Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...

Публикувано от dmb 
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 13:14:42
Класната трябва да бъде четена от всички - и ъпъри, и сривльовци. Защото оценките след това ги поставя не тя, а живота. И там няма милост...

Днес, тя предаде един много важен урок - човеколюбие. Смисълът на тази думичка е - да не се бие падналия, да се уважава събеседника, другия - независимо от различието, да...

smiling smiley*drink1*
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 13:40:02
avatar
Quote
Dimitar.
ASSETION,
прочети всички постове на Класната и после последните си два поста.

Четох два поста на класната... скучно представяне на жалки мисловни напъни. Опитвайки се да се представи за познаеща и по умна от това което е в действителност, а то е под средния МИНИМУМ...
това че на такива като теб писанията и звучат някак възвишени, говори само за вашето капацитетно положение smiling smiley
Радвам се че не се налага да се прехласвам по подобни глупости...
Класната се мъчи да се представи за такава какво не е - простено и е защото точно форумите са идеални за това.
Лошото е че по би и отивало да пише в тинейджърски форум... там би си намерила повече привърженици, не че и тук не е пълно със задръстени неврони smiling smiley
Интересно ми е наистина като иска 20 годишен Арни в потните си миришещи на евтин прах за пране и пропити с нафталин чаршафи - тя на какво прилича?
Май и е трудно дори и потен 50 годишен шопар да завърже до себе си.
40 годишни момичета... божеееееее момичета... 40 годишни...
Има ли си понятие класната че всеки психолог ще си умре от кеф да я има за пациент и ще и направи 30% отстъпка след стотното и посещение! 40 годишни момичета... къде са? покажи едно бълхарско 40 годишно момиче?
ПО ДОБРЕ В 40 ГОДИШНА ПАНЕЛКА ОТКОЛКОТО ДО 40 ГОДИШНО МОМИЧЕ... УЖАС... :}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 13:59:26
ASSETION колко жалко, че баща ти не е ползвал презерватив, щеше да направи добро на човечеството.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 16:30:58
avatar
Quote
dicho
ASSETION колко жалко, че баща ти не е ползвал презерватив, щеше да направи добро на човечеството.

Понякога е по добре да мълчиш отколкото да се цепиш с обиди в безсилието си ... като не ти стига напъна да измислиш нещо и вместо това обиждаш с нхякакви изтъркани лафове... просто се излагаш и показваш злобното си безсилие...
Би трябвало за 50-те ти години да си поотропкал и да можеш да реагираш адекватно с интелигентна реч в подобни ситуации? Все пак като брокерник си се срещал и спорил с много хора...
Е разбираемо е че си си мислил че всички са по смотани и тъпи от тем и съм сигурен че си бил прав в поне 50% от случаите...
Но е кофти да влизаш тук неподготвен.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-11-20 16:35 от ASSETION.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 19:51:35
Немой му се връзвайте на човека от "Модерно предградие", такова си е там нивото. Благодарете се, че чете и пише добре, изразява се правилно, макар и простовато и немного умно. Първично някак, нали битието определя съзнанието.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 20:28:05
avatar
Quote
Imotko
Немой му се връзвайте на човека от "Модерно предградие", такова си е там нивото. Благодарете се, че чете и пише добре, изразява се правилно, макар и простовато и немного умно. Първично някак, нали битието определя съзнанието.

много си злеееее, многоооо просто ако мислиш че имаш някакво останало самочуствие след милионите ти лъжи и простотии написани в този форум... то поне го запази мълчаливо.
казвал съм ти 100 пъти и ти не ми вярваш... и други са ти го казвали..
Имотко замисли се... аз съм нов в тоя форум и отначало те хванах че си като куц и скопен кон... ни можеш да тичаш ни да евеш...

Поне си вземай поука... виж ти толкова лъжеш че забравяш какво си излъгал и се оплиташ сам. Наскоро ти показаха пак.
В една тема си брокер в друга не си
в една имаш ипотека в друга не си...
Ти май и ти незнаеш дали си обратен или само те сърби просто защото не си си измил задника и ти е достатъчно да се почешеш?
Та аз съм нов и те научих за седмица що за ... си. Такъв и ще си останеш.

Какво модерно те праска в кухата кратуна незнам... изчакай поне да отида там за повече от 10 минути и тогава си плямпай простотиите.
Аз съм пич мойто момче имал съм - дал съм и то съм дал по малко от 100 000 за нещо което ще ми носи чиста печалба повече от 10 000 годишно.

А ти понеже си голям тарикат... ходи се забавлявай със стари чанти като камелия и си дъвчете злобно жлъчките.

Ако искаш да си мерим нещо аз съм готов винаги - ВАДЯ И ПОКАЗВАМ! без значение за какво говорим - не като теб.
Бе какво ли се занимавам... Не можеш да ми стъпиш и на малкия пръст по каквото и да било! Даже и нане се сърди човече ще те бия и то на твой терен бре шматарокес smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
20-11-2010 - 22:25:27
КОМПЛЕКСАРИ - БОЛ...
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 00:05:08
Да стане ясно, не защото има значение:
1. Не съм брокер сега, бил съм. Ще защитавам тази професия винаги, обяснявал съм защо.
2.Нямам ипотека сега. Имал съм, за много пари. Утре може пак да имам. Харесвам възможностите на "парите сега".
3. Останал съм с погрешното впечатление, че новата придобивка за 320 евро е в Модерното. Ако не съм разбрал, сори.Това обаче не променя смисъла на поста ми ни най-малко. Със сигурност битието определя съзнанието. И според показваното във форума съзнание битието ти не много далече от Модерно предградие, както и да го наричаш.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 11:05:00
avatar
Quote
Imotko
Да стане ясно, не защото има значение:
1. Не съм брокер сега, бил съм. Ще защитавам тази професия винаги, обяснявал съм защо.
2.Нямам ипотека сега. Имал съм, за много пари. Утре може пак да имам. Харесвам възможностите на "парите сега".
3. Останал съм с погрешното впечатление, че новата придобивка за 320 евро е в Модерното. Ако не съм разбрал, сори.Това обаче не променя смисъла на поста ми ни най-малко. Със сигурност битието определя съзнанието. И според показваното във форума съзнание битието ти не много далече от Модерно предградие, както и да го наричаш.

Другата версия (от 24.06.2010):

Quote
Imotko
Барбароне, плащал съм по 750 на месец за 70000 евро кредит, сега плащам по 800. Главницата към момента е около 67000. Ако цената на имота е 67000, загубата ми е 30000 самоучастие плюс 18000 лихви за 24 месеца, т.е общо 48000. Но, ако не продам имота, а почакам да стане по 2000 евро метъра, ще спеля двойно.

Пак ще повторя - като лъжеш бъди последователен, защото иначе не е много убедително *angel*
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
21-11-2010 - 12:00:52
Ей това интернет пространството е голяма работа.

Единия незнае какъв е.

Другия разказва приказки за 320 Е на " жълтите павета ".

Ясна е ситуацията и с двамата.Но това е интернет - тук всеки е велик.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход