Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...

Публикувано от dmb 
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 10:06:18
avatar
Истината винаги си излиза наяве. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 13:54:08
avatar
Quote
Imotko
Стига сте ме следили, нали не мислите че чак до 100% откровеност сме го докарали.
Имал съм заеми, имал съм ипотеки колко щеш, сега нямам, сори.
Никога не съм мислил да ги плащам 20 години, нито да ги плащам с комисиони и заплати, това отговаря на Модерния как 70000 евро се връщат за 5 месеца. Паднали едни пари от едно място и готово.
Батко, Модерния по ги разбира апартаментите, както се оказа. А и ако още не си ги събрал 120000-те евро, нама да мога да ти помогна.
Пазарът нещо не пада там, където търсиш.

Ти пък нали не мислиш, че съфорумците на самонабълбукал се брокер въобще биха повярвали.
Я кажи на кое място точно беше като ти падаха "ония" пари, та да отида и аз там 5 месеца да постоя.

Аз разбира се не се и съмнявам, че заеми и ипотеки вече нямаш. (Наистина ти вярвам) Даже мисля, че е време да си поправиш ника на Многоимотко или Многомотен Собственик.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 14:33:09
Quote
Imotko
Стига сте ме следили, нали не мислите че чак до 100% откровеност сме го докарали.
Имал съм заеми, имал съм ипотеки колко щеш, сега нямам, сори.
Никога не съм мислил да ги плащам 20 години, нито да ги плащам с комисиони и заплати, това отговаря на Модерния как 70000 евро се връщат за 5 месеца. Паднали едни пари от едно място и готово.
Батко, Модерния по ги разбира апартаментите, както се оказа. А и ако още не си ги събрал 120000-те евро, нама да мога да ти помогна.
Пазарът нещо не пада там, където търсиш.
Парите отдавна съм ги събрал но няма апартамент.
PMP
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 16:11:45
безимотко, безимотко...както и предположих и ти се оказа една безимотна мишка...ама иначе си много смел...и 100к за нищо ги нямаше...
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 18:36:00
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
Imotko
Стига сте ме следили, нали не мислите че чак до 100% откровеност сме го докарали.
Имал съм заеми, имал съм ипотеки колко щеш, сега нямам, сори.
Никога не съм мислил да ги плащам 20 години, нито да ги плащам с комисиони и заплати, това отговаря на Модерния как 70000 евро се връщат за 5 месеца. Паднали едни пари от едно място и готово.
Батко, Модерния по ги разбира апартаментите, както се оказа. А и ако още не си ги събрал 120000-те евро, нама да мога да ти помогна.
Пазарът нещо не пада там, където търсиш.

Ти пък нали не мислиш, че съфорумците на самонабълбукал се брокер въобще биха повярвали.
Я кажи на кое място точно беше като ти падаха "ония" пари, та да отида и аз там 5 месеца да постоя.

Аз разбира се не се и съмнявам, че заеми и ипотеки вече нямаш. (Наистина ти вярвам) Даже мисля, че е време да си поправиш ника на Многоимотко или Многомотен Собственик.

Не съм "представителна извадка", затова да не пишем лични неща и да не говорим за пари. Няма смисъл.
Просто опитах да кажа, че понякога има смисъл от заемите и от ипотеките, има смисъл от малко риск в живота, има смисъл от малко повече живот. Сто пъти го повторих, който разбрал-разбрал. Естествено нито един сривльо не е разбрал, иначе нямаше да е сривльо и да се присмива злобно на чуждото /на "набълбуканите"/ нещастие.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 18:53:27
avatar
Човек ако ти чете глупостите, излиза че ти си взел заемите и ипотеките (колко щеш, т.е. явно над 4-5) по времето когато балона беше най-надут и си ги изплатил повреме на кризата, понеже ти "паднали едни пари". Ех Имотко....
bah
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 19:12:21
avatar
Реално, при продажбата на един свой по-скъпичък имот, може да се сдобиеш е кеш, с което да "покриеш" ангажиментите към други два - три свои имота.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 19:34:23
Позна. Доста по сложно беше, но принципът е същия.
Деко, "паднали" не значи паднали от небето, нали разбираш.
Значи планирани, заработени, рискувано е за тях и т.н.
Да се върнем на темата за реалните пазарни цени-нямат нищо общо с мечтите на тукашното мнозинство.
Мнозинство сте по две причини, първо: неуспелите по правило са по-малко от другите, второ: кризата уплаши по-плашливия народ и не смеят да си отворят устата.
Това че нямате достатъчно опоненти във форума ви дава свобода да си плещите едни и същи глупости /цигани, мигани, ЧСИ-та, срив, глад, набълбукани, ипотекари, безработица, фалити на банки, падане на борда, апокалисис сега и др.под./ и се възползвате напълно.
Като се яви един с малко самочувствие да ви отвее плявата и мечтите, стой та гледай.
Прави сте за доста неща, ама чипът на сривльовското мислене е сбъркан, затова няма да ви призная и това, за което сте прави.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 20:20:00
avatar
Quote
Imotko

Прави сте за доста неща, ама чипът на сривльовското мислене е сбъркан, затова няма да ви призная и това, за което сте прави.

Абе аз от две седмици насам усещам че биеш отбои, ама го правиш тарикатската... уж не отстъпваш ама даваш назаден ... че те е страх да си обърнеш задника към нас... smiling smiley
Поосра се ама айде... те са ти свикнали хората... smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
22-11-2010 - 20:32:04
Всъщност сте прави само за две неща, които обобщено са: че цените бяха неоправдано високи и че не бива човек да взема кредит, без да мисли.

За циганите, миганите, срива, ЧСИ-тата, продажбите под себестойност, за чаканите имоти без пари зад ъгъла, за себестойности от рода на 150 евро с довършителни работи и още много други глупости ще ме извините, ама няма грам истина или мисъл в подобни изказвания. Има само мечти /от всички/ и злоба /от определени другари/.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход