащите влогове ги изтеглят и обърнат във валута, поради страх от издънване на бюджета, инфлация / в лева !!! / и други възможни фактори. Как смяташ, когато банките останат без свеж финансов ресурс какво ще направят, за да си набавят такъв ? Дали няма да започнат масови разпродажби и как би повлияло това на и без това полуумрелия пазар на НИ ? Ти как ги виждаш нещата ?
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 09:52:14
Писанията на Имотко са, я нечем на мене да ми е добре, иаз ечем на Вуте да му е зле. Прецакала се е малата душица набълбукана и не иска да самотна в трагедията си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход