Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...

Публикувано от dmb 
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 12:22:38
avatar
Аз за жълтите павета претенции няма smiling smiley
Но мога да докажа по всяко време за колко и какво съм купил.
Ако ти се обзалага можем да спретнем един облог smiling smiley
Не съм имотко да лъжа всеки ден и да се оплитам в лъжите си.
Заставам зад всичко което съм написал тук и в който и да е форум!
Защо ти се струва фантазия цена от 320 ? като преди 3 дена имама сделка от друг съфорумец на 390 с по добра локация?
Трябва да плащате на сайтовете за имоти, защото като се събудите сутрин и погледнете цените в тези сайтове и ви става едно хубаво, надеждата изгрява отново че не всичко е загубено smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
bah
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 12:32:19
avatar
Quote
bibise
Ей, това интернет пространството е голяма работа. Но това е интернет - тук всеки е велик.

Няма безгрешни хора. На всеки му е криво, когато се прецака. Рисковете на живото предаване.
Често се случва, че се прецакаш с бездействието си или с прибързано и необмислено действие, взето под въздействието на емоциите или липсата на задълбочен анализ. Това не трябва да е повод за злорадство.
Хиляди млади семейства "изгоряха" 2006 - 2008год., когато закупиха на супер набалончени цени с безобразни лихви по кредита. Какво да правят, дано съумеят да намалят загубите си, ............. но живота продължава. Горе главата
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 13:58:43
Quote
zlostyr
Quote
Imotko
Да стане ясно, не защото има значение:
1. Не съм брокер сега, бил съм. Ще защитавам тази професия винаги, обяснявал съм защо.
2.Нямам ипотека сега. Имал съм, за много пари. Утре може пак да имам. Харесвам възможностите на "парите сега".
3. Останал съм с погрешното впечатление, че новата придобивка за 320 евро е в Модерното. Ако не съм разбрал, сори.Това обаче не променя смисъла на поста ми ни най-малко. Със сигурност битието определя съзнанието. И според показваното във форума съзнание битието ти не много далече от Модерно предградие, както и да го наричаш.

Другата версия (от 24.06.2010):

Quote
Imotko
Барбароне, плащал съм по 750 на месец за 70000 евро кредит, сега плащам по 800. Главницата към момента е около 67000. Ако цената на имота е 67000, загубата ми е 30000 самоучастие плюс 18000 лихви за 24 месеца, т.е общо 48000. Но, ако не продам имота, а почакам да стане по 2000 евро метъра, ще спеля двойно.

Изплатил съм го това



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-21 14:01 от Imotko.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 14:18:32
avatar
"Изплатил съм го" - не се и съмнявах, че така ще се окаже. Дано и другите да ти вярват smiling smiley
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 14:28:17
Quote
ASSETION

Защо ти се струва фантазия цена от 320 ? като преди 3 дена имама сделка от друг съфорумец на 390 с по добра локация?

Защото ти търсеше в определена локация и претендираше , че няма да я смениш.Говореше , че това което ти се предлага е над 1000 Е.В един момент цената пада 3 пъти.Просто звучи нереално.В крайна сметка и продавача не е глупак.В такъв регион и при такова предлагане , да притиснеш продавач който е на зор , да му свалиш цената до 700 - 800 Е е нормално.До 600 е върха.Но да ти продаде на 1/3 от цената е абсурд.

Приказките са за деца.

PS. Другото е , че в момента неспирам да ходя на огледи.Търся ателие , да преспивам когато не ми се пътува до къщето.Постоянно съм в контакт с пазари и ми е ясна итуацията.

И още нещо.Претендираше , че купуваш жилище , за да живееш в него със семейството.Сега ще печелиш от него по 10 000 Е на година.И това не се връзва.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-21 14:30 от bibise.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 14:47:16
avatar
Quote
bibise


Защото ти търсеше в определена локация и претендираше , че няма да я смениш.Говореше , че това което ти се предлага е над 1000 Е.В един момент цената пада 3 пъти.Просто звучи нереално.В крайна сметка и продавача не е глупак.В такъв регион и при такова предлагане , да притиснеш продавач който е на зор , да му свалиш цената до 700 - 800 Е е нормално.До 600 е върха.Но да ти продаде на 1/3 от цената е абсурд.

Приказките са за деца.

не си чел внимателно smiling smiley
Локацията която търся все още е Разсадника. Но не мога да намеря подходящо. Намерих няколко, но не ми се дават парите които искат.
Аз не оценявам за нормална цена 50 000 евро за двустаен... и то всички, колкото и да ги хвалят не са по мой вкус а си искат пълно изриване и преправяне. Та как да е но не намерих на нормална цена. въпреки че ходих на десетина огледа. Затова реших да направя компромис и да се оглеждам из околните квартали, Красна поляна и западен парк ги пропуснах заради гъстото ромско население smiling smiley. в посока центъра цените се извращаваха още повече, така че се насочих към Люлин и случайно намерих страотна оферта в модерно предградие. Хората назор да се отърват. аз се полакомих за цената и хоп станах собственик на два двустайни за по малко от 90 000 лева.
В момента им се прави ремонт.
Ще ти обясня защо ще печеля повече от 10 000 годишно от тях.
В момента плащам почти 4 000 лева наеми, складове, офис, търговски помещения и жилище.
Тези две помещения ми решават идеално да проблема и наема който ще плащам, ще намалее с 1000 лева месечно!
Да модерно предградие не е прехваления лозенец, не е и Разсадника... но на тази цена смятам че съм хванал много добра сделка.
Няма повече цигани от разсадника, а и те са далеч от мястото където аз съм купил, излизам си на сливница на 50 метра.
И разсадника мие на 3 сфетофара.
Та така smiling smiley ако мислиш че съм излъгал нещо друго, мога да го разясня и покажа, могада ви запозная с брокера и собственика, брокера си взе 3 000 лева комисионна като пич, адвоката 600 лв и така.

П.П. ИМОТКО МАМИН КАЖИ КАК СЕ ИЗПЛАЩА 70 000 ИПОТЕКА ЗА 5 МЕСЕЦА БРЕ smiling smiley ДА ВЗЕМЕ И НИЕ ДА СЕ ВИДИМ В ПАРИ МАЛКО.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 14:47:33
Quote
bah
Quote
bibise
Ей, това интернет пространството е голяма работа. Но това е интернет - тук всеки е велик.

Няма безгрешни хора. На всеки му е криво, когато се прецака. Рисковете на живото предаване.
Често се случва, че се прецакаш с бездействието си или с прибързано и необмислено действие, взето под въздействието на емоциите или липсата на задълбочен анализ. Това не трябва да е повод за злорадство.
Хиляди млади семейства "изгоряха" 2006 - 2008год., когато закупиха на супер набалончени цени с безобразни лихви по кредита. Какво да правят, дано съумеят да намалят загубите си, ............. но живота продължава. Горе главата

Ако в този пост , визираш моята ситуация - грешиш.

Нямам грешно решение.Когато 2007- 2008 год. взех решение да стря - бях прав.При 120 000 Е за 100 м2 апартамент , аз разчетох 240 м2 къща за 120 000 Е.Решението беше лесно , ясно и правилно.Ситуацията се промени.Кризата ме натисна и посмачка.Но кредита беше взет и връщане назад нямаше.Хвърлих се смело в дълбоката вода.Но кризата смачка не само мен , но и цените на основните материали и труд , които вложих.Разчетите бяха грешни , с тези при направих барбекюто и двора.Единственото което платих на висока цена беше земята , но за стари неща няма да се ядосвам.Така е станало , така ще бъде.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 14:55:21
avatar
Каквото си можал - направил си.
Нито един пазар не гарантира печалба за всички участници в него, едни ще загубят, други ще спечелят - според посоката му и обстоятелствата. Взел си жилище за живеене, така че... колкото и да ти струва, все ще живееш в него. Важното е, да си си направил правилно сметката с кредитите, защото там са най-мътните и коварни води - мислиш си, че имаш нещо, а в един момент може да се окаже, че всъщност никога не си го имал.
Та така.
winking smiley

Всеки си прави избора и всеки си носи отговорността за него, в което лошо няма, стига тези направили грешният избор, да не се опитват постоянно да ни убеждава, че той е единствено правилният. Както неуморно го правят форумните шутове като Имотко, Светльо, Уилсъна и ... да не изброявам останалите smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 14:55:22
Quote
ASSETION
Quote
bibise


Защото ти търсеше в определена локация и претендираше , че няма да я смениш.Говореше , че това което ти се предлага е над 1000 Е.В един момент цената пада 3 пъти.Просто звучи нереално.В крайна сметка и продавача не е глупак.В такъв регион и при такова предлагане , да притиснеш продавач който е на зор , да му свалиш цената до 700 - 800 Е е нормално.До 600 е върха.Но да ти продаде на 1/3 от цената е абсурд.

Приказките са за деца.

не си чел внимателно smiling smiley
Локацията която търся все още е Разсадника. Но не мога да намеря подходящо. Намерих няколко, но не ми се дават парите които искат.
Аз не оценявам за нормална цена 50 000 евро за двустаен... и то всички, колкото и да ги хвалят не са по мой вкус а си искат пълно изриване и преправяне. Та как да е но не намерих на нормална цена. въпреки че ходих на десетина огледа. Затова реших да направя компромис и да се оглеждам из околните квартали, Красна поляна и западен парк ги пропуснах заради гъстото ромско население smiling smiley. в посока центъра цените се извращаваха още повече, така че се насочих към Люлин и случайно намерих страотна оферта в модерно предградие. Хората назор да се отърват. аз се полакомих за цената и хоп станах собственик на два двустайни за по малко от 90 000 лева.
В момента им се прави ремонт.
Ще ти обясня защо ще печеля повече от 10 000 годишно от тях.
В момента плащам почти 4 000 лева наеми, складове, офис, търговски помещения и жилище.
Тези две помещения ми решават идеално да проблема и наема който ще плащам, ще намалее с 1000 лева месечно!
Да модерно предградие не е прехваления лозенец, не е и Разсадника... но на тази цена смятам че съм хванал много добра сделка.
Няма повече цигани от разсадника, а и те са далеч от мястото където аз съм купил, излизам си на сливница на 50 метра.
И разсадника мие на 3 сфетофара.
Та така smiling smiley ако мислиш че съм излъгал нещо друго, мога да го разясня и покажа, могада ви запозная с брокера и собственика, брокера си взе 3 000 лева комисионна като пич, адвоката 600 лв и така.

П.П. ИМОТКО МАМИН КАЖИ КАК СЕ ИЗПЛАЩА 70 000 ИПОТЕКА ЗА 5 МЕСЕЦА БРЕ smiling smiley ДА ВЗЕМЕ И НИЕ ДА СЕ ВИДИМ В ПАРИ МАЛКО.

Може и да не съм разбрал.

Модерно предградие промена ситуацията.

Но не и с циганите.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 15:05:11
avatar
Quote
bibise


Но не и с циганите.

Ела да видиш в разсадника :0)
Тук са даже повече

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход